Półfinał Srebrnego Kasku - Rawicz 9/6/2005
1. (1)Krystian Klecha - Bydgoszcz 3 3 3 u3 3 12
2. (12)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 3 1 3 2 3 12
3. (8)Krzysztof Kasprzak - Leszno 2 3 3 3 w2 11
4. (7)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 1 3 1 3 3 11
5. (5)Adrian Miedziński - Toruń 3 1 1 3 2 10
6. (10)Jakub Śpiewanek - Krosno 2 2 3 1 2 10
7. (16)Ronnie Jamroży - Wrocław 3 2 2 d3 2 9+3
8. (14)Paweł Miesiąc - Rzeszów 1 3 1 1 3 9+2
9. (3)Adrian Gomólski - Gniezno 2 1 2 2 2 9+1
10.(13)Marcin Rempała - Tarnów 2 2 2 2 d3 8
11.(15)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp 0 2 0 3 1 6
12.(R1)Marcin Liberski - Ostrów Wlkp 1 0 1 2 1 5
13.(2)Norbert Kościuch - Leszno 1 1 2 d3 1 5
14.(6)Marcin Sekula - Opole 0 0 1 1 1 3
15.(9)Damian Grabski - Rawicz t d4 0 0 0 0
16.(11)Dariusz Staniszewski - Gniezno 0 d4 dst 0
17.(4)Kamil Brzozowski - Gorzów Wlkp u4 d4 w2 ns 0
63:53 63:41 64:66 65:29 67:28 64:26
63:19 64:75 63:91 63:94 66:44
63:48 63:64 64:19 64:13 64:84
63:48 63:67 65:44 66:18 64:89
Sędzia - Krzysztof Woźniak tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 3 biegu za 9, w 12 biegu za 4, w biegach 14,16,20 za 11.Półfinał Srebrnego Kasku - Lublin 9/6/2005
1. (16)Dawid Stachyra - Rzeszów 3 3 3 2 3 14
2. (10)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 1 3 3 3 13
3. (4)Karol Ząbik - Toruń 3 2 2 3 3 13
4. (6)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 3 3 2 1 3 12
5. (14)Wojciech Druchniak - Rybnik 0 2 3 3 1 9
6. (9)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 2 3 1 1 2 9
7. (1)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 2 2 1 2 2 9
8. (11)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 1 2 d3 3 2 8
9. (3)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 1 3 2 1 wsu 7
10.(15)Tomasz Schmidt - Opole 2 1 3 t u 6
11.(13)Mariusz Pacholak - Wrocław 1 1 u3 2 2 6
12.(8)Michał Ciura - Częstochowa 2 1 dst 1 dst 4
13.(7)Marcin Jaguś - Toruń 1 d4 1 1 1 4
14.(2)Robert Kasprzak - Leszno 0 0 2 0 d4 2
15.(12)Piotr Dziatkowiak - Gniezno d4 0 1 d4 1 2
16.(5)Grzegorz Dzik - Tarnów t 0 w2x 0 0
17.(R1)Sławomir Dąbrowski - Gdańsk dst 0
18.(R2)Krzysztof Wrona - Lublin 0 0 0
69:20 70:15 69:22 69:39 68:33
68:97 68:43 71:07 69:32 70:56
68:99 69:19 69:34 68:88 71:89
69:07 68:95 68:59 69:96 70:17
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 2 biegu za 5, R2 w 16 biegu za 15, w 20 biegu za 5.
40. Finał Srebrnego Kasku - Tarnów 14/7/2005
1. (12)Janusz Kołodziej - Tarnów 2 3 2 3 3 13
2. (13)Paweł Miesiąc - Rzeszów 3 3 3 2 1 12
3. (R1)Marcin Rempała - Tarnów 2 3 3 3 11+3
4. (11)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 3 2 1 2 11+2
5. (5)Krystian Klecha - Bydgoszcz 2 2 0 3 3 10
6. (6)Adrian Miedziński - Toruń 1 3 3 1 2 10
7. (4)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 2 2 2 3 1 10
8. (1)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 3 1 1 2 2 9
9. (7)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 3 2 0 1 1 7
10.(15)Ronnie Jamroży - Wrocław 1 1 1 d4 3 6
11.(10)Wojciech Druchniak - Rybnik 1 0 1 2 1 5
12.(9)Adrian Gomólski - Gniezno 0 0 0 2 2 4
13.(16)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 2 1 0 1 0 4
14.(8)Jakub Śpiewanek - Krosno 0 0 3 0 0 3
15.(14)Dawid Stachyra - Rzeszów 0 1 2 0 d4 3
16.(3)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 1 0 1 d4 0 2
17.(2)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa wu 0
Paweł Hlib - Gorzów Wlkp qns
Karol Ząbik - Toruń qns
71:37 71:87 71:50 72:40 73:38 73:03
71:55 71:37 72:09 72:31 72:24
70:71 71:17 73:02 72:43 72:74
71:80 71:26 73:15 72:92 72:84
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 6,10,14,18 za 2.