1 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Częstochowa 21/5/1996
1.Włókniarz-Malma Częstochowa 47
(1)Mariusz Szulc 3 wsu 3
(2)Rafał Chiński w 2 2 4
(3)Artur Pietrzyk 1 1 3 3 3 11
(4)Rafał Osumek 2 3 3 3 3 14
(17)Sebastian Ułamek 3 3 3 3 3 15
2.Iskra Ostrów Wlkp 40
(5)Paweł Łęcki 3 3 2 2 2 12
(6)Tomasz Poprawski 2 2 2 2 2 10
(7)Przemysław Tajchert 2 1 2 2 2 9
(8)Konrad Szymura 3 wsu 1 2 3 9
(18)Przemysław Cempel ns
3.Śląsk Świętochłowice 20
(13)Sebastian Kowolik 3 3 2 1 1 10
(14)Arkadiusz Owsięga wu u/- ns 0
(15)Jacek Folkert 2 d 1 1 0 4
(16)Janusz Bednarski 1 0 1 0 1 3
(20)Adrian Brenzak 3 w 0 3
4.Wanda-Realbud Kraków 9
(9)Paweł Włodarczyk 1 1 t d 1 3
(10)Dariusz Fijałkowski 0 2 0 1 0 3
(12)Maciej Maciejewski 1 0 0 1 1 3
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 8,2,16,14 XVIII - 3,7,9 XIX - 4,6,12,15 XX - 17,5,13,10
70:13 72:61 72:24 73:56 74:28
71:56 72:10 72:36 73:22 72:89
72:86 73:94 71:90 71:93 73:05
74:82 83:65 72:09 72:06 71:85
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Świętochłowice 4/6/1996
1.Iskra Ostrów Wlkp 47
(13)Paweł Łęcki 3 2 3 3 2 13
(14)Tomasz Poprawski 2 3 3 3 3 14
(15)Przemysław Tajchert w2 w 0
(16)Konrad Szymura 3 3 2 2 3 13
(20)Krzysztof Japiński 2 2 3 7
2.Atlas-Polsat Wrocław 35
(9)Rafał Haj 2 1 2 2 2 9
(10)Adrian Górecki 2 1 d3 1 w 4
(11)Artur Jędrzejczyk 1 2 1 1 2 7
(12)Piotr Protasiewicz 3 3 3 3 3 15
3.Śląsk Świętochłowice 27
(1)Janusz Bednarski u2 t 0 1 2 3
(2)Jacek Folkert 3 t 3 2 wsu 8
(3)Arkadiusz Owsięga 2 3 u/- 5
(4)Sebastian Kowolik 1 2 2 3 1 9
(17)Adrian Brenzak 1 u3 1 2
4.Wanda-Realbud Kraków 3
(5)Maciej Maciejewski d4 2 u2 ns ns 2
(6)Paweł Włodarczyk 0 0 1 0 u/- 1
(7)Dariusz Fijałkowski t w wsu w ns 0
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 20,1,10 XVIII - 16,11,17,7 XIX - 14,9,6,2 XX - 12,13,4,5
72:35 73:02 72:01 73:35 77:91
72:29 75:07 73:67 74:39 75:34
73:11 72:41 74:10 72:42 75:17
74:55 76:46 73:98 72:98 74:00
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Wrocław 23/7/1996
1.Włókniarz-Malma Częstochowa 41
(5)Artur Pietrzyk 2 2 u2 1 d1 5
(6)Rafał Osumek 3 3 3 3 1 13
(7)Rafał Chiński 1 2 2 1 3 9
(8)Sebastian Ułamek 3 2 3 3 3 14
(18)Mariusz Szulc ns
2.Atlas-Polsat Wrocław 37
(1)Piotr Protasiewicz 3 3 2 3 3 14
(2)Bartłomiej Bardecki 1 3 3 1 2 10
(3)Marcin Łacisz wu dst 2 2
(4)Rafał Haj 3 1 2 3 1 10
(17)Krzysztof Świder t 1 1
3.Iskra Ostrów Wlkp 34
(9)Paweł Łęcki 2 2 3 2 2 11
(10)Tomasz Poprawski 2 3 1 2 2 10
(11)Konrad Szymura wu 1 2 2 1 6
(12)Przemysław Tajchert u1 1 2 3 6
(19)Tomasz Jędrzejak 1 1
4.Wanda-Realbud Kraków 6
(13)Maciej Maciejewski 2 0 0 ns ns 2
(14)Dariusz Fijałkowski 1 0 1 0 0 2
(15)Jarosław Ślęzak 0 t 0 0 1 1
