Ćwierćfinał IMP - Łódź 22/6/1999
1. (12)Piotr Świst - Rzeszów 3 3 2 3 3 14
2. (11)Mariusz Węgrzyk - Wrocław 1 3 3 3 2 12
3. (13)Wiesław Jaguś - Toruń 2 3 3 1 2 11
4. (10)Damian Baliński - Leszno 2 3 2 2 2 11
5. (9)Adam Łabędzki - Wrocław 0 2 2 3 3 10
6. (1)Jarosław Łukaszewski - Łódź 3 1 2 1 3 10
7. (2)Sławomir Drabik - Częstochowa 2 1 3 2 2 10
8. (4)Mariusz Staszewski - Częstochowa 1 2 1 2 3 9
9. (8)Marek Latosi - Ostrów Wlkp 2 1 3 0 1 7
10.(15)Waldemar Walczak - Toruń 3 2 1 0 d4 6
11.(3)Robert Wardzała - Tarnów 0 0 1 3 1 5
12.(6)Tomasz Jędrzejak - Ostrów Wlkp 1 2 1 1 wu 5
13.(5)Sylwester Klimczak - Łódź 3 0 0 0 1 4
14.(14)Robert Kempiński - Gdańsk w2 0 d4 2 wu 2
15.(16)Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz 1 0 0 1 0 2
16.(7)Piotr Dym - Rawicz d3 1 0 0 1 2
(RT)Rafał Haj - Łódź 0
69:20 70:40 71:60 72:00 72:20
71:00 71:20 71:40 72:40 72:80
71:60 71:20 72:20 72:00 74:40
71:00 70:80 72:00 72:20 73:60
Sędzia - Roman Siwiak tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 4 bieg RT za 14.Ćwierćfinał IMP - Krosno 22/6/1999
1. (9)Jacek Gollob - Piła 1 3 3 3 3 13
2. (8)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 2 3 2 3 3 13
3. (7)Marek Dera - Gdańsk 1 3 3 3 2 12
4. (13)Robert Sawina - Gniezno 3 2 2 2 3 12
5. (4)Robert Mikołajczak - Częstochowa 2 2 1 2 3 10
6. (6)Jacek Rempała - Grudziądz 3 2 2 1 2 10
7. (11)Mariusz Franków - Piła 3 1 3 0 2 9
8. (14)Mirosław Kowalik - Toruń 2 3 1 2 u3 8+3
9. (12)Paweł Grygolec - Krosno 2 1 3 1 1 8+2
10.(3)Rafał Wilk - Rzeszów 1 2 0 3 0 6
11.(15)Maciej Kuciapa - Rzeszów 1 0 1 0 2 4
12.(16)Marcin Furgoł - Rybnik 0 0 1 2 1 4
13.(2)Artur Pietrzyk - Częstochowa d1 1 2 1 4
14.(1)Dariusz Baliński - Krosno 3 d2 d2 3
15.(5)Zenon Kasprzak - Świętochłowice d3 d1 d3 d1 0
16.(10)Janusz Stachyra - Rzeszów d2 0
(RT)Karol Winiarski - Krosno 0 t 0 w
72:70 72:60 73:30 73:80 74:50 74:40
72:90 73:20 73:60 72:70 74:10
72:60 73:10 72:80 ??:?? 73:90
72:70 72:60 73:70 73:10 73:60
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: RT za 10 w biegach 6,10,15,17.Ćwierćfinał IMP - Opole 22/6/1999
1. (4)Adam Pawliczek - Rybnik 2 3 3 3 1 12
2. (15)Andy Smith - Piła 2 1 3 2 3 11
3. (8)Adam Skórnicki - Leszno 1 2 3 3 2 11
4. (1)Wojciech Załuski - Opole 3 3 1 3 0 10
5. (7)Jacek Krzyżaniak - Wrocław 3 3 0 2 2 10
6. (5)Dariusz Śledź - Wrocław 2 0 1 3 3 9
7. (10)Tomasz Bajerski - Gorzów Wlkp 2 3 1 2 1 9
8. (14)Piotr Winiarz - Rzeszów 3 wu 2 1 2 8+3
9. (13)Robert Flis - Piła 0 2 2 1 3 8+2
