Półfinał Brązowego Kasku - Rzeszów 7/7/2005
1. (3)Alan Marcinkowski - Zielona Góra 2 3 3 3 3 14
2. (13)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 3 3 3 3 2 14
3. (12)Wojciech Druchniak - Rybnik 3 3 3 3 1 13
4. (4)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 3 2 2 3 3 13
5. (16)Andrzej Głuchy - Grudziądz 2 1 3 2 3 11
6. (5)Michał Ciura - Częstochowa 3 2 1 1 2 9
7. (1)Kamil Brzozowski - Gorzów Wlkp d3 1 2 2 3 8
8. (15)Adam Kulczyński - Zielona Góra 0 1 2 2 2 7+3
9. (14)Bartosz Kwiatkowski - Ostrów Wlkp 1 2 2 1 1 7+2
10.(6)Kamil Zieliński - Tarnów w 3 1 1 t 5
11.(8)Marcin Leś - Rzeszów 2 0 d3 2 1 5
12.(7)Krzysztof Szyszka - Rzeszów 1 2 1 0 wsu 4
13.(10)Grzegorz Dzik - Tarnów 2 1 d3 ns ns 3
14.(2)Krzysztof Bęben - Krosno 1 0 0 1 1 3
15.(R2)Sebastian Pydzik - Częstochowa 0 2 2
16.(R1)Maciej Ciesielski - Tarnów 0 1 1
17.(9)Marcin Kozdraś - Gorzów Wlkp 1 1
18.(11)Grzegorz Szyszka - Rzeszów 0 d4 d4 w2x 0 0
70:26 70:47 70:69 71:03 71:75 72:35
70:69 71:31 71:10 70:06 71:66
70:03 69:72 70:75 69:82 70:09
69:73 70:81 70:75 72:50 72:26
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 5,11 za 9, R2 w biegach 16,18 za 9.Półfinał Brązowego Kasku - Gniezno 7/7/2005
1. (1)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. (15)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp 2 3 3 3 2 13
3. (16)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 3 2 0 3 3 11
4. (11)Marcin Liberski - Ostrów Wlkp 3 1 1 3 3 11
5. (3)Adrian Gomólski - Gniezno 2 2 3 wu 3 10
6. (6)Sławomir Dąbrowski - Gdańsk 2 3 2 2 1 10
7. (4)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 1 3 3 1 d2 8
8. (12)Grzegorz Zengota - Zielona Góra 2 1 1 2 2 8
9. (5)Maciej Piaszczyński - Ostrów Wlkp 3 2 d4 2 wu 7
10.(2)Daniel Pytel - Zielona Góra 0 wu 2 2 2 6
11.(14)Mateusz Jurga - Leszno 0 2 2 0 wu 4
12.(7)Krystian Barański - Grudziądz 1 0 2 1 0 4
13.(9)Adrian Szewczykowski - Gorzów Wlkp 1 0 1 0 1 3
14.(10)Tomasz Olechwierowicz - Gdańsk 0 1 1 1 0 3
15.(13)Dariusz Staniszewski - Gniezno 1 1 wu 1 d4 3
16.(8)Jacek Karmoliński - Gniezno 0 d4 t 0 1 1
17.(R1)Piotr Dziatkowiak - Gniezno 0 0
65:46 64:83 64:48 65:80 65:16
67:12 66:49 66:22 66:68 66:26
66:28 65:51 65:60 66:17 66:20
65:49 65:38 67:57 67:07 67:48
Sędzia - Henryk Kowalski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 11 biegu za 8.
29. Finał Brązowego Kasku - 11. Memoriał Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka - Zielona Góra 25/8/2005
1. (2)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 3 2 3 3 3 14
2. (14)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp d4 3 3 3 3 12
3. (7)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz 2 2 3 2 2 11
4. (4)Adrian Gomólski - Gniezno 0 3 2 3 2 10
5. (10)Sławomir Dąbrowski - Gdańsk 2 1 0 2 3 10
6. (11)Wojciech Druchniak - Rybnik 0 3 2 2 1 8
7. (13)Adam Kulczyński - Zielona Góra 3 2 1 1 1 8
8. (3)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 1 wu d2 3 3 7
9. (15)Kamil Brzozowski - Gorzów Wlkp 2 1 1 2 1 7
10.(5)Alan Marcinkowski - Zielona Góra 3 3 wu 0 d4 6
11.(16)Grzegorz Zengota - Zielona Góra t 2 3 1 wu 6
12.(1)Marcin Liberski - Ostrów Wlkp 2 1 1 0 2 6
13.(12)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp 1 1 2 1 wu 5
14.(9)Kamil Zieliński - Tarnów 3 0 1 u4 w2 4
15.(6)Bartosz Kwiatkowski - Ostrów Wlkp 1 0 0 1 2 4
16.(R1)Marcin Leś - Rzeszów 2 2
17.(R2)Maciej Piaszczyński - Ostrów Wlkp 1 1 2
18.(8)Michał Ciura - Częstochowa 0 0 w2 0 0 0
Mateusz Szczepaniak - Częstochowa qns
Andrzej Głuchy - Grudziądz qns
65:12 64:82 65:69 66:53 69:73
64:42 64:11 65:93 68:33 67:75
64:09 65:32 64:91 69:21 67:99
64:91 65:44 66:20 67:63 66:96
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów
Zmiany: R2 w 4 biegu za 16, R1 w 11 biegu za 8, R2 w 18 biegu za 9.