2 runda Nice Cup - Gdańsk 6/7/2017
1. (?)Dawid Wawrzyniak - Grudziądz 3 1 2 3 9+3(B)+3(A)
2. (?)Karol Żupiński - Gdańsk 3 2 wu 3 8+2(C)+2(D)
3. (?)Marcin Turowski - Gdańsk 2 2 2 2 8+3(B)+u2(B)
4. (?)Danilis Kolodinskis - Daugavpils wu wu 3 3 6+2(D)+w2(C)
5. (?)Viktor Trofimov - Leszno 2 3 3 2 10+wu3(A)
6. (?)Elvis Avgucevics - Daugavpils 3 3 3 t 9+w2(A)
7. (?)Aurelisz Bieliński - Gdańsk 2 3 2 1 8+wu(C)
8. (?)Mateusz Błażykowski - Łódź 1 1 1 1 4+wu3(D)
9. (?)Mateusz Świdnicki - Częstochowa 1 1 1 1 4
10.(?)Tomasz Orwat - Bydgoszcz 1 0 0 2 3
11.(?)Mateusz Adamczewski - Poznań d4 2 1 t 3
12.(?)Patryk Sitarek - Bydgoszcz wsu ns ns ns 0
Zawody odbywały się na dwuzaworowych silnikach Jawa dostarczonych przez organizatora wraz z gaźnikiem.
Przed zawodami odbywało się losowanie oraz montaż sprzętu.
68:20 67:35 66:73 77:02(P)
67:43 67:91 68:82 69:29(P)
66:33 68:16 67:87 67:70(F)
68:58 68:19 67:27
Bieg po biegu:
I Avgucevics, Bieliński, Świdnicki, Adamczewski(d4)
II Wawrzyniak, Trofimov, Błażykowski, Kolodinskis(wu)
III Żupiński, Turowski, Orwat, Sitarek(wsu)
IV Trofimov, Turowski, Świdnicki, Kolodinskis(wu)
V Bieliński, Żupiński, Wawrzyniak, Orwat
VI Avgucevics, Adamczewski, Błażykowski, Sitarek-ns
VII Avgucevics, Wawrzyniak, Świdnicki, Orwat
VIII Kolodinskis, Bieliński, Adamczewski, Sitarek-ns
IX Trofimov, Turowski, Błażykowski, Żupiński(wu)
X Kolodinskis, Orwat, Błażykowski, Sitarek-ns
XI Żupiński, Trofimov, Bieliński, Avgucevics-t
XII Wawrzyniak, Turowski, Świdnicki, Adamczewski-t
XIII (półfinał) Turowski(B), Żupiński(C), Błażykowski(A)-wu3, Trofimov(A)-wu3
XIV (półfinał) Wawrzyniak(B), Kolodinskis(D), Avgucevics(A)-w2, Bieliński(C)-wu
XV (finał) Wawrzyniak(A), Żupiński(D), Turowski(B)-u2, Kolodinskis(C)-w2
Sędzia - Michał Sasień tabela biegów
KLASYFIKACJA KOŃCOWA NICE CUP 2017
1. Karol Żupiński - Gdańsk - 12 11 - 15 14 8 60
2. Piotr Pióro - Kraków 3 - 17 - 9 16 5 50
3. Aurelisz Bieliński - Gdańsk 7 8 13 - 6 3 11 48
4. Marcin Turowski - Gdańsk 11 11 1 - 10 5 - 38
5. Tomasz Orwat - Bydgoszcz 8 3 8 - 4 7 8 38
6. Bartłomiej Kowalski - Kraków - - 0 - 11 7 13 31
7. Elvis Avgucevics - Daugavpils 4 9 7 - 7 3 - 30
8. Jarosław Krzywosz - Opole - - - - 7 10 8 25
9. Danilis Kolodinskis - Daugavpils - 8 14 - - - - 22
10. Mateusz Błażykowski - Łódź - 4 - - 6 3 6 19
11. Szymon Szlauderbach - Leszno - - - - - 7 12 19
12. Mateusz Świdnicki - Częstochowa 9 4 3 - - - - 16
13. Dawid Wawrzyniak - Grudziądz - 15 - - - - - 15
14. Kamil Kiełbasa - Kraków - - 11 - 4 - - 15
15. Maciej Kuromonow - Lublin 8 - 6 - 0 - - 14
16. Kacper Konieczny - Tarnów - - 12 - - - - 12
17. Dominik Kossakowski - Gdańsk 11 - - - - - - 11
18. Viktor Trofimov - Leszno - 10 - - - - - 10
19. Mateusz Adamczewski - Poznań - 3 - - 1 2 3 9
20. Emil Peroń - Lublin - - 8 - - - - 8
21. Aleks Rydlewski - Toruń - - - - 2 1 5 8
22. Krystian Stefanów - Tarnów - - 7 - - - - 7
23. Piotr Podyma - Świętochłowice 1 - 2 - - - - 3
24. Krystian Włodarczyk - Lublin 2 - - - - - - 2
25. Kamil Brzeziński - Lublin 0 - 2 - - - - 2
26. Mateusz Pacek - Świętochłowice - - 2 - - - - 2
27. Oskar Nocuń - Krosno - - 2 - - - - 2
28. Patryk Sitarek - Bydgoszcz - 0 - - - 2 - 2
29. Dawid Flis - Lublin 0 - - - - - - 0