10.(2)Eugeniusz Skupień - Rybnik 1 2 0 2 3 8+1
11.(11)Sebastian Ułamek - Gdańsk 3 2 3 wu wkz 8+ns
12.(12)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp 0 1 2 d4 2 5
13.(9)Przemysław Tajchert - Bydgoszcz 1 1 1 1 1 5
14.(6)Roman Jankowski - Leszno 0 1 2 wu 3
15.(16)Mariusz Lisiak - Gniezno 1 0 0 1 0 2
16.(3)Sławomir Dudek - Opole 0 d4 d1 0
(R1)Paweł Duszyński - Gdańsk 0
(R2)Andrzej Zieja - Wrocław 0
(RT)Krzysztof Zieliński - Opole 0 1
61:80 62:00 62:60 62:80 62:80 63:80
61:60 62:40 62:80 63:60 63:80
61:80 62:20 63:60 63:40 64:60
61:60 62:20 62:60 62:60 63:80
Sędzia - Jerzy Kaczmarek tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 15 bieg RT za 3, 19 bieg R1 za 3, RT za 6, 20 bieg R2 za 11.Ćwierćfinał IMP - Lublin 22/6/1999
1. (6)Robert Dados - Grudziądz 3 2 3 3 2 13
2. (7)Rafał Dobrucki - Piła 2 3 3 3 2 13
3. (1)Jerzy Mordel - Lublin 3 3 0 2 3 11
4. (10)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 3 3 d1 3 2 11
5. (13)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 2 2 3 1 11
6. (16)Piotr Baron - Wrocław d3 2 2 2 3 9
7. (3)Tomasz Piszcz - Lublin 2 2 d2 1 3 8+3
8. (8)Paweł Staszek - Grudziądz 1 3 3 1 0 8+2
9. (15)Grzegorz Walasek - Zielona Góra 2 1 2 2 1 8+1
10.(11)Krzysztof Pecyna - Gdańsk 1 0 1 2 3 7
11.(5)Grzegorz Rempała - Rzeszów 0 1 3 dst 2 6
12.(9)Adam Fajfer - Gdańsk 2 0 2 1 1 6
13.(14)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 1 d3 1 1 1 4
14.(2)Krzysztof Mikuta - Tarnów 1 1 0 0 0 2
15.(12)Tomasz Cieślewicz - Gorzów Wlkp d4 1 1 d3 0 2
16.(4)Karol Malecha - Ostrów Wlkp 0 0 1 0 0 1
70:45 69:38 69:49 69:35 69:73 71:44
70:09 69:25 70:21 70:68 70:22
71:81 68:83 73:01 70:39 70:56
71:43 69:99 71:00 70:79 70:78
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał IMP - Świętochłowice 20/7/1999
1. (11)Jacek Gollob - Piła 3 3 2 3 2 13
2. (4)Robert Sawina - Gniezno 3 3 3 3 0 12
3. (5)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 2 2 3 2 3 12
4. (9)Jacek Krzyżaniak - Wrocław 2 3 3 1 2 11
5. (10)Jacek Rempała - Grudziądz d2 3 1 3 2 9
6. (7)Dariusz Śledź - Wrocław 0 2 2 2 3 9
7. (16)Adam Pawliczek - Rybnik 2 2 3 1 1 9
8. (8)Tomasz Bajerski - Gorzów Wlkp 3 d4 0 2 3 8+3
9. (3)Andy Smith - Piła 2 1 2 0 3 8+2
10.(12)Robert Mikołajczak - Częstochowa 1 1 0 3 2 7
11.(14)Piotr Winiarz - Rzeszów 1 1 1 1 1 5
12.(15)Mariusz Franków - Piła 0 0 1 2 1 4
13.(13)Mirosław Kowalik - Toruń 3 w2 0 w2 3
14.(2)Adam Skórnicki - Leszno wu2 0 2 1 dst 3
15.(1)Marek Dera - Gdańsk 1 0 1 d4 2
