Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Opole 21/4/2005
1. (3)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 3 3 1 3 13
2. (16)Adrian Miedziński - Toruń 2 3 3 2 3 13
3. (14)Dawid Stachyra - Rzeszów 3 3 1 2 2 11
4. (8)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 3 2 2 2 2 11
5. (11)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 2 2 d1 3 10
6. (10)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 2 2 2 3 1 10
7. (5)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 2 ust 1 3 3 9
8. (13)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 1 2 3 1 1 8
9. (2)Krystian Klecha - Bydgoszcz 0 0 1 3 2 6+3
10.(15)Robert Kasprzak - Leszno 0 0 3 3 0 6+2
11.(4)Sławomir Dąbrowski - Gdańsk 1 1 1 2 1 6+1
12.(5)Wojciech Druchniak - Rybnik 1 3 0 0 wu 4
13.(R1)Tomasz Szmidt - Opole 2 2 4
14.(6)Marcin Sekula - Opole 2 1 0 1 d4 4
15.(7)Mariusz Pacholak - Wrocław 0 1 0 1 1 3
16.(9)Kamil Brzozowski - Gorzów Wlkp 1 1 0 0 0 2
17.(R2)Marcin Jankowski - Rawicz 0 0 0
18.(12)Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz u4 0
61:50 63:20 62:10 63:80 64:10 62:80
62:70 63:30 63:10 63:10 64:30
62:90 61:90 62:60 62:60 62:20
62:90 63:60 63:40 62:80 63:50
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R2 w biegach 8,13 za 12, R1 w biegach 10,19 za 12.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Toruń 21/4/2005
1. (4)Marcin Jaguś - Toruń 3 3 3 3 3 15
2. (8)Karol Ząbik - Toruń 2 2 3 3 3 13
3. (5)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 3 3 3 d4 2 11
4. (10)Paweł Miesiąc - Rzeszów 3 2 2 2 2 11
5. (12)Norbert Kościuch - Leszno 2 u3 2 3 3 10
6. (14)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 3 3 2 1 1 10
7. (3)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 1 3 1 3 2 10
8. (1)Marcin Rempała - Tarnów 2 2 3 2 1 10
9. (16)Andrzej Głuchy - Gorzów Wlkp 1 1 2 1 3 8
10.(R2)Grzegorz Musiał - Gdańsk 1 1 1 2 2 7
11.(11)Adrian Gomólski - Gniezno 1 0 1 2 0 4
12.(7)Marcin Nowaczyk - Zielona Góra 1 2 wu wu ns 3
13.(2)Marek Szczyrba - Rybnik 0 1 0 1 1 3
14.(13)Ronnie Jamroży - Wrocław 2 u/- 2
15.(R1)Sebastian Brucheiser - Ostrów Wlkp 1 0 0 dst 0 1
16.(14)Grzegorz Czechowski - Grudziądz 0 dst ns 0
17.(9)Mateusz Jurga - Leszno 0 dst ns 0
18.(14)Marek Cieślewicz - Grudziądz wsu ns 0
61:97 61:41 61:94 63:38 62:25
61:41 62:19 61:75 62:66 65:05
61:81 62:88 61:53 63:65 65:03
62:53 62:72 62:84 63:57 62:63
Sędzia - Piotr Nowak tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 5,14 za 13, R2 w biegach 7,10 za 14, R1 w biegach 9,17 za 14,
R1 w 11 biegu za 9, R2 w biegu 12 za 13, R2 w biegach 16,18 za 9.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Bydgoszcz 3/5/2005
1. (14)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 3 3 2 3 14
2. (3)Krystian Klecha - Bydgoszcz 3 3 w 3 2 11
3. (13)Marcin Rempała - Tarnów 2 3 3 3 wsu 11
4. (10)Mateusz Szczepaniak - Częstochowa 3 2 2 2 1 10
5. (12)Adrian Miedziński - Toruń 0 wu 3 3 3 9
6. (9)Karol Ząbik - Toruń 2 0 2 2 3 9
7. (11)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 1 2 2 1 1 7+3
8. (4)Janusz Kołodziej - Tarnów 2 wu 0 3 2 7+2
9. (7)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 3 t 1 1 2 7+1
10.(6)Norbert Kościuch - Leszno 1 1 3 1 1 7+0
11.(1)Patryk Pawlaszczyk - Rybnik 1 2 0 0 3 6
12.(8)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 2 3 1 0 0 6
13.(15)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 1 1 1 0 2 5
14.(16)Zbigniew Suchecki - Zielona Góra 0 2 1 1 0 4
15.(5)Marcin Jaguś - Toruń 0 1 2 0 0 3
16.(2)Paweł Miesiąc - Rzeszów 0 0 0 2 1 3
17.(R1)Robert Kasprzak - Leszno 0 0
(R2)Andrzej Głuchy - Gorzów Wlkp ns
Dawid Stachyra - Rzeszów qns
64:70 69:16 66:22 66:38 67:31 65:86
66:73 64:63 65:94 65:40 66:38
66:11 65:67 64:99 65:24 66:10
66:35 67:28 66:14 65:40 64:82
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Nominacja: siedmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 7 biegu za 7.