1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Krosno 21/5/1996
1.Unia Tarnów 47
(9)Tomasz Rempała d 3 3 3 3 12
(10)Robert Wardzała 3 3 3 3 3 15
(11)Piotr Mikuta 2 3 2 3 2 12
(12)Krzysztof Kaczor 2 0 u 3 3 8
2.RKM Rybnik 31
(5)Mariusz Węgrzyk 3 2 3 2 d2 10
(6)Eugeniusz Sosna 1 2 3 d2 2 8
(7)Krzysztof Mrowiec 2 2 2 1 3 10
(8)Piotr Padowski 2 1 w 3
(18)Marcin Kiermaszek 0 wsu 0
3.LKŻ Lublin 20
(13)Tomasz Piszcz 3 3 2 1 2 11
(14)Marcin Knap 0 2 1 1 1 5
(15)Mariusz Rygiel 1 0 2 0 1 4
4.KKŻ Krosno 14
(2)Mariusz Guzik 3 1 1 2 1 8
(3)Mariusz Pikul 0 1 0 ns ns 1
(4)Arkadiusz Stasik 1 1 1 2 0 5
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 12,8 XVIII - 9,6,15,3 XIX - 7,11,14,4 XX - 10,13,2,5
73:20 75:20 74:10 79:10 81:00
75:90 73:40 75:50 76:20 76:60
77:80 76:20 74:40 75:50 75:80
75:20 77:40 77:30 74:80 74:30
Sędzia - Józef Rzepa tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Tarnów 4/6/1996
1.Unia Tarnów 46
(1)Tomasz Rempała 2 3 3 2 2 12
(2)Robert Wardzała 3 2 0 3 3 11
(3)Piotr Mikuta 2 2 2 3 3 12
(4)Krzysztof Kaczor 3 3 2 2 1 11
2.Stal-VAN PUR Rzeszów 43
(5)Maciej Kuciapa 2 3 3 3 3 14
(6)Piotr Winiarz 3 2 1 2 1 9
(7)Rafał Trojanowski 3 3 3 3 3 15
(8)Kazimierz Zaborniak 0 2 w2 1 2 5
3.RKM Rybnik 21
(13)Mariusz Węgrzyk wu 1 3 0 2 6
(14)Krzysztof Mrowiec d 1 0 1 1 3
(15)Eugeniusz Sosna 1 1 1 2 5
(16)Bogusław Ficner 1 0 2 2 0 5
(20)Artur Tyman 2 2
4.LKŻ Lublin 9
(9)Tomasz Piszcz 2 1 1 1 1 6
(10)Marcin Knap 0 0 1 0 wu 1
(11)Mariusz Rygiel 1 d4 1 ns ns 2
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 2,8,14 XVIII - 3,15,6,10 XIX - 5,13,4,11 XX - 7,1,9,16
73:90 74:07 74:80 ??:?? 74:34
72:25 72:91 72:13 73:22 76:08
72:65 72:02 73:48 71:70 73:81
72:75 73:53 73:07 72:72 72:69
Sędzia - Sławomir Jędraś tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Lublin 9/7/1996
1.Stal-VAN PUR Rzeszów 50
(9)Rafał Trojanowski 3 3 3 3 u 12
(10)Kazimierz Zaborniak 2 2 2 2 8
(11)Piotr Winiarz 3 2 3 3 3 14
(12)Maciej Kuciapa 3 3 3 3 3 15
(19)Mariusz Szyszka 1 1
2.Unia Tarnów 42
(13)Tomasz Rempała 2 2 3 2 3 12
(14)Robert Wardzała 2 3 2 3 2 12
(15)Krzysztof Kaczor 2 3 1 2 2 10
(16)Piotr Mikuta 1 2 2 3 8
(20)Wojciech Szustak wu 0
3.LKŻ Lublin 14
(1)Tomasz Piszcz 3 d 2 1 1 7
(2)Marcin Knap 1 1 1 2 2 7
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 16,10 XVIII - 11,15 XIX - 13,2,9 XX - 12,14,1
