Półfinał Złotego Kasku - Krosno 13/4/2011
1. (3)Jarosław Hampel - Leszno 3 2 3 3 3 14
2. (11)Grzegorz Walasek - Bydgoszcz 2 3 2 3 2 12
3. (13)Krzysztof Kasprzak - Tarnów 3 3 3 2 dst 11
4. (9)Maciej Janowski - Wrocław 3 d4 2 3 3 11
5. (6)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 1 3 3 2 2 11
6. (14)Jacek Rempała - Łódź 1 2 1 2 3 9
7. (5)Tomasz Chrzanowski - Grudziądz 2 1 3 2 1 9
8. (2)Michał Mitko - Opole 2 1 2 1 2 8
9. (7)Dawid Stachyra - Gdańsk 3 1 2 1 wu 7
10.(8)Rafał Dobrucki - Zielona Góra 0 3 wu d4 3 6
11.(12)Borys Miturski - Krosno 0 2 0 3 1 6
12.(1)Przemysław Pawlicki - Leszno t 2 1 0 2 5
13.(16)Marcin Rempała - Tarnów 2 1 d4 1 1 5
14.(4)Adam Skórnicki - Leszno 1 0 d4 1 w2 2
15.(10)Robert Kościecha - Bydgoszcz 1 d4 1 d4 ns 2
16.(15)Adam Czechowicz - Opole 0 0 1 d3 w2 1
74:10 72:10 71:50 71:40 71:30
73:00 71:70 72:60 71:00 72:00
72:50 71:10 71:10 71:10 70:90
71:60 71:10 71:20 71:50 73:00
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Złotego Kasku - Rawicz 15/4/2011
1. (13)Michał Szczepaniak - Gniezno 3 3 3 3 1 13
2. (12)Janusz Kołodziej - Leszno 3 2 3 1 3 12
3. (8)Łukasz Jankowski - Łódź 1 3 3 0 3 10
4. (14)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 1 3 1 2 3 10
5. (11)Piotr Świderski - Wrocław 1 2 3 2 2 10
6. (1)Mateusz Szczepaniak - Łódź 2 2 1 3 1 9+3
7. (3)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 3 0 2 2 2 9+2
8. (5)Sebastian Ułamek - Tarnów 3 1 2 3 wu 9+1
9. (10)Damian Baliński - Leszno 2 1 2 1 2 8
10.(15)Tomasz Gapiński - Bydgoszcz 2 3 1 1 wu 7
11.(4)Adrian Miedziński - Toruń 1 1 1 3 1 7
12.(9)Tomasz Jędrzejak - Wrocław wu 0 d4 2 3 5
13.(7)Adrian Gomólski - Ostrów Wlkp 2 1 0 wsu 2 5
14.(2)Piotr Dziatkowiak - Rawicz 0 2 0 1 1 4
15.(6)Daniel Pytel - Rybnik 0 0 2 u d4 2
16.(16)Sławomir Drabik - Rybnik 0 0 d4 d4 0
17.(R1)Marcin Nowaczyk - Rawicz 0 0
63:65 64:95 64:65 64:02 65:05 64:77
64:34 64:39 64:14 63:40 65:40
63:87 64:71 64:81 63:42 64:79
64:21 64:37 63:70 63:48 65:16
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + Adrian Miedziński (przedstawiciel gospodarzy finału).
Zmiany: R1 w 18 biegu za 16.
51. Finał Złotego Kasku "Memoriał Lecha Barana" - Toruń 24/4/2011
1. (16)Adrian Miedziński - Toruń 2 3 3 3 2 13+3
2. (7)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra 3 3 3 3 1 13+2
3. (12)Janusz Kołodziej - Leszno 3 2 3 2 2 12
4. (15)Tomasz Chrzanowski - Grudziądz 3 1 2 1 3 10
5. (5)Jarosław Hampel - Leszno 2 3 t 1 3 9
6. (9)Grzegorz Walasek - Bydgoszcz 0 0 3 2 3 8
7. (2)Maciej Janowski - Wrocław 1 3 1 3 0 8
8. (6)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 1 0 1 3 3 8
9. (10)Mateusz Szczepaniak - Łódź 2 1 2 2 1 8
10.(11)Krzysztof Kasprzak - Tarnów 1 2 2 2 0 7
11.(1)Krzysztof Buczkowski - Grudziądz 3 1 0 1 d1 5
12.(4)Sebastian Ułamek - Tarnów 2 1 0 0 2 5
13.(14)Michał Szczepaniak - Gniezno 1 2 1 d4 1 5
14.(8)Jacek Rempała - Łódź 0 0 2 0 2 4
15.(13)Michał Mitko - Opole 0 2 1 1 0 4
16.(3)Łukasz Jankowski - Łódź 0 0 dst d4 1 1
62:96 61:85 60:76 60:70 61:08 60:09
62:27 61:90 60:96 60:72 61:07
61:88 61:03 61:87 60:99 60:69
62:04 61:14 60:73 61:79 61:04
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów