3 runda Nice Cup - Zielona Góra 5/8/2021
GRUPA 1
1. (.)Nikodem Bartoch - Bydgoszcz 3 2 3 3 11+1()
2. (.)Jakub Osyczka - Zielona Góra 2 3 2 3 10+2()
3. (.)Ben Ernst - Łódź 3 3 3 d 9
4. (.)Fraser Bowes - Wittstock 1 3 2 3 9
5. (.)Mikołaj Czapla - Gniezno 2 0 3 2 7
6. (.)Bartosz Głogowski - Bydgoszcz 3 1 1 2 7
7. (.)Marius Hillebrand - Landshut 2 2 wsu 1 5
8. (.)Kacper Łobodziński - Grudziądz 0 2 2 d 4
9. (.)Antoni Mencel - Leszno 1 0 1 2 4
10.(.)Hubert Ścibak - Leszno 1 1 0 1 3
11.(.)Szymon Szwacher - Gniezno 0 1 1 u 2
12.(.)Nikita Kaulin - Daugavpils 0 0 0 1 1
GRUPA 2
1. (.)Mateusz Jabłoński - Gniezno 2 3 3 3 11+4()
2. (.)Aleksander Grygolec - Łódź 3 3 2 3 11+3()
3. (.)Kacper Grzelak - Ostrów Wlkp 2 3 2 3 10
4. (.)Seweryn Orgacki - Grudziądz 3 1 3 2 9
5. (.)Artem Juhno - Daugavpils 3 2 1 2 8
6. (.)Nile Tufft - Zielona Góra 1 1 3 2 7
7. (.)Jakub Sroka - Łódź 0 2 2 1 5
8. (.)Oliwier Buszkiewicz - Leszno 1 2 0 1 4
9. (.)Miłosz Wysocki - Grudziądz 0 0 0 1 1
10.(.)Maksym Borowiak - Leszno 2 0 1 wu 3
11.(.)Aleksey Pilac - Bydgoszcz 1 1 1 0 3
12.(.)brak zawodnika ns ns ns ns ns
Bieg po biegu:
I (1) Ernst, Czapla, Bowes, Łobodziński
II (1) Bartoch, Hillebrand, Ścibak, Kaulin
III (1) Głogowski, Osyczka, Mencel, Szwacher
IV (2) Grygolec, M.Jabłoński, Buszkiewicz, brak zawodnika
V (2) Orgacki, Grzelak, Tufft, Sroka
VI (2) Juhno, Borowiak, Pilac, Wysocki
VII (1) Bowes, Hillebrand, Głogowski, Kaulin
VIII (1) Osyczka, Łobodziński, Ścibak, Mencel
IX (1) Ernst, Bartoch, Szwacher, Czapla
X (2) Grygolec, Sroka, Tufft, Wysocki
XI (2) M.Jabłoński, Juhno, Orgacki, Borowiak
XII (2) Grzelak, Buszkiewicz, Pilac, brak zawodnika
XIII (1) Czapla, Bowes, Mencel, Ścibak
XIV (1) Ernst, Łobodziński, Szwacher, Hillebrand-wsu
XV (1) Bartoch, Osyczka, Głogowski, Kaulin
XVI (2) Orgacki, Grygolec, Juhno, Buszkiewicz
XVII (2) M.Jabłoński, Sroka, Pilac, brak zawodnika
XVIII (2) Tufft, Grzelak, Borowiak, Wysocki
XIX (1) Bartoch, Mencel, Hillebrand, Szwacher-u
XX (1) Osyczka, Czapla, Kaulin, Łobodziński
XXI (1) Bowes, Głogowski, Ścibak, Ernst-d
XXII (2) Grzelak, Juhno, Sroka, Pilac
XXIII (2) M.Jabłoński, Tufft, Buszkiewicz, Borowiak-wu
XXIV (2) Grygolec, Orgacki, Wysocki, brak zawodnika
XXV (finał) M.Jabłoński, Grygolec, Osyczka, Bartoch
62:56 63:75 64:16 66:65 66:03 65:06 62:32(F)
63:06 63:90 66:72 67:19 65:09 65:09
64:00 64:50 66:00 65:87 64:69 63:22
62:87 63:85 67:18 65:69 63:60 65:19
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
KLASYFIKACJA KOŃCOWA NICE CUP 2021