1 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Lublin 24/8/1978
1.Motor Lublin 41
(1)Stanisław Nocek 3 3 3 9
(2)Krzysztof Nurzyński 2 3 2 3 10
(3)Marek Kępa 3 2 3 3 11
(4)? Chmura 2 1 2 3 8
(17)Dariusz Jędrej 3 3
2.Stal Rzeszów 21
(13)Antoni Krzywonos 1 1 1 d 3
(14)Andrzej Surowiec 0 2 2 1 5
(15)Roman Gieroń 1 3 1 1 6
(16)Andrzej Delimat 2 2 1 2 7
(20)brak zawodnika ns
3.Włókniarz Częstochowa 19
(5)Józef Kafel 1 u 3 2 6
(6)Leszek Cyganek 2 u 0 2 4
(7)Kazimierz Bieniek 0 u 0
(8)Andrzej Jurczyński 3 u 3 w 6
(18)Zygmunt Nocuń 1 2 3
4.Unia Tarnów 14
(9)Stanisław Kępowicz 0 3 0 1 4
(10)Kazimierz Kajmowicz 1 1 0 0 2
(11)Ryszard Chrupek 0 1 w 1
(12)Edward Gawełczyk 3 2 2 u 7
(19)Antoni Frączek 0 0
80:80 84:40 81:60 ??:??
80:40 82:00 81:60 84:20
80:20 81:00 81:80 81:80
80:10 81:00 82:20 ??:??
Sędzia - Aleksander Chmielewski tabela biegów2 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Tarnów 2/7/1978
1.Włókniarz Częstochowa 35
(1)Włodzimierz Tomaszewski 3 3 3 3 12
(2)Józef Kafel 3 3 2 3 11
(3)Mirosław Błaszak 3 2 1 3 9
(4)Kazimierz Bieniek 0 1 1
(17)Leszek Cyganek 0 2 2
2.Motor Lublin 29
(5)Stanisław Nocek 2 3 3 1 9
(6)Marek Kępa 1 3 2 1 7
(7)Krzysztof Nurzyński 1 1 3 3 8
(8)? Chmura 1 1 2 1 5
(19)brak zawodnika ns
3.Unia Tarnów 17
(9)Edward Gawełczyk 2 2 2 u 6
(10)Kazimierz Kajmowicz 0 1 u 1
(11)Ryszard Chrupek w 2 d u 2
(12)Stanisław Kępowicz 3 2 1 3 8
(19)Andrzej Zając ns
4.Stal Rzeszów 15
(13)Roman Gieroń 2 0 3 2 7
(14)Andrzej Surowiec 1 d 0 2 3
(15)Andrzej Delimat 0 0 1 1
(16)Ryszard Romaniak 2 1 1 0 4
(20)Antoni Krzywonos 0 0
82:40 81:60 83:20 81:40
80:00 81:40 81:40 81:40
80:20 80:00 81:80 81:00
80:80 82:20 80:00 82:20
Sędzia - Władysław Frank tabela biegów3 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - 29/7/1978
: : : :
: : : :
: : : :
: : : :
Sędzia - tabela biegów4 RUNDA MDMP - GRUPA 4 - Częstochowa 30/7/1978
1.Włókniarz Częstochowa 33
(5)Kazimierz Bieniek 2 3 1 6
(6)Józef Kafel 1 2 3 6
(7)Mirosław Błaszak 2 3 3 2 10
(8)Leszek Cyganek 2 2 1 5
(18)Zygmunt Nocuń 2 3 1 6
2.Motor Lublin 25
(9)Krzysztof Nurzyński 3 0 2 2 7
(10)? Górny 1 0 1 u 2
(11)Marek Kępa 3 3 3 3 12
(12)Andrzej Dyś w 1 1 2 4
(19)brak zawodnika ns
3.Unia Tarnów 22
(13)Stanisław Kępowicz 2 0 u ns 2
(14)Ryszard Chrupek 3 d 1 2 6
(15)Kazimierz Kajmowicz 1 2 0 d 3
(16)Edward Gawełczyk 3 3 2 3 11
(20)brak zawodnika ns
4.Stal Rzeszów 16
(1)Andrzej Surowiec u 1 2 3 6
(2)Roman Gieroń 0 2 d 2
(3)Ryszard Romaniak 0 1 1
(4)Andrzej Delimat 1 1 3 1 6
(17)Antoni Krzywonos 0 0 1 1
79:50 78:00 78:50 79:90
79:50 77:80 77:80 77:00
79:40 77:70 78:00 78:60
78:00 78:60 78:00 79:00
Sędzia - Józef Rzepa tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 4
1.Włókniarz Częstochowa 9 116
2.Motor Lublin 7 112
3.Stal Rzeszów 5 83
4.Unia Tarnów 3 72