Półfinał Brązowego Kasku - Bydgoszcz 21/6/1979
1. (5)Janusz Kołacki - Gdańsk 3 3 3 3 3 15
2. (9)Mirosław Berliński - Gdańsk 3 1 3 3 3 13
3. (6)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 2 3 3 2 2 12
4. (12)Jan Krzystyniak - Zielona Góra 0 3 2 3 3 11
5. (1)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz 3 2 2 2 2 11
6. (14)Kazimierz Bieniek - Częstochowa 3 2 1 d 2 8
7. (11)Wiesław Pawlak - Zielona Góra 2 3 d 2 1 8
8. (10)Jarosław Glinka - Zielona Góra 1 d 2 1 3 7
9. (15)Krzysztof Rapczyński - Grudziądz 2 2 1 0 1 6
10.(7)Marek Kończykowski - Toruń 1 1 3 u/- 5
11.(4)Janusz Smolarek - Zielona Góra 1 2 1 1 u 5
12.(13)Grzegorz Szymko - Gdańsk 1 u 0 3 0 4
13.(8)Krzysztof Błaszczyk - Łódź 0 1 2 d u 3
14.(3)Leszek Cyganek - Częstochowa 2 0 d 1 3
15.(2)Lech Kędziora - Grudziądz 0 1 u 1 1 3
16.(16)Arkadiusz Mazurkiewicz - Gorzów Wlkp d 0
17.(R1)Ireneusz Wełnicki - Bydgoszcz u 1 0 0 1
18.(R2)Waldemar Tymiński - Bydgoszcz 1 2 2 5
76:20 76:00 76:80 78:40 76:80
76:60 77:20 76:60 78:00 76:40
76:00 77:20 75:80 77:00 77:40
78:60 78:60 78:00 75:80 78:20
Sędzia - Lechosław Bartnicki tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 8,18 za 16, R2 w biegach 9,15 za 16, R1 w 13 biegu za 7,
R1 w 15 biegu za 3, R2 w 18 biegu za 7.(źródło informacji - Andrzej Korzybski i Krzysztof Batka)
Półfinał Brązowego Kasku - Rybnik 22/6/1979
1. ()Józef Kafel - Częstochowa 14
2. ()Alfred Krzystyniak - Zielona Góra 12
3. ()Jerzy Marcinkowski - Zielona Góra 12
4. ()Henryk Jasek - Wrocław 12
5. ()Marek Kępa - Lublin 12
6. ()Ryszard Szymański - Rybnik 9
7. ()Tomasz Jurczyński - Częstochowa 9
8. ()Bernard Dropała - Opole 8
9. ()Stanisław Pogorzelski - Opole 7
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.(źródło informacji - Witold Łukowski)
4. Finał Brązowego Kasku - Częstochowa 1/9/1979
1. ()Józef Kafel - Częstochowa 13+3
2. ()Marek Kępa - Lublin 13+2
3. ()Henryk Jasek - Wrocław 13+1
4. ()Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz 13+d
5. ()Mirosław Berliński - Gdańsk 10
6. ()Marek Kończykowski - Toruń 7
7. ()Jarosław Glinka - Zielona Góra 6
8. ()Jerzy Marcinkowski - Zielona Góra 6
9. ()Jan Krzystyniak - Zielona Góra 6
15.()Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp 1
Sędzia - tabela biegów
Zmiany:(źródło informacji - Witold Łukowski)