Ćwierćfinał IMP - Krosno 16/6/2005
1. (3)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 3 3 3 15
2. (8)Rafał Wilk - Krosno 3 3 2 2 3 13
3. (4)Damian Baliński - Leszno 2 2 3 3 3 13
4. (13)Robert Wardzała - Tarnów 3 3 1 3 2 12
5. (6)Janusz Ślączka - Krosno 2 3 3 1 0 9+3
6. (11)Grzegorz Rempała - Tarnów 3 1 2 1 2 9+2
7. (15)Mariusz Węgrzyk - Ostrów Wlkp 1 d4 3 2 2 8
8. (14)Tomasz Rempała - Rzeszów 2 2 1 2 1 8
9. (7)Mariusz Puszakowski - Toruń d2 2 2 d4 3 7
10.(12)Piotr Rembas - Opole 1 0 1 3 1 6
11.(16)Daniel Jeleniewski - Lublin 0 1 1 1 2 5
12.(2)Krystian Klecha - Bydgoszcz 1 1 2 0 1 5
13.(10)Marek Mróz - Łódź 0 0 0 2 1 3
14.(5)Adam Pietraszko - Lublin 1 2 0 d4 d4 3
15.(9)Roman Chromik - Rybnik 2 d4 d4 0 0 2
16.(1)Mariusz Staszewski - Zielona Góra d3 1 d4 1 d3 2
72:10 73:30 74:90 76:20 76:90 75:00
72:80 74:00 74:60 74:40 75:00
73:10 73:10 73:70 74:10 73:90
72:80 73:70 73:40 74:10 74:70
Sędzia - Tomasz Proszowski tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + G.Walasek, P.Świst (finaliści IMP'04) i K.Kasprzak (finalista IMŚJ).Ćwierćfinał IMP - Łódź 16/6/2005
1. (10)Sebastian Ułamek - Częstochowa 3 3 2 3 2 13
2. (11)Artur Pietrzyk - Ostrów Wlkp 2 3 2 3 3 13
3. (1)Marcin Rempała - Tarnów 3 3 0 3 3 12
4. (14)Tomasz Bajerski - Gdańsk 3 2 3 2 2 12
5. (16)Sławomir Dudek - Gniezno 1 2 3 2 3 11
6. (13)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 2 2 1 2 3 10
7. (4)Robert Miśkowiak - Wrocław 1 3 3 1 d4 8
8. (6)Jordan Jurczyński - Łódź 3 1 1 2 d1 7
9. (5)Krzysztof Buczkowski - Bydgoszcz 2 1 2 u4 1 6
10.(9)Stanisław Burza - Tarnów 1 0 1 3 0 5
11.(15)Michał Rajkowski - Gorzów Wlkp 0 1 3 0 1 5
12.(2)Mirosław Jabłoński - Gdańsk 2 d4 0 1 2 5
13.(7)Adam Fajfer - Grudziądz 1 2 0 1 1 5
14.(3)Łukasz Jankowski - Leszno 0 d3 2 1 1 4
15.(12)Tomasz Piszcz - Lublin d4 1 1 d4 2 4
16.(8)Grzegorz Dzik - Tarnów u4 0 0 0 0 0
71:00 70:40 70:40 71:40 71:60
69:80 69:80 71:20 70:80 71:80
69:20 71:00 71:60 71:20 72:80
70:80 71:20 71:20 72:40 71:00
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + M.Kuciapa, T.Chrzanowski (finaliści IMP'04).Ćwierćfinał IMP - Piła 16/6/2005
1. (13)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 3 3 3 3 dst 12
2. (15)Piotr Świderski - Wrocław 2 3 3 3 1 12
3. (2)Paweł Hlib - Gorzów Wlkp 1 3 2 2 3 11
4. (8)Jacek Rempała - Leszno 3 3 2 1 2 11
5. (1)Wiesław Jaguś - Toruń 2 2 w2 3 3 10+3
6. (4)Grzegorz Knapp - Grudziądz 3 2 2 1 2 10+2
7. (11)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp 2 2 3 0 3 10+1
8. (3)Sławomir Drabik - Częstochowa 0 0 3 3 2 8
9. (6)Krzysztof Pecyna - Gorzów Wlkp 1 2 w2 2 3 8
10.(5)Norbert Kościuch - Leszno 2 1 1 2 1 7
11.(12)Rafał Kowalski - Gniezno 3 1 d3 1 1 6