(16)Sławomir Piskorz t 0 1 0 wu 1
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 12(B),3(A),15(D),5(C)-d1 XVIII - 7(A),2(D),11(B),16(C)-wu XIX - 8(D),10(A),4(C),14(B) XX - 1(B),9(D),4(C),13(A)-ns
71:20 70:20 70:20 70:00 73:70
71:60 71:80 70:70 71:00 72:00
69:40 71:50 72:60 70:90 70:50
69:80 70:20 69:60 70:50 70:80
Sędzia - Krzysztof Woźniak tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Kraków 30/7/1996
1.Włókniarz-Malma Częstochowa 60
(13)Artur Pietrzyk 3 3 3 3 3 15
(14)Rafał Osumek 3 3 3 3 3 15
(15)Rafał Chiński 3 3 3 3 3 15
(16)Sebastian Ułamek 3 3 3 3 3 15
(20)Mariusz Szulc ns
2.Śląsk Świętochłowice 22
(9)Sebastian Kowolik 1 2 2 2 2 9
(10)Jacek Folkert d3 d2 2 2 1 5
(11)Arkadiusz Owsięga 2 2 wsu wu 1 5
(12)Janusz Bednarski 1 1 d4 0 1 3
3.Wanda-Realbud Kraków 19
(1)Dariusz Fijałkowski 1 1 1 1 2 6
(2)Mirosław Bularski 2 0 2 0 1 5
(3)Sławomir Piskorz u/- 0
(4)Maciej Maciejewski 2 1 0 1 0 4
(17)Jarosław Ślęzak 1 2 0 1 0 4
4.Atlas-Polsat Wrocław 17
(5)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(6)Rafał Haj wsu 0 2 1 2 5
(7)Bartłomiej Bardecki 2 2 1 2 0 7
(8)Marcin Łacisz 0 0 1 2 2 5
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 15(D),1(A),12(C),5(B)-ns XVIII - 13(C),8(A),10(B),17(D) XIX - 16(B),6(D),4(A),11(C) XX - 14(A),9(D),2(B),7(C)
72:80 74:80 78:40 75:90 75:30
75:00 76:10 81:20 76:50 77:00
74:00 76:80 79:50 77:10 74:70
76:70 77:70 80:10 77:10 76:20
Sędzia - Józef Rzepa tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 2 - Ostrów Wlkp 29/8/1996
1.Włókniarz-Malma Częstochowa 47
(9)Sebastian Ułamek 3 3 3 3 3 15
(10)Artur Pietrzyk 2 3 1 2 3 11
(11)Rafał Osumek 3 u 2 3 3 11
(12)Rafał Chiński 3 2 2 3 u 10
(19)brak zawodnika ns
2.Iskra Ostrów Wlkp 40
(1)Tomasz Poprawski 3 3 3 2 2 13
(2)Paweł Łęcki 2 3 3 3 3 14
(3)Konrad Szymura 1 2 1 1 2 7
(4)Krzysztof Japiński u 0
(17)Tomasz Jędrzejak 2 0 2 2 6
3.Atlas-Polsat Wrocław 19
(13)Bartłomiej Bardecki 2 0 3 1 1 7
(14)Rafał Haj 2 2 2 wu 2 8
(15)Marcin Łacisz 0 1 1 1 1 4
(16)Adrian Górecki 0 0 0 0
(20)Krzysztof Świder t 0 0
4.Śląsk Świętochłowice 10
(5)Arkadiusz Owsięga 1 0 1 0 1 3
(6)Adrian Brenzak t 1 0 t 0 1
(RT-7)Karol Malecha 1 1 0 0 1
(8)Sebastian Kowolik 1 1 2 2 0 6
(18)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 10,17,7,16 XVIII - 11,3,15,6 XIX - 2,14,5,12 XX - 9,1,13,8
70:00 69:46 70:97 70:15 70:31
69:77 70:13 69:57 71:25 71:35
68:81 69:37 68:97 70:37 69:33
69:44 39:89 69:60 69:22 69:29
Sędzia - Jerzy Kaczmarek tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 2
1.Włókniarz-Malma Częstochowa 12 195
2.Iskra Ostrów Wlkp 8 161
3.Atlas-Polsat Wrocław 5 108
4.Śląsk Świętochłowice 4 79
5.Wanda-Realbud Kraków 1 37