Ćwierćfinał IMP - Kraków 5/6/2001
1. (14)Mirosław Kowalik - Toruń 3 2 3 3 2 13
2. (15)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 1 1 3 3 3 11
3. (3)Jacek Rempała - Leszno 1 3 2 2 3 11
4. (10)Grzegorz Rempała - Rzeszów 2 1 3 3 2 11
5. (12)Robert Sawina - Wrocław 3 3 1 2 2 11
6. (16)Rafał Kurmański - Zielona Góra 2 2 3 0 3 10
7. (1)Mariusz Franków - Gniezno 3 3 1 1 1 9
8. (2)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp 2 0 2 3 2 9
9. (6)Piotr Winiarz - Rzeszów wd 3 2 2 1 8+3
10.(5)Janusz Ślączka - Kraków 3 1 0 1 3 8+d
11.(4)Krzysztof Pecyna - Leszno 0 1 2 1 1 5
12.(7)Krzysztof Mikuta - Opole 2 2 0 0 0 4
13.(9)Waldemar Walczak - Rawicz 0 2 1 0 1 4
14.(8)Maciej Jąder - Ostrów Wlkp 1 0 0 2 0 3
15.(13)Tomasz Chrzanowski - Toruń 0 0 1 1 0 2
16.(11)Paweł Szczęch - Tarnów 1 u3 0 0 0 1
(R1)Tomasz Łukaszewicz - Kraków ns
72:80 73:80 73:80 74:50 73:70 74:50
73:00 72:90 72:90 74:70 73:40
72:50 74:00 73:50 73:20 73:20
72:80 73:90 73:80 74:20 73:90
Sędzia - Leszek Demski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
O kolejności miejsc 3-5 zadecydowało losowanie.Ćwierćfinał IMP - Świętochłowice 5/6/2001
1. (9)Sławomir Drabik - Piła 3 3 1 3 3 13
2. (3)Jacek Krzyżaniak - Wrocław 3 3 2 2 3 13
3. (4)Tomasz Bajerski - Toruń 2 2 3 2 3 12
4. (16)Michał Robacki - Bydgoszcz 3 3 0 3 1 10
5. (11)Adam Łabędzki - Opole 2 2 3 1 2 10
6. (8)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 3 1 3 2 wnz 9
7. (6)Rafał Osumek - Świętochłowice 2 3 2 t 2 9
8. (1)Krzysztof Stojanowski - Zielona Góra 1 2 1 3 2 9
9. (2)Maciej Kuciapa - Zielona Góra 0 0 3 3 2 8
10.(10)Tomasz Gapiński - Piła 1 1 1 1 3 7
11.(15)Robert Mikołajczak - Gniezno 1 1 2 1 wnz 5
12.(14)Andreys Korolovs - Grudziądz 2 2 u3 0 4
13.(7)Tomasz Rempała - Rzeszów 0 0 2 1 0 3
14.(12)Łukasz Jankowski - Leszno u2 0 1 2 0 3
15.(5)Mirosław Korbel - Świętochłowice 1 1 0 2
16.(13)Rafał Wilk - Krosno 0 0 u3 0 1 1
(R1)Eugeniusz Tudzież - Krosno t t 1
(R2)Łukasz Pawlikowski - Gniezno 0
69:95 70:80 71:61 73:09 72:65
70:89 70:95 70:51 71:33 71:81
71:07 72:10 71:31 72:06 72:43
71:74 70:53 71:77 71:02 72:84
Sędzia - Jerzy Kaczmarek tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 15 bieg R1 za 5, 16 bieg R1 za 6, 20 bieg R1 za 14 i R2 za 5.Ćwierćfinał IMP - Warszawa 5/6/2001
