Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Rybnik 15/4/1999
1. (14)Mariusz Węgrzyk - Wrocław 3 3 3 3 3 15
2. (12)Tomasz Rempała - Rzeszów 3 3 3 2 2 13
3. (5)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 3 3 2 3 1 12
4. (6)Paweł Duszyński - Gdańsk 1 2 3 2 3 11
5. (1)Przemysław Tajchert - Bydgoszcz 3 2 d4 1 3 9
6. (3)Michał Robacki - Bydgoszcz 2 3 2 2 ns 9
7. (15)Wojciech Węgrzyn - Rybnik 0 2 1 3 2 8
8. (11)Paweł Nizioł - Świętochłowice 1 1 2 2 2 8
9. (13)Piotr Padowski - Rybnik 2 1 2 1 1 7+3
10.(2)Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz 1 1 0 3 2 7+2
11.(9)Mariusz Lisiak - Gniezno 2 0 0 1 3 6
12.(8)Sebastian Trumiński - Lublin 2 2 1 0 1 6
13.(10)Andrzej Rybka - Rzeszów d4 0 3 u/- 3
14.(16)Rafał Haj - Łódź 1 1 1 wsu 3
15.(7)Dariusz Fijałkowski - Częstochowa 0 0 1 0 u3 1
16.(4)Grzegorz Knapp - Grudziądz 0 0 wu 0 d4 0
(R1)Tomasz Nowakowski - Gniezno 1 1
(R2)Jarosław Kalinowski - Krosno 0
67:22 67:38 68:25 67:12 69:25 70:88
68:18 67:60 67:85 68:86 68:67
68:31 69:31 66:56 69:81 69:03
67:35 68:29 68:70 68:30 68:93
Sędzia - Jerzy Kaczmarek tabela biegów
Zmiany: R1 w 15 biegu za 10, R2 w 17 biegu za 10, R1 w 18 biegu za 16.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Gorzów Wlkp 15/4/1999
1. (3)Tomasz Cieślewicz - Gorzów Wlkp 3 3 3 t 3 12
2. (15)Krzysztof Mikuta - Tarnów 3 2 wsu 3 3 11
3. (12)Tomasz Chrzanowski - Toruń 2 3 2 3 1 11
4. (13)Krzysztof Pecyna - Gdańsk 1 3 3 3 d2 10
5. (14)Bartłomiej Bardecki - Gniezno 2 3 2 1 2 10
6. (11)Maciej Jąder - Leszno 1 1 2 2 3 9
7. (1)Krzysztof Cegielski - Gorzów Wlkp 2 2 1 2 2 9
8. (10)Mariusz Franków - Piła 3 0 2 2 1 8+3
9. (2)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra 1 2 3 wu3 2 8+2
10.(6)Bartosz Stanek - Rawicz 1 1 3 1 2 8+1
11.(7)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp 3 0 wu3 0 3 6
12.(16)Andrzej Zieja - Wrocław 0 1 0 3 0 4
13.(8)Marcin Tomkowiak - Rawicz 0 2 1 1 0 4
14.(4)Sebastian Smoter - Zielona Góra 0 0 1 2 1 4
15.(5)Karol Malecha - Ostrów Wlkp 2 1 u/- 3
16.(9)Mariusz Fierlej - Leszno 0 u4 0 d4 1 1
(R1)Maciej Bornecki - Zielona Góra 1 w2
(R2)Krzysztof Świder - Wrocław 1 0
64:89 66:19 70:00 68:12 68:22 70:87
68:41 67:13 68:09 66:34 69:72
66:53 66:03 67:94 71:25 70:29
67:06 69:29 68:40 69:44 70:88
Sędzia - Roman Siwiak tabela biegów
Zmiany: R1 w 10 biegu za 5, R1 w 15 biegu za 3, R2 w biegach 15,20 za 5.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Gdańsk 22/4/1999
1. (3)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 2 3 3 3 3 14
2. (7)Mariusz Franków - Piła 3 2 3 3 2 13
3. (10)Tomasz Chrzanowski - Toruń 3 3 0 2 3 11
4. (1)Tomasz Cieślewicz - Gorzów Wlkp 3 3 3 u2 2 11
5. (8)Paweł Duszyński - Gdańsk 2 2 2 3 1 10+3
6. (9)Mariusz Węgrzyk - Wrocław 2 2 1 2 3 10+2
7. (15)Krzysztof Mikuta - Tarnów 3 1 0 3 0 7
8. (5)Krzysztof Pecyna - Gdańsk wsu 0 3 wsu 3 6
9. (4)Krzysztof Cegielski - Gorzów Wlkp 1 3 1 wsu 1 6
10.(14)Przemysław Tajchert - Bydgoszcz d4 2 w2 2 2 6
11.(12)Bartłomiej Bardecki - Gniezno 0 1 2 1 2 6
12.(13)Tomasz Rempała - Rzeszów u2 1 2 2 1 6
13.(16)Piotr Padowski - Rybnik 2 0 0 1 1 4
14.(6)Maciej Jąder - Leszno 1 1 1 1 0 4
15.(11)Wojciech Węgrzyn - Rybnik 1 0 2 0 0 3
16.(2)Paweł Nizioł - Świętochłowice 0 0 1 1 0 2
(R1)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra 0
(R2)Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz ns
Michał Robacki - Bydgoszcz qns
65:81 67:60 67:72 67:19 69:22 67:88
66:44 67:72 67:03 67:60 67:13
66:84 66:53 67:00 67:88 69:13
66:82 68:44 67:72 68:44 68:41
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów
Zmiany: R1 w 11 biegu za 14.
Nominacja: pięciu najlepszych zawodników turnieju.