Półfinał Brązowego Kasku - Bydgoszcz 4/8/1992
1. (2)Tomasz Kamiński - Piła 3 3 3 2 3 14
2. (4)Robert Bonin - Bydgoszcz d 3 3 3 3 12
3. (5)Marek Dera - Gdańsk 3 2 2 3 2 12
4. (7)Maciej Głód - Bydgoszcz 2 3 2 3 2 12
5. (11)Waldemar Walczak - Toruń 3 2 2 3 1 11
6. (1)Adam Fajfer - Gniezno 2 0 3 1 3 9
7. (9)Mariusz Szańczuk - Zielona Góra 2 3 2 2 0 9
8. (15)Dariusz Danielewski - Grudziądz 3 1 1 1 2 8
9. (16)Jacek Kalinowski - Gdańsk 2 2 1 2 1 8
10.(12)Piotr Markuszewski - Grudziądz 1 1 d 2 3 7
11.(14)Marek Nowak - Gniezno 0 2 3 0 0 5
12.(3)Wiesław Jaguś - Toruń 1 u 1 1 2 5
13.(13)Grzegorz Kowszewicz - Toruń 1 1 1 1 1 5
14.(6)Radosław Markowski - Ostrów Wlkp 1 1 0 u ns 2
15.(10)Rafał Sznajder - Bydgoszcz 0 u ns ns ns 0
16.(8)brak zawodnika ns ns ns ns ns
67:06 68:85 68:18 67:07 69:87
66:65 68:28 67:93 67:82 67:16
68:07 67:71 69:12 68:36 68:87
67:91 68:81 68:10 69:13 67:72
Sędzia - Ryszard Głód tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników. Biegu dodatkowego o 8-me miejsce nie rozgrywano,
ponieważ Jacek Kalinowski wystąpił w 1/2 Srebrnego Kasku w Toruniu i zgodnie z regulaminem
nie miał prawa awansu do finału Brązowego Kasku.Półfinał Brązowego Kasku - Machowa 5/8/1992
1. (13)Maciej Bargiel - Krosno 3 3 2 3 3 14
2. (9)Waldemar Szuba - Wrocław 3 2 3 3 3 14
3. (16)Ireneusz Kwieciński - Krosno 2 3 3 3 2 13
4. (4)Mariusz Niemczura - Tarnów 0 2 3 2 3 10
5. (12)Andrzej Giżycki - Gorzów Wlkp 2 1 2 3 2 10
6. (5)Piotr Baron - Wrocław 3 0 3 1 w 7
7. (3)Jarosław Nowak - Machowa 1 3 0 2 1 7
8. (2)Mirosław Bas - Świętochłowice 2 2 1 1 1 7
9. (1)Paweł Grygolec - Krosno 3 1 2 u/- 6
10.(8)Grzegorz Mróz - Tarnów 1 u 1 2 2 6
11.(10)Mariusz Łazarz - Tarnów d 3 d 0 1 4
12.(14)Grzegorz Lecki - Rzeszów 0 1 2 w t 3
13.(6)Bogusław Przybyło - Rzeszów 2 w 1 u 3
14.(11)Wojciech Kiełbasa - Krosno t t 0 t 2 2
15.(15)Sławomir Sitek - Rzeszów 1 u 0 1 0 2
16.(7)Arkadiusz Jurasik - Świętochłowice w u 1 1
(R1)Paweł Jachym - Machowa d 2 3 d
(R2)Arkadiusz Stasik - Krosno d 1
63:00 62:30 63:90 64:10 64:20
62:50 63:90 62:50 62:50 62:50
64:30 74:80 63:70 63:70 64:50
62:30 62:80 63:10 63:50 63:40
Sędzia - Jolant Szczepanek tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 7 bieg R1 za 11, 13 bieg R1 za 7, 17 bieg R1 za 1, 18 bieg R2 za 7,
19 bieg R1 za 6, 20 bieg R2 za 14.
16. Finał Brązowego Kasku - Krosno 15/9/1992
1. (5)Maciej Bargiel - Krosno 3 3 3 3 3 15
2. (8)Piotr Baron - Wrocław 2 3 3 3 3 14
3. (11)Ireneusz Kwieciński - Krosno 3 3 3 2 2 13
4. (1)Maciej Głód - Bydgoszcz 3 1 2 3 2 11
5. (9)Waldemar Szuba - Wrocław 2 2 2 2 3 11
6. (7)Mariusz Szańczuk - Zielona Góra 1 2 3 2 2 10
7. (2)Mariusz Niemczura - Tarnów 2 3 2 1 1 9
8. (4)Waldemar Walczak - Toruń 1 2 2 3 1 9
9. (3)Grzegorz Mróz - Tarnów 0 1 1 2 2 6
10.(15)Jarosław Nowak - Machowa 2 0 1 1 1 5
11.(6)Piotr Markuszewski - Grudziądz 0 2 1 d 1 4
12.(16)Dariusz Danielewski - Grudziądz 1 1 0 1 0 3
13.(10)Paweł Grygolec - Krosno 1 1 1 ns ns 3
14.(14)Tomasz Kamiński - Piła 0 d t 1 w 1
15.(12)Robert Bonin - Bydgoszcz 0 d ns ns 0
16.(13)brak zawodnika ns ns
(R1)Roman Raś - Krosno 3 0 d 3
Marek Dera - Gdańsk qns
Adam Fajfer - Gniezno qns
Andrzej Giżycki - Gorzów Wlkp qns
Mirosław Bas - Świętochłowice qns
79:40 78:70 78:40 80:40 78:80
75:60 79:20 78:80 76:50 80:00
76:40 77:20 77:00 78:00 80:40
82:80 79:20 78:60 78:00 77:30
Sędzia - Józef Rzepa tabela biegów
Zmiany: 4 bieg R1 za 13, 5 bieg R1 za 13, 10 bieg R1 za 12, 19 bieg R1 za 13.