Półfinał Srebrnego Kasku - Ostrów Wlkp 16/6/2011
1. (4)Piotr Pawlicki jr. - Piła 2 3 3 3 2 13
2. (2)Przemysław Pawlicki - Piła 1 2 3 3 3 12
3. (5)Patryk Dudek - Zielona Góra 3 2 1 3 3 12
4. (1)Łukasz Sówka - Ostrów Wlkp 3 3 2 2 2 12
5. (9)Tobiasz Musielak - Leszno 3 1 3 2 2 11
6. (6)Kacper Rogowski - Zielona Góra 1 3 3 1 2 10
7. (12)Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp 2 2 2 1 3 10
8. (7)Adam Strzelec - Zielona Góra 2 3 0 3 1 9
9. (14)Mikołaj Curyło - Bydgoszcz 3 1 2 0 1 7
10.(10)Łukasz Cyran - Gorzów Wlkp 0 0 1 2 3 6
11.(13)Artur Czaja - Częstochowa 1 d3 2 2 u4 5
12.(11)Kamil Adamczewski - Leszno 1 2 1 1 u4 4
13.(15)Marcel Kajzer - Częstochowa 2 1 w2 0 1 4
14.(8)Patryk Malitowski - Wrocław 0 1 1 d4 0 2
15.(16)Paweł Parys - Gorzów Wlkp 0 d4 0 1 0 1
16.(3)Cyprian Szymko - Piła d4 0 0 d4 1 1
17.(R1)Mateusz Łukaszewski - Lublin 0 0
(R2)Piotr Świdziński - Ostrów Wlkp ns
65:90 65:85 67:37 68:43 69:15
65:70 66:05 65:74 67:05 67:87
65:67 66:92 66:90 68:21 68:61
65:96 65:71 66:80 67:87 67:74
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 10 biegu za 15.Półfinał Srebrnego Kasku - Łódź 16/6/2011
1. (8)Damian Adamczak - Bydgoszcz 3 2 2 3 3 13
2. (5)Emil Pulczyński - Toruń 2 3 3 2 3 13
3. (3)Maciej Janowski - Wrocław 3 3 3 3 w2 12
4. (13)Kacper Gomólski - Gniezno 3 1 3 2 3 12
5. (6)Szymon Woźniak - Bydgoszcz 1 3 3 2 2 11
6. (12)Maciej Fajfer - Poznań 3 3 1 2 1 10
7. (1)Damian Michalski - Łódź 1 2 2 3 1 9
8. (2)Damian Sperz - Gdańsk 2 2 2 1 2 9
9. (15)Oskar Fajfer - Gniezno 1 1 d2 3 2 7+3
10.(7)Marcel Szymko - Gdańsk 0 2 1 1 3 7+2
11.(10)Mateusz Lampkowski - Grudziądz 2 wu 2 d2 w2 4
12.(14)Tadeusz Kostro - Tarnów 2 w2 1 wu w2 3
13.(11)Wojciech Lisiecki - Gniezno 1 d4 1 0 d2 2
14.(4)Adrian Osmólski - Łódź u4 1 wu 1 wu 2
15.(R1)Dawid Bąk - Krosno 1 w2 d4 1 2
16.(9)Łukasz Kret - Rzeszów 0 d4 w2 d4 w2 0
17.(16)Edward Mazur - Tarnów wu ns 0
68:56 69:12 70:49 73:75 70:34 71:50
68:62 70:21 69:04 70:37 72:78
69:81 70:10 70:28 70:83 71:31
69:78 70:86 72:36 72:04 80:05
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 6 biegu za 14, w biegach 8,15 za 16, w 11 biegu za 9.
46. Finał Srebrnego Kasku - Wrocław 10/9/2011
1. (3)Maciej Janowski - Wrocław 3 3 3 3 3 15
2. (9)Przemysław Pawlicki - Piła 3 1 2 3 3 12+3
3. (11)Patryk Dudek - Zielona Góra 2 2 3 2 3 12+2
4. (12)Emil Pulczyński - Toruń 1 3 3 3 2 12+1
5. (5)Piotr Pawlicki jr. - Piła 3 2 2 2 2 11
6. (6)Tobiasz Musielak - Leszno 2 2 2 2 1 9
7. (1)Kacper Gomólski - Gniezno 2 3 1 2 d1 8
8. (14)Damian Adamczak - Bydgoszcz 2 3 1 1 1 8
9. (2)Łukasz Sówka - Ostrów Wlkp 0 0 1 3 2 6
10.(4)Szymon Woźniak - Bydgoszcz 1 1 3 1 u3 6
11.(15)Mikołaj Curyło - Bydgoszcz 3 1 u3 4
12.(10)Maciej Fajfer - Poznań 0 1 1 0 2 4
13.(7)Damian Michalski - Łódź 1 wu 2 d2 wsu 3
14.(16)Damian Sperz - Gdańsk 1 u4 0 1 1 3
15.(8)Kacper Rogowski - Zielona Góra w2 2 0 0 wu 2
16.(13)Adam Strzelec - Zielona Góra 0 0 wu 1 0 1
(RT1)Patryk Malitowski - Wrocław 0 3
(RT2)Mateusz Gradka - Wrocław 0
Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp qns
61:80 62:10 61:90 62:80 64:20 61:90
61:60 61:60 62:20 61:60 62:50
61:20 61:20 61:10 61:50 62:10
62:20 62:40 62:20 61:70 61:90
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów
Zmiany: RT1 w 2 biegu za 8, RT2 w 16 biegu za 15, RT1 w 17 biegu za 15.