12.(16)Marcin Jaguś - Toruń 0 0 2 1 2 5
13.(14)Kamil Brzozowski - Gorzów Wlkp 1 1 0 2 0 4
14.(9)Łukasz Linette - Gniezno 1 d4 1 d4 d3 2
15.(7)Robert Sawina - Bydgoszcz wu 1 1 d2 w2 2
16.(6)Krzysztof Stojanowski - Zielona Góra u3 wust w2 w2 w2 0
(R1)Adam Czechowicz - Opole ns
(R2)Rafał Osumek - Częstochowa ns
63:89 64:22 65:49 66:34 66:24 66:80
66:48 65:81 65:54 66:04 67:85
65:52 64:77 66:40 67:19 66:80
65:40 65:87 65:99 66:55 66:45
Sędzia - Ryszard Bryła tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników + R.Holta, R.Kościecha (finaliści IMP'04).Ćwierćfinał IMP - Rawicz 16/6/2005
1. (14)Tomasz Gapiński - Wrocław 3 3 3 3 3 15
2. (9)Adam Skórnicki - Leszno 3 3 2 2 3 13
3. (4)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp 2 3 3 3 wkz 11
4. (10)Paweł Staszek - Grudziądz 2 2 2 2 3 11
5. (2)Jacek Gollob - Tarnów 1 1 3 3 2 10
6. (16)Piotr Dym - Ostrów Wlkp 2 2 2 3 0 9
7. (11)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk 1 3 3 2 wkz 9
8. (8)Grzegorz Kłopot - Gdańsk 3 1 1 1 2 8
9. (7)Jacek Krzyżaniak - Bydgoszcz 2 1 1 2 1 7
10.(15)Robert Mikołajczak - Rawicz 1 2 2 d3 1 6
11.(5)Dawid Cieślewicz - Gniezno 1 1 1 1 2 6
12.(1)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 2 wsu ns ns 5
13.(12)Maciej Jąder - Rawicz 0 0 0 1 3 4
14.(6)Michał Robacki - Bydgoszcz t 0 1 1 2 4
15.(3)Marcin Jankowski - Rawicz d4 0 0 0 1 1
16.(13)Zbigniew Czerwiński - Rybnik d4 0 ns ns ns 0
62:97 63:57 64:06 64:61 64:97
63:15 63:03 64:15 64:41 65:12
63:50 64:33 63:96 63:87 65:22
63:17 64:00 64:25 64:38 65:00
Sędzia - Jerzy Mądrzak tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników + J.Hampel, T.Gollob (finaliści IMP'04) i A.Miedziński (finalista IMŚJ).Półfinał IMP - Ostrów Wlkp 21/7/2005
1. (11)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 3 9
2. (13)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 3 2 3 8
3. (8)Sebastian Ułamek - Częstochowa 2 3 3 8
4. (2)Grzegorz Walasek - Częstochowa 3 3 2 8
5. (5)Marcin Rempała - Tarnów 3 1 3 7
6. (1)Krzysztof Kasprzak - Leszno 2 3 0 5
7. (6)Grzegorz Rempała - Tarnów 1 2 2 5
8. (14)Damian Baliński - Leszno 2 1 2 5
9. (7)Maciej Kuciapa - Rzeszów 0 2 2 4
10.(16)Sławomir Dudek - Gniezno 1 2 1 4
11.(10)Jordan Jurczyński - Łódź 2 d4 0 2
12.(4)Tomasz Chrzanowski - Gdańsk 0 1 1 2
(3)Piotr Świst - Zielona Góra 1 1 0 2
(9)Robert Miśkowiak - Wrocław 1 0 1 2
15.(12)Rafał Wilk - Krosno 0 0 1 1
16.(15)Tomasz Bajerski - Gdańsk d3 d4 d3 0
Artur Pietrzyk - Ostrów Wlkp qns
Robert Wardzała - Tarnów qns
Janusz Ślączka - Krosno qns
68:11 67:99 70:37
67:71 69:15 71:02
67:43 67:36 70:39
67:43 68:12 71:34
Sędzia przerwał zawody po 12 biegach z powodu opadów deszczu.
