Półfinał Brązowego Kasku - Ostrów Wlkp 21/7/2011
1. (13)Emil Pulczyński - Toruń 2 3 3 3 3 14
2. (11)Patryk Dudek - Zielona Góra 3 3 3 2 3 14
3. (15)Kamil Pulczyński - Toruń 0 2 3 3 3 11
4. (16)Łukasz Sówka - Ostrów Wlkp 3 2 2 3 1 11
5. (14)Szymon Woźniak - Bydgoszcz 1 3 2 3 1 10
6. (9)Kacper Rogowski - Zielona Góra 2 2 1 2 3 10
7. (8)Krystian Pieszczek - Gdańsk 0 3 3 1 2 9
8. (4)Kamil Adamczewski - Leszno 3 0 2 1 2 8
9. (12)Rafał Malczewski - Częstochowa 1 1 2 2 1 7
10.(6)Marcel Szymko - Gdańsk 3 2 1 0 0 6
11.(3)Mateusz Łukaszewski - Lublin 1 1 0 1 2 5
12.(10)Paweł Parys - Gorzów Wlkp d4 1 1 2 1 5
13.(5)Wojciech Lisiecki - Gniezno 2 1 1 0 0 5
14.(1)Piotr Świdziński - Poznań 2 0 0 1 0 3
15.(7)Adrian Gała - Gniezno 1 0 0 0 2 3
16.(2)Patryk Kociemba - Wrocław wu 0 0 0 0 0
(R1)Patryk Dolny - Piła ns
(R2)Adrian Cyfer - Gorzów Wlkp ns
67:71 67:71 68:49 69:93 72:74
68:52 67:96 68:48 69:80 73:77
66:68 68:48 69:18 71:87 73:80
67:11 67:83 68:67 71:86 72:05
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Brązowego Kasku - Rybnik 5/8/2011
1. (6)Piotr Pawlicki jr. - Piła 3 3 3 3 2 14
2. (10)Oskar Fajfer - Gniezno 3 2 3 3 3 14
3. (14)Patryk Malitowski - Wrocław 3 1 3 3 2 12
4. (2)Artur Czaja - Częstochowa 3 0 3 3 2 11
5. (12)Mikołaj Curyło - Bydgoszcz 2 2 2 2 3 11
6. (16)Tobiasz Musielak - Leszno 2 3 0 2 3 10
7. (4)Marcin Bubel - Częstochowa 0 1 2 2 3 8+u
8. (3)Damian Michalski - Łódź 1 3 2 1 1 8+u
9. (1)Mateusz Domański - Rybnik 2 2 2 dst 2 8+wu
10.(13)Łukasz Lesiak - Tarnów 0 3 1 2 0 6
11.(8)Łukasz Kret - Rzeszów 2 0 1 1 1 5
12.(11)Marcin Wawrzyniak - Piła 1 2 1 0 1 5
13.(15)Edward Mazur - Tarnów 1 1 1 0 0 3
14.(7)Mateusz Borowicz - Łódź 1 0 0 1 1 3
15.(9)Dawid Bąk - Krosno 0 1 0 1 0 2
16.(5)Mateusz Gradka - Wrocław d4 d4 w2 ns ns 0
68:94 68:99 69:11 68:69 68:77 --:--
68:72 68:50 68:94 69:00 69:65
69:04 69:08 69:36 68:61 68:63
69:87 69:25 68:70 68:06 68:08
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
35. Finał Brązowego Kasku - Częstochowa 13/8/2011
1. (12)Patryk Dudek - Zielona Góra 3 3 2 3 3 14
2. (5)Piotr Pawlicki jr. - Piła 2 2 3 3 3 13
3. (9)Oskar Fajfer - Gniezno 2 3 1 3 3 12
4. (11)Patryk Malitowski - Wrocław 0 2 3 3 2 10
5. (3)Kamil Pulczyński - Toruń 1 3 3 2 1 10
6. (1)Łukasz Sówka - Ostrów Wlkp 3 1 1 1 3 9
7. (8)Tobiasz Musielak - Leszno 3 2 2 1 1 9
8. (6)Mikołaj Curyło - Bydgoszcz 1 2 2 1 2 8
9. (7)Krystian Pieszczek - Gdańsk 0 1 2 2 2 7
10.(15)Marcin Bubel - Częstochowa 3 0 1 2 0 6
11.(14)Emil Pulczyński - Toruń 2 3 0 0 wsu 5
12.(4)Szymon Woźniak - Bydgoszcz wu 1 3 0 1 5
13.(2)Artur Czaja - Częstochowa 2 1 0 2 u3 5
14.(10)Kacper Rogowski - Zielona Góra 1 0 u4 1 2 4
15.(17)Marcel Szymko - Gdańsk 0 0 1 0 0 1
16.(13)Damian Michalski - Łódź d3 0
17.(16)Rafał Malczewski - Częstochowa ust w2 0
(RT)Damian Synowiec - Częstochowa t 0 0 1
Kamil Adamczewski - Leszno qns
66:50 66:38 68:20 68:30 67:32
66:94 66:09 66:80 67:74 67:51
65:22 66:59 66:85 66:51 66:96
67:08 66:00 68:10 67:10 67:14
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów
Zmiany: 17 w biegach 5,12,19 za 13, RT w biegach 8,9,18 za 16,
17 w 8 biegu za RT, RT w 14 biegu za 13, 17 w 15 biegu za 16.