1 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Tarnów 11/7/2017
1.KS Toruń 23
(7)Marcin Kościelski 0 1 2 2 5
(8)Igor Kopeć-Sobczyński 3 1 2 1 7
(9)Daniel Kaczmarek 3 2 3 3 11
(24)brak zawodnika ns
2.Stal Gorzów Wlkp 22
(13)Rafał Karczmarz 3 3 1 - 7
(14)Hubert Czerniawski 2 3 2 - 7
(15)Alan Szczotka 1 - 3 3 7
(26)Kamil Nowacki wu 1 0 1
3.Unia Tarnów 21
(1)Patryk Rolnicki 2 3 3 3 11
(2)Michał Nowiński 3 3 2 wu 8
(3)Krystian Stefanów 2 0 0 0 2
(22)brak zawodnika ns
4.Wybrzeże Gdańsk 19
(10)Dominik Kossakowski - - - - ns
(11)Marcin Turowski 2 u 2 2 6
(12)Aureliusz Bieliński 0 3 1 2 6
(25)Karol Żupiński 1 2 1 3 7
5.Stal Rzeszów 15
(4)Wiktor Lampart 0 2 2 3 7
(5)Patryk Wojdyło 1 0 3 2 6
(6)Mateusz Rząsa 0 1 1 0 2
(23)brak zawodnika ns
6.Start Gniezno 13
(19)Damian Stalkowski wu 2 0 3 5
(20)Patryk Fajfer w 1 3 1 5
(21)Maksymilian Bogdanowicz d 2 0 1 3
(28)brak zawodnika ns
7.Falubaz Zielona Góra 12
(16)Wojciech Pilarski 1 - 1 0 2
(17)Damian Pawliczak 0 - 2 1 3
(18)Mateusz Tonder 3 0 - 0 3
(27)Mateusz Burzyński 1 1 2 4
71:63 71:17 72:70 72:12 72:52 73:56
71:22 70:85 71:93 72:56 71:58
70:45 72:33 73:01 73:78 72:77
73:05 70:62 72:61 73:78 71:91
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów2 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Rzeszów 13/7/2017
1.KS Toruń 26
(4)Igor Kopeć-Sobczyński 3 3 3 3 12
(5)Daniel Kaczmarek 1 1 2 1 5
(6)Marcin Kościelski 2 2 3 2 9
(23)brak zawodnika ns
2.Stal Rzeszów 21
(1)Wiktor Lampart 2 2 2 3 9
(2)Mateusz Rząsa 0 1 2 0 3
(3)Patryk Wojdyło 1 3 2 3 9
(22)brak zawodnika ns
3.Stal Gorzów Wlkp 19
(10)Hubert Czerniawski 2 3 2 3 10
(11)Rafał Karczmarz - - - - ns
(12)Alan Szczotka wsu 1 3 1 5
(25)Kamil Nowacki 1 0 2 1 4
4-5.Unia Tarnów 16
(19)Patryk Rolnicki 3 3 3 3 12
(20)Michał Nowiński 0 3 1 wu 4
(21)Krystian Stefanów wsu ns ns ns 0
(28)brak zawodnika ns
4-5.Start Gniezno 16
(16)Patryk Fajfer 3 0 3 wu 6
(17)Damian Stalkowski 1 1 3 2 7
(18)Maksymilian Bogdanowicz 2 wu 1 0 3
(27)brak zawodnika ns
6.Wybrzeże Gdańsk 14
(7)Marcin Turowski 3 1 2 2 8
(8)Aureliusz Bieliński 0 wu 2 1 3
(9)Karol Żupiński 0 1 1 1 3
(24)brak zawodnika ns
7.Falubaz Zielona Góra 13
(13)Damian Pawliczak - 1 0 0 1
(14)Mateusz Tonder 0 d3 - 0 0
(15)Wojciech Pilarski - 2 1 - 3
(26)Arkadiusz Potoniec 2 2 2 3 9
67:51 67:78 66:44 68:02 67:01 66:20
67:36 66:71 68:24 68:11 67:41
67:95 67:40 66:68 68:11 67:04
67:05 67:51 66:50 68:13 69:17
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów3 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Toruń 18/7/2017
1.KS Toruń 28
(1)Marcin Kościelski 2 - 2 1 5
(2)Igor Kopeć-Sobczyński 3 2 3 3 11
(3)Daniel Kaczmarek 3 3 3 2 11
(22)Norbert Krakowiak 1 1
2.Stal Gorzów Wlkp 20
(7)Hubert Czerniawski 2 3 2 2 9
(8)Alan Szczotka 3 0 2 1 6
(9)Kamil Nowacki 2 1 1 1 5
(24)brak zawodnika ns
3.Falubaz Zielona Góra 19
(10)Mateusz Tonder 1 1 - 2 4
(11)Damian Pawliczak 0 - d4 wu 0
(12)Mateusz Burzyński 2 3 - 3 8
