Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy - Turniej nr 3 - Rybnik 22/7/2020
1. (9)Leon Madsen - Dania 2 3 3 3 2 13+3(B) 16 pkt.SEC
2. (2)Grigoriy Laguta - Rosja 2 3 3 3 0 11+2(C)+2(C) 13 pkt.SEC
3. (16)Bartosz Zmarzlik - Polska 3 3 2 3 3 14+1(A) 15 pkt.SEC
4. (12)Nicki Pedersen - Dania 3 1 2 2 3 11+3(B)+0(D) 11 pkt.SEC
5. (7)Robert Lambert - Wielka Brytania 3 2 3 3 1 12+0(A) 12 pkt.SEC
6. (6)David Bellego - Francja 2 1 3 2 2 10+1(D) 10 pkt.SEC
7. (1)Bartosz Smektała - Polska 3 2 0 0 3 8 8 pkt.SEC
8. (8)Kacper Woryna - Polska 1 0 2 2 2 7 7 pkt.SEC
9. (14)Mikkel Michelsen - Dania 1 2 1 1 2 7 7 pkt.SEC
10.(15)Peter Ljung - Szwecja 2 3 1 w 0 6 6 pkt.SEC
11.(5)Vaclav Milik jr. - Czechy 0 1 0 1 3 5 5 pkt.SEC
12.(4)Kai Huckenbeck - Niemcy 0 2 1 1 0 4 4 pkt.SEC
13.(11)Michael Jepsen Jensen - Dania 1 0 1 1 1 4 4 pkt.SEC
14.(10)Andrey Kudriashov - Rosja 0 0 0 2 1 3 3 pkt.SEC
15.(3)Krzysztof Kasprzak - Polska 1 1 0 0 1 3 3 pkt.SEC
16.(13)Timo Lahti - Finlandia wu 0 2 0 0 2 2 pkt.SEC
17.(R1)Sergey Logatchov - Rosja 0
18.(R2)Mateusz Cierniak - Polska ns
65:36 66:47 66:99 66:75 66:37 67:67(B)
65:44 66:61 66:94 66:74 66:94 66:35(F)
66:35 66:94 67:17 67:44 67:00
65:71 67:21 67:17 66:94 67:22
Sędzia - Pavel Kubes tabela biegów
Zmiany: R1 w 3 biegu za 12.
Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2020
POL POL POL POL POL
04/07 08/07 22/07 23/07 29/07 RAZEM
1. Robert Lambert - Wlk.Brytania 14 10 12 17 14 67
2. Leon Madsen - Dania 12 14 16 9 13 64
3. Grigoriy Laguta - Rosja 7 13 13 11 8 52
------------------------------------------------------------------------------
4. Mikkel Michelsen - Dania 10 13 7 8 8 46
5. Bartosz Smektała - Polska 11 7 8 9 10 45
6. Nicki Pedersen - Dania 14 10 11 0 10 45
7. Timo Lahti - Finlandia 8 8 2 14 17 43
8. Kacper Woryna - Polska 8 4 7 5 9 33
9. David Bellego - Francja 6 6 10 6 3 31
10.Vaclav Milik jr. - Czechy 6 6 5 6 3 26
11.Bartosz Zmarzlik - Polska 10 - 15 - - 25
12.Krzysztof Kasprzak - Polska 7 1 3 9 5 25
13.Kai Huckenbeck - Niemcy 3 3 4 3 12 25
14.Peter Ljung - Szwecja 1 5 6 6 5 23
15.Michael Jepsen Jensen - Dania 3 4 4 7 4 22
16.Andrey Kudriashov - Rosja 5 8 3 5 0 21
17.Emil Sayfutdinov - Rosja - 14 - - - 14
18.Paweł Przedpełski - Polska - - - - 10 10
19.Patryk Dudek - Polska - - - 8 - 8
20.Oskar Fajfer - Polska - - - 3 - 3
21.Igor Kopeć-Sobczyński - Polska 1 - - - 0 1
22.Norbert Krakowiak - Polska - - - - 1 1
23.Kamil Brzozowski - Polska - 0 - - - 0
24.Sergey Logatchov - Rosja - - 0 - - 0
25.Adrain Gała - Polska - - - 0 - 0
Karol Żupiński - Polska ns - - - - ns
Matic Ivacic - Słowenia - ns - - - ns
Mateusz Cierniak - Polska - - ns - - ns
Powrót