73:28 71:36 74:15 73:20 76:99
72:32 72:74 71:33 71:80 73:59
72:01 71:47 71:44 71:80 70:87
72:45 72:15 71:16 70:02 71:12
Sędzia - Sławomir Jędraś tabela biegów
Drużyna KKŻ Krosno nie wystartowała.4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rybnik 30/7/1996
1.Stal-VAN PUR Rzeszów 53
(13)Rafał Trojanowski 3 3 3 3 3 15
(14)Maciej Kuciapa 2 3 3 3 3 14
(15)Piotr Winiarz 3 3 3 2 3 14
(16)Kazimierz Zaborniak 3 0 2 3 2 10
(20)Mariusz Szyszka ns
2.RKM Rybnik 30
(1)Bogusław Ficner d2 0
(2)Krzysztof Mrowiec 2 2 1 2 1 8
(3)Eugeniusz Sosna 1 2 2 u2 2 7
(4)Mariusz Węgrzyk 1 2 2 3 2 10
(17)Piotr Padowski t 1 1 3 5
3.Unia Tarnów 27
(5)Tomasz Rempała 3 1 3 2 1 10
(6)Robert Wardzała 2 3 2 1 2 10
(7)Krzysztof Kaczor w2 d2 1 1 2
(8)Piotr Mikuta d4 2 1 w 3
(18)Wojciech Szustak 1 1 2
4.KKŻ Krosno 2
(9)Arkadiusz Stasik 1 1 0 0 0 2
(10)Mariusz Guzik w2 ns ns ns ns 0
(RT-11)Wojciech Węgrzyn 0 u 0 0 1
(RT-12)Marcin Furgoł 0 1 0 2 0
(19)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 17,16,18,7 XVIII - 14,3,11,8 XIX - 15,6,2,12 XX - 13,4,5,9
67:64 67:75 66:95 70:59 70:89
67:05 67:79 67:95 68:10 68:78
67:07 67:22 69:64 69:29 68:52
77:83 69:13 68:06 67:98 67:85
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Rzeszów 29/8/1996
1.Stal-VAN PUR Rzeszów 56
(1)Piotr Winiarz 3 3 3 3 3 15
(2)Rafał Trojanowski 3 3 3 3 d1 12
(3)Kazimierz Zaborniak 3 3 3 3 12
(4)Maciej Kuciapa 3 3 3 3 3 15
(17)Mariusz Szyszka 2 2
2.RKM Rybnik 36
(9)Krzysztof Mrowiec 2 2 2 2 3 11
(10)Piotr Padowski 1 0 1
(11)Eugeniusz Sosna 1 2 1 1 5
(12)Mariusz Węgrzyk 2 2 2 2 8
(19)Bogusław Ficner 3 2 2 2 2 11
3.LKŻ Lublin 13
(5)Marcin Knap 0 0 1 0 1 2
(6)Tomasz Piszcz 2 1 1 d2 2 6
(7)Marcin Nowoszyński 2 0 1 2 ns 5
(RT-8)Maciej Pietraszek 1 1 2 1 1
(18)brak zawodnika ns 4.KKŻ Krosno 8
(13)Arkadiusz Stasik t 1 1 1 2 5
(14)Mariusz Guzik 1 0 0 1 1 3
(RT-15)Krzysztof Bober 0 1 0 0 wu
(16)brak zawodnika ns ns ns ns ns ns
(20)brak zawodnika ns
Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3,18,5,16-ns XVIII - 1,6,11,15 XIX - 4,12,14,7 XX - 9,13,8,2
69:82 70:69 74:91 74:68 74:31
72:53 74:35 73:45 72:20 72:50
69:35 71:27 71:75 72:09 71:52
71:00 71:46 71:06 71:56 73:13
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 1
1.Stal-VAN PUR Rzeszów 11 202
2.Unia Tarnów 9 162
3.RKM Rybnik 7 118
4.LKŻ Lublin 3 56
5.KKŻ Krosno 0 24