1. (1)Sebastian Ułamek - Wrocław 2 3 2 3 3 13
2. (3)Wiesław Jaguś - Toruń 1 3 2 3 3 12
3. (9)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 2 2 3 3 2 12
4. (4)Piotr Dym - Rawicz 3 u4 2 1 3 9
5. (8)Grzegorz Knapp - Grudziądz 3 1 1 3 1 9
6. (12)Adam Fajfer - Gdańsk 0 2 3 2 2 9
7. (5)Jarosław Hampel - Piła 2 1 2 2 2 9
8. (10)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 3 d1 3 0 2 8+3
9. (11)Tomasz Cieślewicz - Gdańsk 1 1 3 2 1 8+2
10.(2)Wiesław Ośkiewicz - Warszawa 0 2 1 1 3 7
11.(16)Przemysław Tajchert - Bydgoszcz 2 3 1 1 d3 7
12.(7)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp 1 2 1 1 1 6
13.(15)Zbigniew Czerwiński - Częstochowa 3 0 0 2 0 5
14.(14)Artur Pietrzyk - Częstochowa u4 3 0 d4 3
15.(6)Michał Szczepaniak - Ostrów Wlkp 0 1 0 0 0 1
16.(13)Rafał Kowalski - Gniezno 1 0 0 0 1
(R1)Karol Malecha - Częstochowa 1
(R2)Remigiusz Wronkowski - Warszawa 0
70:80 73:60 73:20 74:00 73:00 73:40
71:80 76:20 74:30 74:10 73:50
72:40 73:00 73:40 72:80 73:20
72:70 74:50 73:20 74:00 73:20
Sędzia - Maciej Spychała tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych + Tomasz Gollob.
Zmiany: 19 bieg R1 za 13, 20 bieg R2 za 14.Ćwierćfinał IMP - Lublin 5/6/2001
1. (2)Tomasz Jędrzejak - Częstochowa 3 3 3 3 1 13
2. (1)Grzegorz Walasek - Częstochowa 2 3 3 3 2 13
3. (9)Jacek Gollob - Piła 3 2 3 2 3 13
4. (16)Robert Dados - Wrocław 3 3 1 3 2 12
5. (15)Robert Kościecha - Toruń 2 3 2 3 1 11
6. (8)Tomasz Piszcz - Gdańsk 3 u2 1 2 3 9
7. (12)Rafał Szombierski - Rybnik 2 1 1 2 2 8+3
8. (3)Krzysztof Cegielski - Gdańsk d4 1 2 2 3 8+2
9. (11)Roman Chromik - Rybnik 0 2 2 0 3 7
10.(13)Rafał Trojanowski - Rzeszów 1 1 3 1 0 6
11.(10)Krzysztof Jabłoński - Piła 1 2 2 1 wu3 6
12.(14)Robert Wardzała - Tarnów 0 1 0 0 2 3
13.(4)Robert Flis - Gorzów Wlkp 1 2 wu1 d4 3
14.(7)Jerzy Mordel - Lublin 1 0 1 1 0 3
15.(5)Krzysztof Kasprzak - Leszno 2 d3 dst 2
16.(6)Sebastian Trumiński - Lublin 0 d4 0 1 1 2
(R1)Dawid Kujawa - Zielona Góra t
(R2)Daniel Jeleniewski - Lublin 0 1
70:22 67:11 67:47 70:02 72:17 69:41
71:31 68:54 70:57 70:27 70:86
70:28 70:38 68:88 70:01 70:69
71:03 69:86 70:92 71:23 71:60
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych + Piotr Protasiewicz.
