Półfinał Brązowego Kasku - Gniezno 9/8/2001
1. (4)Marek Cieślewicz - Gdańsk 3 3 3 2 3 14
2. (1)Łukasz Stanisławski - Bydgoszcz 2 3 3 3 3 14
3. (2)Łukasz Jankowski - Leszno 1 3 3 3 3 13
4. (6)Robert Miśkowiak - Piła 3 d1 2 3 3 11
5. (9)Tomasz Gapiński - Piła 3 2 3 1 2 11
6. (15)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp 2 3 2 0 2 9
7. (13)Łukasz Loman - Rawicz 3 1 2 2 0 8
8. (3)Robert Umiński - Bydgoszcz 0 2 2 2 2 8
9. (16)Norbert Kościuch - Leszno 1 1 1 3 1 7
10.(12)Bartłomiej Lisiewicz - Zielona Góra 1 2 0 2 1 6
11.(10)Maciej Kierzkowski - Grudziądz 2 2 1 d2 1 6
12.(5)Łukasz Linette - Gniezno 1 0 1 1 2 5
13.(7)Łukasz Pawlikowski - Gniezno 2 dst d4 t 0 2
14.(14)Grzegorz Musiał - Bydgoszcz 0 1 0 0 1 2
15.(11)Adam Jaziewicz - Ostrów Wlkp 0 1 0 1 u 2
16.(8)Łukasz Dados - Grudziądz 0 0 1 0 0 1
(R1)Marcin Bzdęga - Ostrów Wlkp 1
(RT)Mirosław Jabłoński - Gniezno ns
64:84 65:71 66:28 67:11 67:18
65:82 66:61 66:83 67:06 67:55
65:69 66:07 67:47 66:58 67:22
66:48 66:63 67:58 66:58 68:66
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 13 bieg R1 za 7.Półfinał Brązowego Kasku - Tarnów 9/8/2001
1. (2)Rafał Szombierski - Rybnik 3 3 3 3 3 15
2. (3)Łukasz Romanek - Rybnik 2 2 3 3 3 13
3. (7)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 3 3 3 3 u3 12
4. (4)Janusz Kołodziej - Tarnów 1 3 2 3 3 12
5. (1)Dawid Bendzera - Tarnów 0 2 2 2 3 9
6. (9)Artur Bogińczuk - Wrocław 0 3 2 2 1 8
7. (16)Krzysztof Kasprzak - Leszno w 2 3 wsu 2 7
8. (15)Piotr Świderski - Wrocław 2 1 2 u1 2 7
9. (12)Jakub Śpiewanek - Gorzów Wlkp 1 1 1 1 2 6
10.(13)Daniel Jeleniewski - Lublin 3 wu2 1 1 0 5
11.(10)Artur Tomczyk - Częstochowa 3 1 0 1 0 5
12.(11)Marian Micał - Rzeszów 2 0 1 0 2 5
13.(5)Mirosław Szczurek - Krosno 2 wu3 0 2 1 5
14.(14)Marcin Klyk - Opole 1 2 1 0 0 4
15.(8)Przemyslaw Kłos - Toruń 0 d4 0 2 1 3
16.(6)Adam Pietraszko - Czestochowa 1 0 wu3 1 1 3
(R1)Marcin Sekula - Opole u4
69:68 71:73 72:53 71:30 73:15
70:72 72:64 72:25 72:54 72:84
73:42 71:52 71:76 72:00 73:27
71:30 71:58 71:70 72:32 73:34
Sędzia - Piotr Lis tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 4 bieg R1 za 16.
25. Finał Brązowego Kasku - Gorzów Wlkp 6/9/2001
1. (5)Rafał Szombierski - Rybnik 3 3 3 3 3 15
2. (1)Robert Miśkowiak - Piła 3 2 3 3 2 13
3. (11)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 3 2 2 3 2 12
4. (3)Łukasz Jankowski - Leszno 2 3 1 2 3 11
5. (15)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 1 2 2 3 11
6. (2)Janusz Kołodziej - Tarnów 0 3 1 2 3 9
7. (9)Łukasz Romanek - Rybnik 0 1 3 3 2 9
8. (14)Marek Cieślewicz - Gdańsk 2 2 2 2 1 9
9. (12)Łukasz Stanisławski - Bydgoszcz 2 3 u d4 2 7
10.(7)Łukasz Loman - Rawicz 1 0 3 t 1 5
11.(4)Tomasz Gapiński - Piła 1 1 2 1 0 5
12.(16)Robert Umiński - Bydgoszcz 0 2 0 1 0 3
13.(8)Artur Bogińczuk - Wrocław 2 0 t 1 0 3
14.(10)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp 1 0 1 0 1 3
15.(13)Piotr Świderski - Wrocław 1 0 0 0 1 2
16.(6)Dawid Bendzera - Tarnów 0 1 1 wu d4 2
(R1)Norbert Kościuch - Leszno 0
(R2)Jakub Śpiewanek - Gorzów Wlkp 1
63:91 63:38 63:95 65:34 65:03
63:95 65:22 65:13 65:69 65:34
63:00 64:81 65:81 65:06 66:07
63:30 65:38 65:75 65:16 65:22
Sędzia - Krzysztof Woźniak tabela biegów
Zmiany: 11 bieg R1 za 8, 13 bieg R2 za 7.