Grand Prix Polski - Warszawa 12/5/2018
1. (3)Tai Woffinden - Wielka Brytania 2 0 2 3 3 10+2+3 15 pkt.GP
2. (6)Maciej Janowski - Polska 1 2 2 3 1 9+2+2 13 pkt.GP
3. (11)Fredrik Lindgren - Szwecja 2 3 3 1 3 12+3+1 16 pkt.GP
4. (10)Artem Laguta - Rosja 3 3 3 0 1 10+3+0 13 pkt.GP
5. (13)Chris Holder - Australia 2 2 2 3 0 9+1 10 pkt.GP
6. (7)Patryk Dudek - Polska 2 2 1 2 3 10+0 10 pkt.GP
7. (1)Matej Zagar - Słowenia 3 0 0 3 3 9+0 9 pkt.GP
8. (14)Bartosz Zmarzlik - Polska 3 1 3 0 1 8+1 9 pkt.GP
9. (15)Emil Sayfutdinov - Rosja 0 1 3 2 2 8 8 pkt.GP
10.(12)Greg Hancock - USA 0 3 2 1 2 8 8 pkt.GP
11.(5)Krzysztof Kasprzak - Polska 3 3 wsu 1 0 7 7 pkt.GP
12.(4)Jason Doyle - Australia wsu 2 t 1 2 5 5 pkt.GP
13.(16)Niels Kristian Iversen - Dania 1 0 1 2 0 4 4 pkt.GP
14.(2)Przemysław Pawlicki - Polska 1 0 1 wst 1 3 3 pkt.GP
15.(17)Maksym Drabik - Polska 0 2 2 2 pkt.GP
16.(18)Bartosz Smektała - Polska 2 2 2 pkt.GP
17.(8)Craig Cook - Wielka Brytania 0 1 1 0 0 2 2 pkt.GP
18.(9)Nicki Pedersen - Dania 1 1 d4 wu 2 2 pkt.GP
Biegi półfinałowe:
XXI. Lindgren(A), Janowski(D), Holder(C), Dudek(B)
XXII. Laguta(A), Woffinden(B), Zmarzlik(D), Zagar(C)
Finał:
XXIII. Woffinden(C), Janowski(D), Lindgren(A), Laguta(B)
55:41 53:69 54:18 54:50 53:97 54:13
54:91 53:35 54:25 54:47 54:47 54:69
53:84 53:90 53:94 54:72 54:75 54:53
54:44 54:64 55:03 54:84 54:33
Sędzia - Jesper Steentoft tabela biegów
Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2018
POL CZE DEN SWE GBR SWE POL SLO GER POL
12/05 26/05 30/06 07/07 21/07 11/08 25/08 08/09 22/09 06/10 RAZEM
1. Tai Woffinden - Wlk.Brytania 15 16 18 16 16 10 12 5 16 15 139
2. Bartosz Zmarzlik - Polska 9 4 10 13 19 14 18 12 15 15 129
3. Fredrik Lindgren - Szwecja 16 16 7 15 7 13 2 13 9 11 109
4. Maciej Janowski - Polska 13 11 5 18 12 11 9 10 9 6 104
5. Greg Hancock - USA 8 7 16 10 12 3 10 15 12 9 102
6. Artem Laguta - Rosja 13 8 12 8 6 6 13 7 4 20 97
7. Jason Doyle - Australia 5 9 12 9 5 4 9 17 16 7 93
8. Emil Sayfutdinov - Rosja 8 15 11 14 8 6 3 5 8 11 89
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9. Patryk Dudek - Polska 10 14 6 6 10 10 12 16 - - 84
10.Matej Zagar - Słowenia 9 7 5 7 6 16 11 - 12 6 79
11.Nicki Pedersen - Dania 2 8 12 3 6 15 6 7 8 7 74
12.Chris Holder - Australia 10 5 9 7 7 5 0 10 7 5 65
13.Martin Vaculik - Słowacja - - 3 1 3 10 18 9 0 8 52
14.Przemysław Pawlicki - Polska 3 5 5 1 10 3 3 2 3 1 37
15.Niels K. Iversen - Dania 4 5 - - - - - 5 12 10 36
16.Craig Cook - Wlk.Brytania 2 2 2 3 9 3 4 5 0 - 30
17.Vaclav Milik jr. - Czechy - 6 - - - - - - - 5 11
18.Szymon Woźniak - Polska - - - - - - 8 - - - 8
19.Krzysztof Kasprzak - Polska 7 - - - - - - - - - 7
Andreas Jonsson - Szwecja - - - 7 - - - - - - 7
21.Peter Ljung - Szwecja - - - - - 5 - - - - 5
22.Michael Jepsen Jensen - Dania - - 4 - - - - - - - 4
23.Olivier Berntzon - Szwecja - - - - - 3 - - - - 3
Kevin Wölbert - Niemcy - - - - - - - - 3 - 3
25.Maksym Drabik - Polska 2 - - - - - - - - - 2
Bartosz Smektała - Polska 2 - - - - - - - - - 2
Kai Huckenbeck - Niemcy - - - - - - - - 2 - 2
Daniel Kaczmarek - Polska - - - - - - - - - 2 2
29.Mikkel Michelsen - Dania - - 1 - - - - - - - 1
Robert Lambert - Wlk.Brytania - - - - 1 - - - - - 1
Joel Kling - Szwecja - - - - - 1 - - - - 1
Martin Smolinski - Niemcy - - - - - - - - 1 - 1
33.Mikkel Bech - Dania - - 0 - - - - - - - 0
Daniel Bewley - Wlk.Brytania - - - - 0 - - - - - 0
Matic Ivacic - Słowenia - - - - - - - 0 - - 0
Nick Skorja - Słowenia - - - - - - - 0 - - 0
Igor Kopeć-Sobczyński - Polska - - - - - - - - - 0 0
Josef Franc - Czechy - ns - - - - - - - - -
Eduard Krcmar - Czechy - ns - - - - - - - - -
Linus Sundström - Szwecja - - - ns - - - - - - -
Kim Nilsson - Szwecja - - - ns - - - - - - -
Jason Garrity - Wlk.Brytania - - - - ns - - - - - -
Rafał Karczmarz - Polska - - - - - - ns - - - -
Wiktor Lampart - Polska - - - - - - ns - - - -
Denis Stojs - Słowenia - - - - - - - ns - - -
Dominik Kubera - Polska - - - - - - - - - ns -
Pierwsza ósemka zawodników uzyskała prawo startu w Grand Prix 2019.
Powrót