16.(6)Wojciech Załuski - Opole w2 0
(R1)Sebastian Ułamek - Gdańsk 1 2 w2
(R2)Paweł Grygolec - Krosno 1 0 0
70:19 71:07 71:20 71:80 72:64 70:91
71:07 71:70 70:63 70:64 72:69
71:76 70:70 71:52 70:84 71:49
70:85 70:63 71:19 71:53 71:61
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 2 bieg R1 za 6, 5 bieg R2 za 13, 6 bieg R1 za 6,
9 bieg R2 za 6, 14 bieg R1 za 13, 16 bieg R2 za 6.Półfinał IMP - Kraków 20/7/1999
1. (4)Tomasz Gollob - Bydgoszcz 2 3 3 3 3 14
2. (15)Damian Baliński - Leszno 3 3 2 1 3 12
3. (7)Sławomir Drabik - Częstochowa 3 u4 1 3 3 10
4. (5)Wiesław Jaguś - Toruń 2 3 0 3 2 10
(10)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 3 2 0 2 10
(12)Rafał Dobrucki - Piła 0 2 3 2 3 10
7. (16)Adam Łabędzki - Wrocław 2 1 3 2 2 10
8. (11)Robert Dados - Grudziądz 2 2 2 3 d4 9+3
9. (2)Piotr Baron - Wrocław 3 2 1 2 1 9+wu2
10.(3)Tomasz Piszcz - Lublin 1 1 1 1 2 6
11.(8)Piotr Świst - Rzeszów 1 t 3 1 0 5
12.(9)Mariusz Węgrzyk - Wrocław 1 0 2 2 0 5
13.(1)Paweł Staszek - Grudziądz d4 2 1 0 1 4
14.(14)Jerzy Mordel - Lublin 1 1 0 1 1 4
15.(6)Rafał Okoniewski - Gorzów Wlkp 0 0 0 0 1 1
16.(13)Jarosław Łukaszewski - Łódź d4 1 0 d4 0 1
70:10 70:90 70:00 71:30 71:80 --:--
70:40 71:00 69:90 71:80 72:20
70:30 71:70 70:30 72:50 72:90
71:00 71:30 72:40 71:90 73:00
Sędzia - Marek Wojaczek tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
55. Finał IMP - Bydgoszcz 14/8/1999
1. (3)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 2 3 3 3 3 14+u
2. (5)Tomasz Gollob - Bydgoszcz 3 3 3 2 3 14+wsu
3. (1)Jacek Krzyżaniak - Wrocław 3 2 2 1 3 11+3
4. (14)Jacek Gollob - Piła 3 3 1 2 2 11+2
5. (13)Robert Dados - Grudziądz 1 1 3 3 2 10
6. (9)Damian Baliński - Leszno 1 wsu 2 3 3 9
7. (10)Dariusz Śledź - Wrocław 3 1 2 1 2 9
8. (12)Robert Sawina - Gniezno 0 2 2 3 1 8
9. (2)Piotr Baron - Wrocław 1 2 1 2 2 8
10.(11)Sławomir Drabik - Częstochowa 2 2 1 0 1 6
11.(8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 0 3 0 1 1 5
12.(16)Tomasz Bajerski - Gorzów Wlkp 0 1 3 0 1 5
13.(15)Adam Łabędzki - Wrocław 2 1 0 0 0 3
14.(4)Jacek Rempała - Grudziądz 0 0 1 2 d4 3
15.(6)Wiesław Jaguś - Toruń 2 0 0 1 d4 3
16.(7)Adam Pawliczek - Rybnik 1 0 d4 d4 1
(R1)Andy Smith - Piła d4
(RT)Michał Robacki - Bydgoszcz ns
Rafał Dobrucki - Piła qns
61:46 64:90 62:99 63:31 64:84 64:03
61:52 62:59 64:08 63:75 64:19
62:61 63:94 63:03 62:75 64:53
64:43 64:97 64:28 64:06 65:75
Sędzia - Stanisław Pieńkowski tabela biegów
Zmiany: 18 bieg R1 za 7.