Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Lublin 24/4/2001
1. (5)Tomasz Chrzanowski - Toruń 2 3 3 3 2 13
2. (3)Sebastian Trumiński - Lublin 3 3 3 2 2 13
3. (11)Łukasz Szmid - Rybnik 2 2 3 3 0 10
4. (1)Daniel Jeleniewski - Lublin 2 0 2 3 3 10
5. (13)Marek Ochal - Warszawa 2 2 2 1 3 10
6. (4)Dawid Kujawa - Zielona Góra 0 2 0 3 3 8
7. (12)Karol Baran - Rzeszów 3 0 2 2 1 8
8. (8)Krzysztof Kasprzak - Leszno 3 1 1 d2 2 7+3
9. (14)Karol Malecha - Częstochowa 1 3 2 0 1 7+2
10.(9)Rafał Szombierski - Rybnik 1 1 d4 2 3 7+d2
11.(16)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 0 3 0 1 2 6
12.(7)Tomasz Gapiński - Piła 0 1 3 1 0 5
13.(15)Tomasz Kwiatkowski - Warszawa 3 0 1 1 0 5
14.(10)Andrzej Zieja - Wrocław 0 2 1 d4 1 4
15.(2)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp 1 0 0 2 1 4
16.(6)Michał Robacki - Bydgoszcz 1 1 1 0 d1 3
(R1)Mirosław Giżycki - Gdańsk ns
(R2)Maciej Kierzkowski - Grudziądz ns
(R3)Łukasz Golonka - Rzeszów ns
(R4)Arkadiusz Kędzior - Kraków ns
72:01 71:06 72:42 70:73 71:37 70:76
71:25 71:36 72:60 72:62 70:58
71:12 70:88 71:51 71:32 72:36
70:39 71:30 71:51 71:54 72:63
Sędzia - Tomasz Proszowski Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Leszno 24/4/2001
1. (5)Rafał Kurmański - Zielona Góra 2 3 3 3 2 13
2. (6)Jarosław Hampel - Piła 1 2 3 3 2 11
3. (3)Łukasz Jankowski - Leszno 0 3 3 1 3 10
4. (14)Roman Chromik - Rybnik 3 3 dst 1 3 10
5. (4)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 2 3 3 2 t 10
6. (7)Sebastian Smoter - Zielona Góra 3 1 2 3 1 10
7. (16)Łukasz Romanek - Rybnik 1 2 2 2 2 9
8. (9)Adam Czechowicz - Opole 2 2 1 0 3 8+3
9. (8)Robert Miśkowiak - Piła 0 1 2 3 2 8+2
10.(1)Mariusz Fierlej - Leszno 3 d1 1 dst 3 7
11.(15)Łukasz Stanisławski - Bydgoszcz 2 2 0 1 1 6
12.(13)Robert Umiński - Bydgoszcz 0 1 1 2 1 5
13.(2)Michał Aszenberg - Gorzów Wlkp 1 1 2 wsu d3 4
14.(10)Tomasz Budzik - Tarnów 3 0 0 0 0 3
15.(12)Norbert Kościuch - Leszno 0 0 1 2 0 3
16.(11)Paweł Szczęch - Tarnów 1 0 wu 1 1 3
(R1)Marek Cieślewicz - Gdańsk ns
(R2)Marcin Kryśkiewicz - Grudziądz ns
(R3)Mariusz Dudek - Kraków ns
63:30 63:90 65:40 64:40 66:20 64:90
63:20 64:00 64:90 64:10 65:50
64:60 63:60 64:50 63:80 63:90
64:20 63:90 64:00 64:10 64:50
Sędzia - Henryk Kowalski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Rybnik 10/5/2001
1. (5)Rafał Kurmański - Zielona Góra 3 2 3 3 3 14
2. (6)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 2 3 3 3 3 14
3. (14)Tomasz Chrzanowski - Toruń 2 2 3 3 2 12
4. (16)Krzysztof Kasprzak - Leszno 0 3 1 2 3 9
5. (2)Roman Chromik - Rybnik 3 0 2 3 1 9
6. (9)Jarosław Hampel - Piła 2 3 2 2 0 9
7. (10)Dawid Kujawa - Zielona Góra 3 1 3 1 d4 8
8. (15)Łukasz Romanek - Rybnik 3 2 1 1 1 8
9. (11)Łukasz Jankowski - Leszno 1 3 2 1 0 7+3
10.(8)Sebastian Smoter - Zielona Góra 0 2 1 2 2 7+2
11.(7)Karol Baran - Rzeszów 1 0 2 2 2 7+1
12.(3)Łukasz Szmid - Rybnik 1 1 0 0 2 4
13.(4)Marek Ochal - Warszawa 2 1 d3 d4 1 4
14.(13)Adam Czechowicz - Opole 1 1 1 0 1 4
15.(12)Sebastian Trumiński - Lublin 0 0 0 1 d4 1
16.(1)Daniel Jeleniewski - Lublin 0 0 d4 0 0
(R1)Karol Malecha - Częstochowa 3
(R2)Robert Miśkowiak - Piła ns
66:71 67:00 68:92 68:34 68:94 68:95
67:23 66:37 68:23 67:78 68:38
67:64 67:89 67:99 67:77 68:23
67:48 68:41 68:00 67:71 68:95
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów
Zmiany: R1 w 17 biegu za 1.
Nominacja: dziewięciu najlepszych zawodników.