Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy - Turniej nr 4 - Ostrów Wlkp 19/9/2015
1. (11)Nicki Pedersen - Dania 2 3 2 2 3 12+3(B) 15 pkt.SEC
2. (9)Janusz Kołodziej - Polska 3 1 3 2 1 10+2(C)+2(D) 12 pkt.SEC
3. (16)Antonio Lindbäck - Szwecja 3 3 3 3 3 15+1(B) 16 pkt.SEC
4. (4)Przemysław Pawlicki - Polska 1 1 3 3 2 10+3(B)+0(C) 10 pkt.SEC
5. (1)Mateusz Szczepaniak - Polska 3 3 1 0 2 9+1(A) 9 pkt.SEC
6. (2)Emil Sayfutdinov - Rosja 2 1 3 3 9+ns(D) 9 pkt.SEC
7. (7)Martin Vaculik - Słowacja 3 1 2 1 2 9 9 pkt.SEC
8. (10)Hans N. Andersen - Dania 1 3 1 0 3 8 8 pkt.SEC
9. (14)Artiom Laguta - Rosja 0 2 2 3 0 7 7 pkt.SEC
10.(12)Piotr Pawlicki jr. - Polska wsu 2 0 2 3 7 7 pkt.SEC
11.(5)Peter Kildemand - Dania 2 2 1 1 1 7 7 pkt.SEC
12.(3)Grigoriy Laguta - Rosja 0 2 0 2 2 6 6 pkt.SEC
13.(15)Piotr Protasiewicz - Polska 2 0 2 1 0 5 5 pkt.SEC
14.(6)Vaclav Milik r. - Czechy 1 0 0 0 1 2 2 pkt.SEC
15.(8)Martin Smolinski - Niemcy 0 0 1 0 1 2 2 pkt.SEC
16.(13)Tomasz Jędrzejak - Polska 1 0 0 1 wu 1 1 pkt.SEC
17.(R1)Rune Holta - Polska w2 0 0 pkt.SEC
67:10 68:25 68:47 67:29 67:72 67:18(B)
66:87 68:60 67:59 67:71 67:91 67:15(F)
66:54 67:50 67:25 67:63 67:81
66:88 67:75 67:81 67:60 68:00
Sędzia - Susanne Huttinger tabela biegów
Zmiany: R1 w 18 biegu za 2.
Klasyfikacja końcowa Indywidualnych Mistrzostw Europy 2015
POL GER SWE POL
20/06 11/07 15/08 19/09 RAZEM
1. Emil Sayfutdinov - Rosja 16 15 18 9 58
2. Nicki Pedersen - Dania 15 14 11 15 55
3. Antonio Lindbäck - Szwecja 12 11 12 16 51
4. Janusz Kołodziej - Polska 4 10 7 12 33
------------------------------------------------------------------
5. Martin Vaculik - Słowacja 5 11 8 9 33
6. Grigoriy Laguta - Rosja 9 5 10 6 30
7. Przemysław Pawlicki - Polska 5 8 5 10 28
8. Artiom Laguta - Rosja 8 5 8 7 28
9. Hans N. Andersen - Dania 2 9 6 8 25
10.Peter Kildemand - Dania 10 5 - 7 22
11.Piotr Protasiewicz - Polska 8 7 - 5 20
12.Vaclav Milik jr. - Czechy 7 6 5 2 20
13.Tomasz Gollob - Polska 6 12 0 - 18
14.Martin Smolinski - Niemcy 1 5 9 2 17
15.Tomasz Jędrzejak - Polska 6 1 7 2 16
16.Paweł Przedpełski - Polska 12 - - - 12
17.Fredrik Lindgren - Szwecja - - 9 - 9
Mateusz Szczepaniak - Polska - - - 9 9
19.Piotr Pawlicki jr. - Polska - - - 7 7
20.Fredrik Engman - Szwecja - - 6 - 6
21.Joel Andersson - Szwecja - - 4 - 4
22.Michael Haertel - Niemcy - 1 - - 1
Kai Huckenbeck - Niemcy - 1 - - 1
Vitaliy Belousov - Rosja - - 1 - 1
25.Tobias Busch - Niemcy - 0 - - 0
Rune Holta - Polska - - - 0 0
Adrian Miedziński - Polska ns - - - -
Kacper Gomólski - Polska ns - - - -
Powrót