Półfinał Brązowego Kasku - Rybnik 17/4/2018
1. (15)Dominik Kubera - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (9)Alan Szczotka - Gorzów Wlkp 1 3 3 2 3 12
3. (8)Karol Żupiński - Gdańsk 3 3 2 3 1 12
4. (2)Norbert Krakowiak - Gniezno 3 3 2 2 2 12
5. (3)Przemysław Liszka - Wrocław 2 2 1 3 3 11
6. (1)Przemysław Giera - Rybnik wu 1 3 3 2 9
7. (4)Damian Stalkowski - Gniezno 1 2 2 wu 3 8
8. (6)Marcin Turowski - Gdańsk 2 2 2 1 1 8
9. (11)Jakub Miśkowiak - Łódź 2 1 1 1 2 7+3(A)
10.(13)Kacper Pludra - Leszno u3 2 3 wsu 2 7+2(B)
11.(14)Tomasz Orwat - Bydgoszcz 1 1 0 2 1 5
12.(17)Mateusz Jagła - Bydgoszcz 1 0 1 1 1 4
13.(12)Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp 3 u/ns ns 3
14.(10)Mateusz Tudzież - Rybnik d4 0 1 2 0 3
15.(16)Damian Pawliczak - Zielona Góra 2 wsu 2
16.(5)Nikodem Bartoch - Ostrów Wlkp d4 0 1 wu 0 1
17.(7)Adrian Woźniak - Częstochowa 1 d4 d4 d2 ns 1
18.(18)Adrian Bialk - Częstochowa wu 0
66:41 65:77 66:47 67:83 66:16 68:09
65:30 65:49 65:58 65:99 66:38
64:80 65:32 66:94 67:52 67:24
65:46 66:72 66:32 65:85 66:60
Sędzia - Jerzy Najwer tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w biegach 8,10,13 za 12, 18 w 9 biegu za 16, 17 w biegach 15,18 za 16.Półfinał Brązowego Kasku - Lublin 17/4/2018
1. (3)Wiktor Lampart - Lublin 3 3 3 3 3 15
2. (9)Viktor Trofimov - Leszno 3 3 2 3 2 13
3. (7)Patryk Wojdyło - Wrocław 1 2 3 3 3 12
4. (6)Kamil Nowacki - Ostrów Wlkp 2 3 2 2 2 11
5. (11)Szymon Szlauderbach - Leszno t 1 3 3 3 10
6. (5)Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń 3 2 3 2 w 10
7. (16)Piotr Pióro - Kraków 3 3 1 1 0 8
8. (10)Jarosław Krzywosz - Opole 2 1 1 u 3 7
9. (1)Emil Peroń - Lublin 1 1 d 2 2 6
10.(2)Mateusz Tonder - Zielona Góra 2 0 2 1 w2 5
11.(13)Mateusz Błażykowski - Łódź 2 0 2 w 1 5
12.(14)Bartłomiej Kowalski - Kraków d 2 1 w2 2 5
13.(8)Eryk Borczuch - Lublin 0 1 0 2 1 4
14.(18)Kamil Kiełbasa - Kraków 2 1 3
15.(4)Przemysław Konieczny - Tarnów 0 0 0 1 1 2
16.(15)Mateusz Świdnicki - Częstochowa 1 0 1 u 0 2
17.(17)Damian Lotarski - Grudziądz 1 1 w 2
18.(12)Tymoteusz Picz - Leszno 0 t 0 d w2 0
68:46 69:75 69:73 68:67 70:30
70:07 70:00 69:06 71:21 68:77
70:25 70:12 68:85 68:50 68:34
70:16 70:56 69:04 69:96 70:31
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 w 3 biegu za 11, 18 w 8 biegu za 12, 17 w 13 biegu za 14,
18 w 18 biegu za 2, 17 w 19 biegu za 12.
42. Finał Brązowego Kasku - Gniezno 1/5/2018
1. (9)Dominik Kubera - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (2)Patryk Wojdyło - Wrocław 3 2 3 3 2 13
3. (10)Wiktor Lampart - Lublin 2 1 3 3 3 12
4. (11)Viktor Trofimov - Leszno 1 3 3 wsu 3 10
5. (5)Norbert Krakowiak - Gniezno 3 2 1 2 2 10
6. (6)Przemysław Liszka - Wrocław 2 3 2 0 2 9
7. (7)Igor Kopeć-Sobczyński - Toruń 1 2 1 3 0 7
8. (14)Szymon Szlauderbach - Leszno 3 0 1 2 1 7
9. (15)Marcin Turowski - Gdańsk 2 1 0 2 2 7
10.(16)Damian Stalkowski - Gniezno 1 3 wus 1 1 6
11.(8)Jarosław Krzywosz - Opole 0 1 2 2 w 5
12.(3)Piotr Pióro - Kraków 1 0 0 0 3 4
13.(12)Karol Żupiński - Gdańsk wu 0 2 1 1 4
14.(1)Przemysław Giera - Rybnik 2 1 wu 0 1 4
15.(4)Alan Szczotka - Gorzów Wlkp 0 2 0 1 0 3
16.(13)Kamil Nowacki - Ostrów Wlkp 0 0 2 1 w 3
17.(17)Emil Peroń - Lublin 1 1
18.(18)Jakub Miśkowiak - Łódź ns
67:48 67:48 68:56 68:45 68:17
67:97 67:76 67:27 68:13 66:98
67:41 67:62 68:10 68:04 69:09
68:32 68:04 68:17 66:85 68:25
Sędzia - Grzegorz Sokołowski tabela biegów
Zmiany: 17 w 9 biegu za 16.