Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Gorzów Wlkp 12/4/2005
1. (7)Robert Kościecha - Gdańsk 3 3 3 3 1 13
2. (9)Damian Baliński - Leszno 2 3 1 3 2 11
3. (10)Wiesław Jaguś - Toruń 3 3 1 3 10
4. (4)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp 3 3 2 0 2 10
5. (11)Robert Flis - Gorzów Wlkp 1 2 3 3 1 10
6. (3)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 0 1 3 2 3 9
7. (14)Grzegorz Rempała - Tarnów 1 1 2 2 3 9
8. (1)Piotr Świderski - Wrocław 2 2 1 1 3 9
9. (13)Grzegorz Kłopot - Gdańsk 3 1 0 2 1 7+3
10.(15)Jacek Krzyżaniak - Bydgoszcz d4 d4 3 2 2 7+2
11.(8)Artur Pietrzyk - Ostrów Wlkp 2 2 0 1 1 6
12.(16)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp 2 0 0 0 3 5
13.(6)Marcin Rempała - Tarnów 0 0 2 1 2 5
14.(12)Zbigniew Czerwiński - Rybnik 0 1 2 0 d1 3
15.(2)Mariusz Staszewski - Zielona Góra 1 2 d4 0 wsu 3
16.(5)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 1 0 1 1 0 3
17.(R1)Adrian Gomólski - Gniezno 0
(R2)Jarosław Łukaszewski - Gorzów Wlkp ns
64:47 65:41 65:28 66:63 64:72 66:61
64:78 65:01 66:03 66:06 65:59
64:79 64:55 65:72 64:90 65:84
64:65 66:38 64:62 64:84 66:28
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 17 biegu za 3.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Kraków 12/4/2005
1. (5)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 2 3 3 2 13
2. (13)Tomasz Piszcz - Lublin 3 1 2 2 3 11
3. (16)Sławomir Drabik - Częstochowa 2 3 3 2 w2 10
4. (14)Jacek Rempała - Leszno 1 3 2 3 1 10
5. (8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 1 0 3 3 9
6. (3)Tomasz Gapiński - Wrocław 2 3 3 1 d4 9
7. (4)Grzegorz Walasek - Częstochowa 1 2 3 3 d4 9
8. (9)Maciej Kuciapa - Rzeszów d2 3 1 2 3 9
9. (11)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk 2 2 d4 1 3 8
10.(12)Łukasz Jankowski - Leszno 3 0 2 1 1 7
11.(1)Roman Chromik - Rybnik 3 d4 1 2 1 7
12.(6)Tomasz Rempała - Rzeszów 0 2 2 1 2 7
13.(15)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 0 1 0 0 2 3
14.(7)Stanisław Burza - Tarnów 1 0 1 ns ns 2
15.(2)Krzysztof Stojanowski - Zielona Góra d4 1 1 ns ns 2
16.(10)Michał Robacki - Bydgoszcz 1 d4 w2 ns ns 1
71:10 72:50 74:20 74:50 75:50
72:10 73:00 72:60 73:80 95:00
72:60 72:10 72:00 72:60 74:00
72:50 73:00 74:20 73:10 76:00
Sędzia - Zdzisław Fyda tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Rybnik 14/4/2005
1. (10)Tomasz Gapiński - Wrocław 3 3 1 1 3 11
2. (13)Piotr Świderski - Wrocław 3 2 2 1 3 11
3. (3)Sławomir Drabik - Częstochowa 3 3 2 2 1 11
4. (5)Robert Kościecha - Gdańsk 3 3 0 3 1 10
5. (7)Grzegorz Walasek - Częstochowa 2 2 3 2 d4 9+3
6. (6)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp 2 2 1 3 1 9+2
7. (9)Damian Baliński - Leszno 1 0 3 3 2 9+1
8. (16)Maciej Kuciapa - Rzeszów 2 1 3 0 3 9+0
9. (11)Wiesław Jaguś - Toruń 2 0 1 2 3 8
10.(12)Tomasz Piszcz - Lublin 0 2 3 1 2 8
11.(14)Janusz Kołodziej - Tarnów 1 d4 1 3 2 7
12.(15)Grzegorz Rempała - Tarnów 0 1 2 1 2 6
13.(4)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 0 3 t 2 0 5
14.(1)Jacek Rempała - Leszno 1 1 2 1 0 5
15.(6)Robert Flis - Gorzów Wlkp 1 1 dst 2
16.(R2)Grzegorz Kłopot - Gdańsk 0 1 1
17.(R1)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk 0 0 0 0
18.(8)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 0 d4 0 0
67:69 67:03 68:17 67:87 68:10 68:69
67:08 67:02 68:88 68:71 68:29
66:96 68:41 68:83 67:82 68:91
67:25 69:02 68:83 69:30 69:05
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów
Nominacja: sześciu najlepszych zawodników + "dzika karta" dla Damiana Balińskiego.
Zmiany: R1 w 12 biegu za 4, R1 w biegach 16,19 za 6, R2 w biegach 14,18 za 8.