Zmiany: 15 bieg R1 za 5 i R2 za 17, 20 bieg R2 za 4.Półfinał IMP - Grudziądz 19/7/2001
1. (8)Sebastian Ułamek - Wrocław 1 3 3 3 3 13
2. (5)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 3 2 3 3 1 12
3. (4)Tomasz Gollob - Bydgoszcz 2 2 2 3 3 12
4. (14)Tomasz Bajerski - Toruń 1 3 2 3 2 11
5. (7)Jarosław Hampel - Piła 0 3 3 1 3 10
6. (2)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 3 2 2 1 2 10
7. (9)Wiesław Jaguś - Toruń 2 3 1 2 d4 8+3
8. (11)Sławomir Drabik - Piła 3 1 2 2 0 8+2
9. (13)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 3 1 1 0 3 8+1
10.(6)Michał Robacki - Bydgoszcz 2 1 3 0 2 8+0
11.(16)Grzegorz Knapp - Grudziądz 2 1 1 2 1 7
12.(15)Piotr Dym - Rawicz 0 2 1 1 2 6
13.(1)Krzysztof Stojanowski - Zielona Góra 1 0 0 2 1 4
14.(3)Rafał Osumek - Świętochłowice 0 0 d4 1 1 2
15.(10)Adam Łabędzki - Opole 1 0 d4 d4 d4 1
16.(12)Jacek Krzyżaniak - Wrocław 0 d4 0
(R1)Maciej Kuciapa - Zielona Góra 0
Adam Fajfer - Gdańsk qns
69:04 67:84 68:56 69:41 69:39 70:36
68:65 68:86 69:51 68:73 69:33
68:79 68:69 68:34 69:40 69:94
68:01 68:84 68:95 70:13 69:81
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 13 bieg R1 za 12.Półfinał IMP - Leszno 19/7/2001
1. (13)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 3 2 2 2 3 12
2. (2)Jacek Rempała - Leszno 1 2 2 3 3 11
3. (4)Robert Dados - Wrocław 3 1 3 3 0 10
4. (9)Robert Sawina - Wrocław 3 0 3 2 2 10
5. (5)Grzegorz Walasek - Częstochowa 2 1 1 3 3 10
6. (1)Jacek Gollob - Piła d4 3 1 2 3 9
7. (16)Mirosław Kowalik - Toruń 2 3 2 2 d3 9
8. (15)Krzysztof Cegielski - Gdańsk 1 2 3 1 2 9
9. (3)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 3 1 0 2 8+3
10.(14)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp 0 3 0 3 2 8+wu
11.(11)Tomasz Jędrzejak - Częstochowa 1 1 3 1 1 7
12.(8)Mariusz Franków - Gniezno 1 2 2 0 1 6
13.(6)Grzegorz Rempała - Rzeszów 3 1 0 0 1 5
14.(12)Robert Kościecha - Toruń 2 0 0 1 0 3
15.(7)Rafał Kurmański - Zielona Góra 0 0 1 0 1 2
16.(10)Tomasz Piszcz - Gdańsk 0 0 d4 1 d4 1
(R1)Piotr Winiarz - Rzeszów ns
Rafał Szombierski - Rybnik qns
66:20 64:30 65:30 64:80 65:30 --:--
66:50 64:50 64:80 64:70 64:30
65:50 65:40 64:90 64:60 64:00
64:40 65:10 64:70 64:20 64:60
Sędzia - Marek Smyła tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
57. Finał IMP - Bydgoszcz 15/8/2001
1. (2)Tomasz Gollob - Bydgoszcz 3 2 3 3 3 14
2. (13)Robert Sawina - Wrocław 3 3 2 3 2 13+3
3. (5)Sebastian Ułamek - Wrocław 3 2 3 3 2 13+2
4. (16)Krzysztof Cegielski - Gdańsk 3 3 1 1 3 11
5. (1)Mariusz Węgrzyk - Rybnik 1 2 2 1 3 9
6. (11)Robert Dados - Wrocław 2 1 1 2 3 9
7. (6)Wiesław Jaguś - Toruń 0 3 2 2 1 8
8. (4)Jarosław Hampel - Piła 0 3 0 3 1 7
9. (3)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 2 u4 3 0 1 6
10.(10)Jacek Rempała - Leszno 1 0 1 2 2 6
11.(7)Sławomir Drabik - Piła 2 1 0 2 0 5
12.(9)Jacek Gollob - Piła 0 1 3 d4 0 4
13.(14)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 1 2 0 0 1 4
14.(12)Grzegorz Walasek - Częstochowa 0 1 2 1 0 4
15.(15)Mirosław Kowalik - Toruń 2 0 1 1 t 4
16.(8)Tomasz Bajerski - Toruń 1 0 0 0 0 1
(R1)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2
(R2)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp ns
64:28 63:90 64:90 65:30 66:00 65:50
63:72 64:10 65:00 65:20 65:60
63:60 64:30 65:60 65:70 66:10
64:40 66:10 65:70 65:60 65:40
Sędzia - Ryszard Głód tabela biegów
Zmiany: 17 bieg R1 za 15.