(25)Arkadiusz Potoniec 2 3 2 7
4.Stal Rzeszów 17
(19)Wiktor Lampart 2 3 3 2 10
(20)Mateusz Rząsa 0 0 1 0 1
(21)Patryk Wojdyło 2 2 2 0 6
(28)brak zawodnika ns
5.Start Gniezno 15
(13)Patryk Fajfer 0 3 3 3 9
(14)Damian Stalkowski 1 3 wu ns 4
(15)Maksymilian Bogdanowicz 0 1 1 t 2
(26)brak zawodnika ns
6.Unia Tarnów 13
(16)Patryk Rolnicki 3 1 3 2 9
(17)Michał Nowiński 2 1 0 1 4
(18)Krystian Stefanów 0 0 0 t 0
(27)brak zawodnika ns
7.Wybrzeże Gdańsk 14
(4)Aureliusz Bieliński d4 t d4 dst 0
(5)Karol Żupiński 1 t 1 1 3
(6)Marcin Turowski 1 1 3 3 8
(23)brak zawodnika ns
59:97 60:01 60:66 59:40 60:38 60:22
60:37 59:44 59:90 60:06 59:41
59:25 58:78 58:69 58:72 59:84
59:84 58:85 60:94 59:13 60:06
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów4 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Gdańsk 19/7/2017
1.KS Toruń 24
(19)Igor Kopeć-Sobczyński 2 3 3 2 10
(20)Daniel Kaczmarek 1 3 3 3 10
(21)Marcin Kościelski 1 1 1 1 4
(28)brak zawodnika ns
2.Stal Gorzów Wlkp 21
(4)Hubert Czerniawski 3 3 3 2 11
(5)Alan Szczotka 0 1 1 0 2
(6)Kamil Nowacki 2 2 3 1 8
(23)brak zawodnika ns
3-4.Wybrzeże Gdańsk 19
(1)Aureliusz Bieliński 2 3 2 3 10
(2)Karol Żupiński 1 2 2 2 7
(3)Marcin Turowski 0 1 1 0 2
(22)brak zawodnika ns
3-4.Stal Rzeszów 19
(16)Wiktor Lampart 3 3 1 2 9
(17)Mateusz Rząsa 1 2 0 1 4
(18)Patryk Wojdyło 0 3 0 3 6
(27)brak zawodnika ns
5.Falubaz Zielona Góra 18
(7)Mateusz Tonder 2 1 0 2 5
(8)Damian Pawliczak - 0 - - 0
(9)Mateusz Burzyński 0 - 0 2 2
(24)Arkadiusz Potoniec 3 3 2 3 11
6.Unia Tarnów 13
(13)Krystian Stefanów 2 1 0 0 3
(14)Patryk Rolnicki wu 2 3 3 8
(15)Michał Nowiński 3 0 1 1 5
(26)brak zawodnika ns
7.Start Gniezno 8
(10)Damian Stalkowski ns ns ns ns ns
(11)Patryk Fajfer d3 0 2 1 3
(12)Maksymilian Bogdanowicz 2 1 0 2 5
(25)brak zawodnika ns
65:22 65:47 66:72 67:91 67:22 68:37
65:31 66:60 66:50 67:87 68:53
66:19 65:50 66:84 66:75 68:13
65:40 66:37 66:35 67:69 68:00
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów5 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Gorzów Wlkp 3/8/2017
1.KS Toruń 27
(16)Igor Kopeć-Sobczyński 2 1 3 3 9
(17)Daniel Kaczmarek 3 2 3 3 11
(18)Marcin Kościelski 3 2 1 1 7
(27)brak zawodnika ns
2.Stal Gorzów Wlkp 26
(1)Rafał Karczmarz 3 3 3 - 9
(2)Hubert Czerniawski 1 2 - 3 6
(3)Alan Szczotka 2 - 0 3 5
(22)Kamil Nowacki 2 2 2 6
3-4.Falubaz Zielona Góra 20
(4)Sebastian Niedźwiedź 0 3 3 3 9
(5)Alex Zgardziński 2 d2 2 3 7
(6)Arkadiusz Potoniec 2 2 wu 0 4
(23)Damian Pawliczak ns
3-4.Wybrzeże Gdańsk 20
(19)Karol Żupiński wu d4 3 1 4
(20)Aureliusz Bieliński 1 2 2 2 7
(21)Marcin Turowski 1 3 3 2 9
(28)brak zawodnika ns
5.Unia Tarnów 13
(10)Michał Nowiński 3 2 1 2 8
(11)Kacper Konieczny 2 1 1 0 4
(12)Krystian Stefanów 1 0 0 0 1
(25)brak zawodnika ns
6.Stal Rzeszów 12
(13)Wiktor Lampart 1 3 2 3 9
(14)Mateusz Rząsa 0 1 1 1 3
(15)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(26)brak zawodnika ns
NS.Start Gniezno 5
(7)Patryk Fajfer t 1 1 2 4
