Półfinał Brązowego Kasku - Rybnik 23/4/2019
1. (13)Wiktor Lampart - Lublin 3 0 3 3 2 11
2. (2)Przemysław Liszka - Wrocław 3 3 0 2 3 11
3. (12)Mateusz Cierniak - Tarnów 3 3 2 d1 3 11
4. (5)Jakub Miśkowiak - Częstochowa 1 1 3 3 3 11
5. (15)Michał Curzytek - Poznań 2 3 1 2 3 11
6. (8)Mateusz Świdnicki - Częstochowa 3 2 3 1 2 11
7. (7)Bartłomiej Kowalski - Częstochowa 2 2 2 3 2 11
8. (9)Jakub Osyczka - Zielona Góra 1 3 2 1 0 7+3(B)
9. (4)Przemysław Giera - Rybnik wsu 1 1 3 2 7+2(A)
10.(1)Mateusz Tudzież - Rybnik 2 2 2 wu 1 7+1(C)
11.(16)Patryk Zieliński - Krosno t d4 3 0 1 4
12.(3)Dominik Tyman - Rybnik 1 1 0 2 0 4
13.(11)Nikodem Bartoch - Zielona Góra 2 0 1 0 0 3
14.(6)Krzysztof Sadurski - Leszno dst 2 0 0 1 3
15.(17)Przemysław Konieczny - Tarnów 1 2 3
16.(10)Dawid Rempała - Tarnów 0 1 0 1 0 2
17.(14)Bartosz Curzytek - Poznań 0 0 1 wst 1 2
18.(18)Kacper Gosik - Lublin w2 0
68:45 68:84 70:17 69:22 69:37 68:06
69:09 67:91 67:75 68:98 68:14
68:50 69:06 68:42 67:69 68:03
69:31 68:69 68:83 68:55 66:83
Sędzia - Kacper Bryła tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w 4 biegu za 16, 18 w 13 biegu za 14, 17 w 13 biegu za 18.Półfinał Brązowego Kasku - Gdańsk 23/4/2019
1. (1)Karol Żupiński - Gdańsk 3 2 2 3 3 13
2. (11)Marcel Studziński - Bydgoszcz 3 1 3 3 2 12
3. (3)Denis Zieliński - Gdańsk 2 0 3 3 3 11
4. (5)Mateusz Bartkowiak - Gorzów Wlkp 3 wu2 3 2 3 11
5. (15)Kacper Pludra - Leszno 3 3 wu2 3 2 11
6. (14)Kamil Kiełbasa - Toruń 2 3 2 2 1 10
7. (9)Damian Lotarski - Grudziądz 2 3 u3 1 3 9
8. (6)Piotr Gryszpiński - Piła 1 1 1 2 2 7+3(B)
9. (7)Kamil Pytlewski - Gorzów Wlkp 2 2 wu3 1 2 7+2(A)
10.(10)Mateusz Błażykowski - Gniezno 1 2 3 0 wu2 6
11.(8)Oskar Rowecki - Piła wu4 2 1 2 1 6
12.(4)Sebastian Szostak - Ostrów Wlkp wu1 3 wu1 wu4 wu4 3
13.(12)Filip Nizgorski - Toruń 0 1 2 0 wzd 3
14.(16)Eryk Borczuch - Łódź 1 w2 0 1 1 3
15.(17)Justin Stolp - Toruń 1 wu4 1
16.(2)Kamil Nowacki - Ostrów Wlkp wu1 wu2 ns ns ns 0
17.(13)Tymoteusz Picz - Leszno wu4 ns ns 0
67:09 69:31 68:94 68:90 68:47 67:37
67:16 70:10 68:47 68:72 68:38
67:94 68:53 69:31 69:09 68:12
67:34 68:59 83:50 67:87 67:50
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w biegach 5,12 za 13.
43. Finał Brązowego Kasku - Grudziądz 27/5/2019
1. (8)Jakub Miśkowiak - Częstochowa 3 3 3 3 3 15
2. (2)Wiktor Lampart - Lublin 3 3 3 2 3 14
3. (10)Karol Żupiński - Gdańsk 2 2 3 2 2 11+3(A)
4. (6)Kacper Pludra - Leszno 2 1 3 3 2 11+2(B)
5. (4)Denis Zieliński - Gdańsk 2 1 2 2 3 10
6. (16)Mateusz Bartkowiak - Gorzów Wlkp 2 2 wu 3 0 7
7. (5)Damian Lotarski - Grudziądz 0 3 1 1 2 7
8. (7)Kamil Kiełbasa - Toruń 1 1 1 2 2 7
9. (15)Mateusz Cierniak - Tarnów 3 3 wu wu d4 6
10.(12)Bartłomiej Kowalski - Częstochowa 1 0 2 w 3 6
11.(1)Mateusz Świdnicki - Częstochowa 1 1 wu 3 1 6
12.(3)Michał Curzytek - Poznań dst 2 2 0 1 5
13.(13)Marcel Studziński - Bydgoszcz 1 2 0 1 0 4
14.(11)Przemysław Liszka - Wrocław 3 u/ns ns ns ns 3
15.(17)Przemysław Giera - Rybnik 0 1 1 1 3
16.(14)Kamil Pytlewski - Gorzów Wlkp 0 0 0 1 2 2
17.(9)Piotr Gryszpiński - Piła d4 0(B)
67:09 69:40 69:87 71:84 69:57 6979:
66:91 68:73 69:40 69:23 70:27
68:03 69:59 70:51 69:31 70:50
69:10 67:90 69:03 69:76 71:22
Sędzia - Tomasz Fiałkowski tabela biegów
Zmiany: 17 w biegach 5,11,16,18 za 9.