Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy - Turniej nr 2 - Toruń 27/7/2019
1. (5)Leon Madsen - Dania 3 3 wsu 3 3 12+3(?) 15 pkt.SEC
2. (8)Grigoriy Laguta - Rosja u 3 3 3 1 10+3(?)+2(?) 12 pkt.SEC
3. (1)Kacper Woryna - Polska 3 1 1 1 3 9+2(?)+1(?) 10 pkt.SEC
4. (6)Nicki Pedersen - Dania 2 d 3 3 3 11+0(?) 11 pkt.SEC
5. (13)Adrian Miedziński - Polska 3 2 3 1 wsu 9+0(?) 9 pkt.SEC
6. (11)Jarosław Hampel - Polska 3 3 0 0 2 8+1(?) 8 pkt.SEC
7. (7)Mikkel Michelsen - Dania 1 0 1 3 3 8 8 pkt.SEC
8. (15)Robert Lambert - Wielka Brytania 2 1 3 2 0 8 8 pkt.SEC
9. (3)Paweł Przedpełski - Polska 2 2 1 1 2 8 8 pkt.SEC
10.(10)Bartosz Smektała - Polska 2 1 2 0 2 7 7 pkt.SEC
11.(16)Michael Jepsen Jensen - Dania 1 0 2 2 1 6 6 pkt.SEC
12.(8)Kai Huckenbeck - Niemcy 0 0 2 1 2 5 5 pkt.SEC
13.(R1)Jakub Mi¶kowiak - Polska 2 2 1 5 5 pkt.SEC
14.(2)David Bellego - Francja 1 3 wu 4 pkt.SEC
15.(14)Vaclav Milik jr. - Czechy 0 2 0 2 0 4 4 pkt.SEC
16.(12)Anders Thomsen - Dania 1 2 u/- 3 3 pkt.SEC
17.(4)Antonio Lindbäck - Szwecja 0 1 0 0 1 2 2 pkt.SEC
18.(R2)Igor Kopeć-Sobczyński - Polska 0 0 0 pkt.SEC
66:66 60:25 60:50 60:56 60:94 60:46(B)
59:65 60:13 61:06 60:53 60:54 59:94(F)
59:72 59:72 60:47 59:97 60:18
60:26 60:40 60:28 60:19 60:16
Sędzia - Craig Ackroyd tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 10,19 biegu za 12, R2 w 13 biegu za 12, R1 w 14 biegu za 2, R2 w 18 biegu za 2.
Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2019
GER POL DEN POL
13/07 27/07 10/08 28/09 RAZEM
1. Mikkel Michelsen - Dania 7 8 15 15 45+3
2. Grigoriy Laguta - Rosja 15 12 7 11 45+2
3. Leon Madsen - Dania 11 15 - 13 39+3
-----------------------------------------------------------------------
4. Kacper Woryna - Polska 8 10 11 10 39+d
5. Bartosz Smektała - Polska 12 7 10 7 36
6. Michael Jepsen Jensen - Dania 10 6 11 8 35
7. Nicki Pedersen - Dania 8 11 14 - 33
8. Paweł Przedpełski - Polska 3 8 2 14 27
9. Jarosław Hampel - Polska 7 8 4 6 25
10.Kai Huckenbeck - Niemcy 9 5 8 2 24
11.Antonio Lindbäck - Szwecja 11 2 0 9 22
12.Vaclav Milik jr. - Czechy 8 4 5 5 22
13.Robert Lambert - Wlk.Brytania 4 8 - 6 18
14.David Bellego - Francja 8 4 - 2 14
15.Anders Thomsen - Dania 3 3 - 8 14
16.Timo Lahti - Finlandia - - 9 - 9
17.Adrian Miedziński - Polska - 9 - - 9
18.Andzejs Lebedevs - Łotwa - - 8 - 8
19.Frederik Jakobsen - Dania - - 7 - 7
20.Andreas Lyager - Dania - - 7 - 7
21.Maksym Drabik - Polska - - - 6 6
22.Jakub Mi¶kowiak - Polska - 5 - - 5
23.Andrey Kudriashov - Rosja - - 5 - 5
24.Jurica Pavlic - Chorwacja - - - 4 4
25.Peter Kildemand - Dania - - 3 - 3
26.Kevin Wölbert - Niemcy 2 - - - 2
27.Igor Kopeć-Sobczyński - Polska - 0 - ns 0
Tobias Busch - Niemcy ns - - - ns
Ben Ernst - Niemcy ns - - - ns
Robert Chmiel - Polska - - - ns ns
Powrót