Ćwierćfinał IMP - Rawicz 26/6/1997
1. (1)Adam Pawliczek - Rybnik 3 2 2 3 3 13
2. (5)Tomasz Fajfer - Gniezno 2 1 3 3 3 12
3. (9)Zenon Kasprzak - Rawicz 2 3 2 2 3 12
4. (4)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 1 1 3 3 2 10
5. (11)Robert Dados - Grudziądz 3 w2 dst 3 1 7+3
6. (10)Zbigniew Krakowski - Rawicz 1 2 1 1 2 7+2
7. (15)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp 3 1 1 1 1 7+1
8. (2)Sławomir Dudek - Zielona Góra 2 1 2 2 u2 7+0
9. (16)Tomasz Bajerski - Gorzów Wlkp 1 0 3 0 2 6
10.(7)Adam Skórnicki - Leszno 3 2 0 0 1 6
11.(8)Robert Mikołajczak - Leszno 0 3 1 1 0 5
12.(6)Waldemar Szuba - Wrocław 1 3 1 wu 0 5
13.(12)Arkadiusz Matuszak - Ostrów Wlkp 0 2 wu 1 2 5
14.(14)Rafał Dobrucki - Piła 2 0 d1 2 d4 4
15.(13)Rafał Okoniewski - Piła u4 0 2 0 1 3
16.(3)Dariusz Stenka - Gdańsk wu3 0
(R1)Krzysztof Jabłoński - Gniezno wu 3 2 3
(R2)Piotr Dym - Rawicz 3
(R3)Mariusz Szmanda - Rawicz ns
69:85 68:29 68:25 68:70 67:92 68:38
68:81 67:48 67:32 67:78 66:70
68:18 68:34 68:89 67:23 67:37
68:20 67:07 67:18 67:02 67:11
Sędzia - tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 7,11,15,19 za 3, 7 bieg R2 za 11.Ćwierćfinał IMP - Lublin 26/6/1997
1. (7)Tomasz Gollob - Bydgoszcz 3 3 3 3 3 15
2. (16)Sebastian Ułamek - Częstochowa 3 3 3 3 2 14
3. (5)Jacek Krzyżaniak - Toruń 2 3 2 2 2 11
4. (11)Krzysztof Zieliński - Wrocław 2 1 0 3 3 9
5. (14)Grzegorz Rempała - Rzeszów 2 3 3 1 d2 9
6. (9)Andreys Korolovs - Leszno 3 2 1 2 1 9
7. (3)Robert Kużdżał - Tarnów 2 2 2 1 2 9
8. (15)Maciej Kuciapa - Rzeszów 1 0 1 3 3 8+3
9. (6)Tomasz Piszcz - Lublin 1 1 2 1 3 8+2
10.(1)Mirosław Cierniak - Tarnów 3 0 1 2 2 8+1
11.(12)Tomasz Cieślewicz - Gniezno 1 1 3 d4 1 6
12.(4)Marek Dera - Gdańsk 0 2 2 0 ns 4
13.(10)Karol Lis - Opole 0 2 1 0 t 3
14.(2)Robert Kempiński - Grudziądz 1 0 ns ns 1
(13)Marek Muszyński - Lublin 0 1 ns ns 1
16.(8)Jacek Gomólski - Bydgoszcz 0 0 0 ns ns 0
(R1)Marcin Nowoszyński - Lublin 0 wu2
69:75 70:62 70:66 71:28 71:92 71:61
69:53 70:83 70:85 77:22 73:03
70:11 70:80 70:48 70:32 72:12
69:76 70:40 71:98 70:73 72:34
Sędzia - Henryk Kowalski tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 10 bieg R1 za 2, 14 bieg R1 za 13.Ćwierćfinał IMP - Rybnik 26/6/1997
1. (5)Robert Sawina - Gniezno 3 3 3 3 3 15
2. (16)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 3 2 3 2 3 13
3. (14)Dariusz Śledź - Wrocław 2 2 2 3 2 11
4. (8)Adam Fajfer - Gniezno 2 3 3 1 1 10
5. (4)Grzegorz Walasek - Zielona Góra 1 1 3 3 1 9
6. (15)Damian Baliński - Leszno 1 3 1 1 3 9
7. (1)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 1 2 1 2 9
8. (3)Dariusz Fliegert - Rybnik 2 2 1 0 3 8
9. (2)Eugeniusz Skupień - Rybnik 0 1 2 3 1 7+3
10.(7)Jacek Rempała - Tarnów 1 1 1 2 2 7+d2
11.(11)Rafał Wilk - Łódź 3 0 1 2 0 6
12.(10)Piotr Świst - Gorzów Wlkp 2 3 d1 1 d4 6
13.(13)Bartłomiej Bardecki - Wrocław 0 2 2 0 2 6
14.(6)Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp 0 0 0 2 1 3
15.(12)Bogdan Ciupak - Krosno 1 w 0 0 ns 1
16.(9)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp wu 0 d4 ns ns 0
65:89 66:34 65:38 66:67 66:20 72:22
65:77 66:39 66:37 66:60 67:32
66:29 66:03 66:10 65:31 67:33
65:21 66:02 68:69 69:05 66:91
Sędzia - Krzysztof Woźniak tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodnikówĆwierćfinał IMP - Kraków 26/6/1997
1. (12)Jacek Gollob - Bydgoszcz 3 2 3 2 2 12
2. (13)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp 2 2 3 3 1 11
3. (6)Mirosław Kowalik - Toruń 3 3 3 1 0 10
4. (15)Wojciech Załuski - Gdańsk 3 3 1 3 d4 10
5. (2)Leszek Matysiak - Kraków 3 2 0 2 3 10
6. (8)Andrzej Szymański - Leszno 2 3 3 0 2 10
7. (9)Paweł Staszek - Grudziądz 1 3 2 2 2 10
8. (3)Janusz Stachyra - Rzeszów 2 2 1 1 3 9+3
9. (1)Adam Łabędzki - Łódź 1 w2 2 3 3 9+2
10.(5)Sławomir Drabik - Częstochowa d1 d1 2 3 3 8
11.(10)Waldemar Walczak - Piła 2 0 1 2 1 6
12.(11)Georgi Petranov - Tarnów 0 1 1 1 2 5
13.(4)Janusz Ślączka - Rzeszów wu 1 2 0 1 4
14.(14)Marek Latosi - Ostrów Wlkp 1 1 0 1 ns 3
15.(7)Krzysztof Kuczwalski - Toruń 1 0 0 ns ns 1
16.(16)Roman Jankowski - Leszno 0 d4 d3 ns ns 0
71:70 72:00 71:80 72:20 71:60 72:30
71:30 72:10 72:60 72:20 74:00
72:10 73:00 72:30 72:80 72:90
71:80 72:40 71:50 72:80 73:30
Sędzia - Marek Smyła tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodnikówPółfinał IMP - Krosno 23/7/1997
1. (12)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz 3 3 3 3 3 15
2. (2)Damian Baliński - Leszno 1 3 1 3 3 11
3. (5)Mirosław Kowalik - Toruń 3 2 2 2 2 11
4. (16)Sławomir Drabik - Częstochowa 3 2 3 0 2 10
5. (15)Wojciech Załuski - Gdańsk 2 3 0 3 2 10
6. (4)Janusz Stachyra - Rzeszów 3 1 2 2 1 9
7. (3)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 2 2 1 3 1 9
8. (8)Jacek Gollob - Bydgoszcz ns 0 3 2 3 8
9. (6)Jacek Rempała - Tarnów 1 2 2 0 2 7+3
10.(10)Grzegorz Walasek - Zielona Góra 1 1 3 1 1 7+2
11.(11)Robert Sawina - Gniezno 2 1 w2 1 3 7+d1
12.(9)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp 0 1 2 1 1 5
13.(7)Paweł Staszek - Grudziądz 2 0 1 2 0 5
14.(1)Eugeniusz Skupień - Rybnik 0 3 1 0 wu 4
15.(14)Dariusz Śledź - Wrocław 1 0 0 1 0 2
16.(13)Andrzej Szymański - Leszno 0 0 0 0 0 0
(R1)Wojciech Kiełbasa - Krosno 0 0
Adam Fajfer - Gniezno qns
Dariusz Fliegert - Rybnik qns
Leszek Matysiak - Kraków qns
Po zawodach rozegrano bieg memoriałowy "7. Memoriał Romana Gąsiora".
Zwyciężył w nim Piotr Protasiewicz, przed Mirosławem Kowalikiem,
Wojciechem Załuskim i Damianem Balińskim (defekt motocykla).