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał IMP - Gdańsk 21/7/2005
1. (15)Rune Holta - Częstochowa 3 3 3 0 3 12
2. (13)Robert Kościecha - Gdańsk 2 3 3 1 3 12
3. (5)Piotr Świderski - Wrocław 3 wu 2 3 2 10
4. (11)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 0 d1 3 3 3 9
5. (4)Jacek Rempała - Leszno 2 3 2 1 1 9
6. (9)Jacek Gollob - Tarnów 3 2 2 2 w2 9
7. (2)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp 3 3 0 0 2 8
8. (8)Tomasz Gollob - Tarnów 2 wsu 3 2 1 8
9. (16)Tomasz Gapiński - Wrocław d3 1 1 2 3 7
10.(6)Paweł Staszek - Grudziądz 1 0 2 3 0 6
11.(1)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp 1 1 0 2 2 6
12.(R1)Krzysztof Jabłoński - Gdańsk 2 1 1 1 1 6
13.(7)Jarosław Hampel - Wrocław 0 1 1 3 5
14.(3)Adam Skórnicki - Leszno 0 2 0 1 2 5
15.(10)Grzegorz Knapp - Grudziądz 2 2 0 d4 0 4
16.(14)Adrian Miedziński - Toruń 1 1 1 u3 dst 3
17.(12)Wiesław Jaguś - Toruń 1 u/- 1
Paweł Hlib - Gorzów Wlkp qns
65:69 65:05 65:34 65:00 64:86
65:54 65:16 65:11 65:10 65:15
65:49 65:61 65:20 65:27 65:39
65:07 65:18 64:79 65:55 65:57
Sędzia - Andrzej Terlecki tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 8,10,13,18 za 12.
61. Finał IMP - Tarnów 15/8/2005
1. (5)Janusz Kołodziej - Tarnów 3 3 3 3 3 15
2. (16)Tomasz Gollob - Tarnów 3 3 3 2 3 14
3. (4)Jacek Gollob - Tarnów 3 2 3 3 2 13
4. (1)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 2 2 1 3 3 11
5. (6)Marcin Rempała - Tarnów 2 2 2 2 3 11
6. (14)Rune Holta - Częstochowa 2 3 2 2 1 10
7. (12)Robert Kościecha - Gdańsk 2 1 2 1 2 8
8. (8)Krzysztof Kasprzak - Leszno 1 0 3 1 2 7
9. (2)Grzegorz Walasek - Częstochowa 1 1 d3 3 2 7
10.(11)Sebastian Ułamek - Częstochowa 3 3 0 0 0 6
11.(13)Damian Baliński - Leszno 1 1 t 2 1 5
12.(15)Grzegorz Rempała - Tarnów 0 2 1 0 1 4
13.(R1)Paweł Staszek - Grudziądz 2 2
14.(10)Jacek Rempała - Leszno 1 0 1 0 0 2
15.(9)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 0 0 0 1 1 2
16.(3)Piotr Świderski - Wrocław 0 d4 1 1 0 2
17.(7)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp 0 1 0 0 0 1
(R2)Maciej Kuciapa - Rzeszów ns
Tomasz Gapiński - Wrocław qns
70:72 71:90 73:06 73:24 73:33
70:71 71:13 73:19 74:23 73:11
70:69 71:92 72:92 73:27 72:91
70:42 71:95 73:00 72:85 72:90
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Zmiany: R1 w 12 biegu za 13.