Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Łódź 1/6/2001
1. (10)Krzysztof Pecyna - Leszno 3 3 3 3 3 15
2. (12)Marek Hućko - Łódź 2 3 3 3 3 14
3. (14)Artur Pietrzyk - Częstochowa 2 1 3 2 3 11
4. (2)Grzegorz Rempała - Rzeszów 3 d4 2 2 3 10
5. (5)Tomasz Piszcz - Gdańsk 3 3 d2 2 2 10
6. (4)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp 2 2 2 3 1 10
7. (1)Krzysztof Stojanowski - Zielona Góra 1 2 3 1 2 9
8. (6)Tomasz Cieślewicz - Gdańsk 2 2 1 2 2 9
9. (11)Jarosław Łukaszewski - Łódź 1 1 2 3 0 7
10.(3)Robert Flis - Gorzów Wlkp wu 2 2 1 1 6
11.(7)Wiesław Ośkiewicz - Warszawa 0 3 0 0 1 4
12.(16)Marek Dera - Gniezno 3 1 0 t d4 4
13.(9)Mariusz Lisiak - Łódź u4 0 1 1 2 4
14.(13)Sławomir Dudek - Opole 1 1 1 1 0 4
15.(15)Tomasz Zywertowski - Łódź d4 0 1 d4 1 2
16.(8)Wojciech Żurawski - Warszawa 1 t d4 0 1
71:60 71:60 72:40 71:80 73:80
71:20 70:60 73:00 72:80 73:60
70:60 71:40 72:60 71:60 72:60
73:00 71:40 72:60 70:80 72:20
Sędzia - Ryszard Głód tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Rzeszów 25/6/2001
1. (12)Krzysztof Cegielski - Gdańsk 3 3 3 9
2. (16)Sławomir Drabik - Piła 3 2 3 8
3. (7)Piotr Winiarz - Rzeszów 1 3 3 7
(2)Tomasz Jędrzejak - Częstochowa 3 3 1 7
5. (9)Adam Łabędzki - Opole 2 2 3 7
(5)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 3 2 7
(6)Maciej Kuciapa - Zielona Góra 3 2 2 7
8. (3)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 2 1 2 5
9. (11)Adam Fajfer - Gdańsk 1 2 1 4
10.(14)Maciej Jąder - Ostrów Wlkp 2 1 u3 3
11.(1)Tomasz Rempała - Rzeszów 1 1 0 2
12.(15)Robert Mikołajczak - Gniezno 1 0 u4 1
(4)Łukasz Golonka - Rzeszów 0 1 u3 1
14.(13)Robert Wardzała - Tarnów 0 0 u2 0
15.(10)Piotr Baron - Opole 0 d4 0
16.(8)Rafał Trojanowski - Rzeszów u4 0
(R1)Marian Micał - Rzeszów d4 u3
72:01 70:44 77:28
71:28 70:50 73:85
70:21 70:90 74:29
73:40 70:06 77:66
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 8,11 za 8.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Częstochowa 10/7/2001
1. (3)Artur Pietrzyk - Częstochowa 3 3 2 3 3 14
2. (10)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp 3 3 3 1 2 12
3. (5)Krzysztof Cegielski - Gdańsk 2 2 3 2 3 12
4. (11)Tomasz Jędrzejak - Częstochowa 2 2 3 3 2 12
5. (2)Piotr Winiarz - Rzeszów 2 2 2 2 2 10
6. (9)Sławomir Drabik - Piła 0 3 t 3 3 9+3
7. (8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 1 1 1 3 9+2
8. (14)Krzysztof Pecyna - Leszno 1 1 3 3 wu 8
9. (12)Karol Malecha - Częstochowa 1 2 1 2 2 8
10.(4)Tomasz Piszcz - Gdańsk 1 3 d2 2 d2 6
11.(7)Krzysztof Stojanowski - Zielona Góra 1 1 2 1 1 6
12.(13)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 3 1 1 0 ns 5
13.(6)Adam Łabędzki - Opole d4 d4 2 1 1 4
14.(15)Maciej Kuciapa - Zielona Góra 2 d3 0 ns ns 2
15.(1)Artur Tomczyk - Częstochowa u4 0 0 0 1 1
16.(16)Adam Pietraszko - Częstochowa 0 u4 1 0 0 1
66:76 66:84 68:19 68:54 69:53 68:77
66:61 67:66 67:23 68:00 68:02
66:52 67:16 67:02 67:10 68:87
66:18 67:52 67:35 67:49 67:81
Sędzia - Krzysztof Woźniak tabela biegów
Nominacja: pięciu najlepszych zawodników.