(8)brak zawodnika ns ns ns ns 0
(9)Tomasz Orwat d4 1 dst wsu 1
(24)brak zawodnika ns
59:87 62:68 63:02 63:41 63:05 63:61
63:33 6314: 62:10 63:17 63:44
62:20 62:90 62:48 63:54 64:27
61:08 60:64 63:68 63:60 64:77
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegów6 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Zielona Góra 1/8/2017
1.KS Toruń 25
(13)Igor Kopeć-Sobczyński 2 - 3 3 8
(14)Daniel Kaczmarek 3 3 - 3 9
(15)Marcin Kościelski 1 - 0 2 3
(26)Norbert Krakowiak 2 2 1 5
2-3.Falubaz Zielona Góra 22
(1)Sebastian Niedźwiedź 3 3 2 3 11
(2)Arkadiusz Potoniec 2 - 1 1 4
(3)Alex Zgardziński 1 - t 2 3
(22)Mateusz Burzyński 3 1 4
2-3.Stal Gorzów Wlkp 22
(19)Rafał Karczmarz 2 3 3 - 8
(20)Hubert Czerniawski 0 1 - 3 4
(21)Alan Szczotka 1 0 3 - 4
(28)Kamil Nowacki 2 2 2 6
4.Wybrzeże Gdańsk 17
(16)Aureliusz Bieliński 0 3 1 2 6
(17)Marcin Turowski 1 2 2 2 7
(18)Karol Żupiński 0 2 1 1 4
(27)brak zawodnika ns
5.Start Gniezno 14
(4)Patryk Fajfer 1 2 3 2 8
(5)Damian Stalkowski w2 w2 ns ns 0
(6)Tomasz Orwat (gość) 0 2 3 1 6
(23)brak zawodnika ns
6-7.Unia Tarnów 13
(7)Michał Nowiński 3 1 1 1 6
(8)Krystian Stefanów 0 0 0 0 0
(9)Kacper Konieczny 3 1 3 0 7
(24)brak zawodnika ns
6-7.Stal Rzeszów 13
(10)Wiktor Lampart 2 3 2 3 10
(11)Mateusz Rząsa 1 1 1 0 3
(12)Patryk Wojdyło ns ns ns ns ns
(25)brak zawodnika ns
61:25 62:13 61:21 62:78 61:41 63:18
63:03 61:72 61:28 63:25 62:19
60:78 60:34 62:47 61:19 63:06
61:09 62:22 61:66 63:72 62:87
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów7 RUNDA DMPJ Półfinały - GRUPA 2 - Gniezno 2/8/2017
1.KS Toruń 27
(10)Daniel Kaczmarek 3 - 3 3 9
(11)Marcin Kościelski 1 2 0 - 3
(12)Igor Kopeć-Sobczyński 3 - 3 2 8
(25)Norbert Krakowiak 2 3 2 7
2.Stal Gorzów Wlkp 22
(16)Rafał Karczmarz 3 2 3 - 8
(17)Hubert Czerniawski 2 3 3 - 8
(18)Alan Szczotka u - 2 1 3
(27)Kamil Nowacki 2 1 0 3
3.Wybrzeże Gdańsk 20
(13)Marcin Turowski wsu 1 3 3 7
(14)Karol Żupiński 1 1 2 3 7
(15)Aureliusz Bieliński 0 2 2 2 6
(26)brak zawodnika ns
4.Falubaz Zielona Góra 19
(19)Mateusz Burzyński 2 1 2 2 7
(20)Wojciech Pilarski wu 0 - - 0
(21)Mateusz Tonder 2 - 2 1 5
(28)Arkadiusz Potoniec 3 1 3 7
5.Unia Tarnów 13
(4)Kacper Konieczny 1 2 1 0 4
(5)Michał Nowiński 2 1 3 d4 6
(6)Krystian Stefanów 1 0 0 1 2
(23)brak zawodnika ns
6.Stal Rzeszów 11
(7)Wiktor Lampart 2 3 3 1 9
(8)Mateusz Rząsa 0 1 1 0 2
(9)Kevin Fajfer (gość) wu ns ns ns 0
(24)brak zawodnika ns
NS.Start Gniezno 15
(1)Patryk Fajfer 3 3 3 1 10
(2)brak zawodnika ns ns ns ns ns
(3)Tomasz Orwat (gość) 1 2 1 1 5
(22)brak zawodnika ns
66:23 67:76 67:69 67:90 69:91 68:10
65:88 66:30 67:41 67:97 68:60
64:98 66:65 67:69 68:45 68:80
66:99 67:48 68:45 69:70 68:45
Sędzia - Remigiusz Substyk tabela biegówOstateczna kolejność w Półfinałach (rundy 1-7)
1.KS Toruń 42 180
2.Stal Gorzów Wlkp 33.5 152
3.Wybrzeże Gdańsk 18 120
4.Falubaz Zielona Góra 17 123
5.Stal Rzeszów 16 108
6.Unia Tarnów 13 105
7.Start Gniezno 7.5 66