75:90 74:90 75:00 74:10 75:30 ??:??
74:10 74:30 74:20 74:20 74:90
73:90 74:00 74:50 73:90 75:50
74:50 74:50 74:80 75:80 75:30
Sędzia - Jan Banasiak tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 2 bieg R1 za 8, 9 bieg R1 za 11.
J.Gollob nie wystąpił w 2 biegu z powodu spóźnienia na zawody.Półfinał IMP - Opole 23/7/1997
1. (16)Tomasz Gollob - Bydgoszcz 3 3 3 3 3 15
2. (3)Sebastian Ułamek - Częstochowa 2 3 3 2 3 13
3. (11)Adam Pawliczek - Rybnik 3 1 2 3 3 12
4. (9)Grzegorz Rempała - Rzeszów 2 3 2 3 2 12
5. (15)Sławomir Dudek - Zielona Góra 1 2 3 2 3 11
6. (14)Maciej Kuciapa - Rzeszów 2 3 0 2 2 9
7. (2)Jacek Krzyżaniak - Toruń 3 2 1 2 1 9
8. (5)Tomasz Fajfer - Gniezno 3 1 2 1 1 8
9. (7)Andreys Korolovs - Leszno 1 0 3 3 0 7+3
10.(8)Robert Kużdżał - Tarnów 2 1 1 1 2 7+2
11.(13)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp 0 2 2 0 1 5
12.(6)Krzysztof Zieliński - Wrocław wu3 1 1 1 2 5
13.(4)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra 0 2 1 0 0 3
14.(12)Krzysztof Jabłoński - Gniezno 1 0 0 1 0 2
15.(1)Zenon Kasprzak - Rawicz 1 0 d4 1
17.(10)Robert Dados - Grudziądz d4 d3 d4 0
(R1)Tomasz Piszcz - Lublin u3 1
(R2)Mirosław Cierniak - Tarnów ns
(R3)Tomasz Bajerski - Gorzów Wlkp d d
Zbigniew Krakowski - Rawicz qns
61:20 61:80 62:00 62:80 63:00 62:80
61:40 61:40 61:80 61:40 61:40
63:00 61:00 61:80 62:00 62:80
61:60 61:00 62:20 62:00 61:60
Sędzia - Wojciech Grodzki tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 15,17 za 10, R2 w biegach 13,17 za 1.
53. Finał IMP - Częstochowa 15/8/1997
1. (7)Jacek Krzyżaniak - Toruń 3 2 3 3 2 13+3
2. (2)Sławomir Drabik - Częstochowa 3 3 3 1 3 13+2
3. (14)Tomasz Gollob - Bydgoszcz 3 u2 3 2 3 11
4. (11)Mirosław Kowalik - Toruń 3 w2 3 3 1 10
5. (13)Jacek Gollob - Bydgoszcz 2 3 2 2 1 10
6. (5)Piotr Protasiewicz - Bydgoszcz wsu 2 2 3 2 9
7. (12)Sebastian Ułamek - Częstochowa d1 3 1 1 3 8
8. (15)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 1 1 d4 3 3 8
9. (9)Damian Baliński - Leszno 2 1 2 2 1 8
10.(6)Wojciech Załuski - Gdańsk 2 2 2 1 d3 7
11.(1)Grzegorz Rempała - Rzeszów 2 0 1 0 2 5
12.(10)Maciej Kuciapa - Rzeszów 1 1 0 1 1 4
13.(8)Janusz Stachyra - Rzeszów 1 2 0 w2 t 3
14.(4)Sławomir Dudek - Zielona Góra 1 d4 1 0 0 2
15.(16)Tomasz Fajfer - Gniezno 0 1 0 0 0 1
16.(3)Adam Pawliczek - Rybnik d4
(R1)Jacek Rempała - Tarnów 3 1 0 2 2
(R2)Andreys Korolovs - Leszno d4
69:49 69:67 70:24 69:54 71:69 71:74
69:55 68:77 68:77 69:85 70:45
69:70 69:72 69:56 70:13 70:03
70:06 70:09 69:37 70:08 69:81
Sędzia - Marek Czernecki tabela biegów
Zmiany: 7 bieg R1 za 3 i R2 za 11, 11 bieg R1 za 3,
14 bieg R1 za 8, 15 bieg R1 za 3, 19 bieg R1 za 3.