Ćwierćfinał IMP - Toruń 6/4/1978
1. ()Zenon Plech - Gdańsk 3 3 3 2 3 14
2. ()Wiesław Patynek - Bydgoszcz 2 2 3 3 3 13
3. ()Robert Słaboń - Wrocław 3 2 3 3 2 13
4. ()Mariusz Okoniewski - Leszno 2 3 3 3 2 13
5. ()Roman Jankowski - Leszno 2 1 2 3 3 11
6. ()Andrzej Marynowski - Gdańsk 1 3 1 3 2 10
7. ()Kazimierz Adamczak - Leszno 3 3 1 1 1 9
8. ()Stanisław Kowalski - Gdańsk 1 2 1 1 3 8
9. ()Paweł Bukiej - Bydgoszcz 0 2 2 2 1 7
10.()Lech Bewicz - Bydgoszcz 3 u 0 0 2 5
11.()Janusz Plewiński - Toruń 2 0 2 1 u 5
12.()Jan Ząbik - Toruń 1 1 d 2 1 5
13.()Krzysztof Kwiatkowski - Toruń 1 0 2 0 0 3
14.()Jan Grabowski - Zielona Góra d 1 d 1 2
15.()Wojciech Żabiałowicz - Toruń 0 1 1
16.()Henryk Olszak - Zielona Góra 0 1 d w w 1
17.()Marek Makowski - Toruń 0 0
18.()Stefan Żeromski - Zielona Góra d d d 0
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Ćwierćfinał IMP - Gniezno 6/4/1978
1. (1)Bogdan Skrobisz - Gdańsk 1 3 3 3 3 13
2. (7)Marian Zaranek - Bydgoszcz 3 3 3 1 3 13
3. (14)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 d 3 2 3 11
4. (10)Zbigniew Filipiak - Zielona Góra 3 3 2 2 1 11
5. (16)Marian Witelus - Opole 2 3 u 3 2 10
6. (15)Jan Puk - Gniezno d 2 3 3 2 10
7. (3)Andrzej Koselski - Bydgoszcz 3 1 0 1 3 8
8. (9)Kazimierz Bury - Świętochłowice 2 2 2 1 1 8
9. (2)Zbigniew Marcinkowski - Toruń 2 2 w 3 0 7
10.(12)Romuald Łoś - Gniezno 0 2 2 0 1 5
11.(5)Jerzy Kniaź - Toruń 2 0 u d 2 4
12.(6)Wojciech Kaczmarek - Gniezno 1 1 2 u 4
13.(4)Jacek Goerlitz - Opole 0 1 1 2 d 4
14.(11)Ryszard Rogula - Opole 1 u 1 1 1 4
15.(8)Leszek Papakul - Gdańsk 0 0 1 2 d 3
16.(13)Leszek Marsz - Gdańsk 1 1 0 d 0 2
17.(R1)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz 2
70:70 70:60 71:10 70:50 71:80
72:40 73:10 73:00 72:50 ??:??
71:10 71:80 ??:?? 72:00 72:80
71:10 ??:?? 72:00 71:10 70:20
Sędzia - Bronisław Ratajczyk tabela biegów
Zmiany: R1 w 19 biegu za 6.
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Ćwierćfinał IMP - Rzeszów 6/4/1978
1. ()Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp 3 3 3 3 3 15
2. ()Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp 3 3 2 2 2 13
3. ()Grzegorz Kuźniar - Rzeszów 3 2 2 3 1 12
4. ()Daniel Chmielewski - Częstochowa 3 1 3 w 3 10
5. ()Zdzisław Dobrucki - Leszno 2 w 2 3 3 10
6. ()Marek Towalski - Gorzów Wlkp 1 2 1 3 3 10
7. ()Zbigniew Jąder - Rzeszów 1 3 2 2 2 10
8. ()Bernard Jąder - Leszno 2 0 3 2 1 8
9. ()Stanisław Turek - Leszno 2 2 0 1 2 7
10.()Bolesław Gorczyca - Wrocław 2 2 1 1 1 7
11.()Ryszard Jany - Wrocław 1 3 1 0 0 5
12.()Tadeusz Berej - Lublin d 1 w 2 w 3
13.()Tadeusz Gortat - Łódź 1 1 0 1 0 3
14.()Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz d 0 1 0 0 1
15.()Marek Ziarnik - Bydgoszcz 0 1 d 0 ns 1
16.()Andrzej Maroszek - Bydgoszcz 0 0 0 0 ns 0
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Ćwierćfinał IMP - Lublin 6/4/1978
1. ()Antoni Fojcik - Rybnik 3 3 2 3 3 14
2. ()Bolesław Proch - Gorzów Wlkp 2 3 3 3 3 14
3. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice 3 3 3 1 3 13
4. ()Piotr Pyszny - Rybnik 3 3 u 2 2 10
5. ()Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp 3 1 2 2 2 10
6. ()Franciszek Stach - Opole d 2 3 3 1 9
7. ()Alfred Siekierka - Opole 1 1 2 3 2 9
8. ()Grzegorz Szczepanik - Rybnik 2 2 1 2 1 8
9. ()Norbert Ciomber - Opole 1 1 1 1 3 7
10.()Zygfryd Friedek - Rzeszów 2 1 1 1 1 6
11.()Krzysztof Nurzyński - Lublin 2 0 3 0 0 5
12.()Paweł Waloszek - Świętochłowice 1 2 0 2 0 5
13.()Stanisław Bartnik - Tarnów 1 2 d 3
14.()Witold Zwierzchowski - Lublin 0 d 2 w 1 3
15.()Marek Kępa - Lublin u u d 2 2
16.()Czesław Goszczyński - Częstochowa d d d 0
17.()Jerzy Szczakiel - Opole d d 0
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał IMP - Opole 8/6/1978
1. (9)Bolesław Proch - Gorzów Wlkp 3 3 3 1 3 13
2. (6)Mariusz Okoniewski - Leszno 0 3 3 3 2 11
3. (15)Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp 3 3 3 2 t 11
4. (16)Piotr Pyszny - Rybnik 2 2 2 3 2 11
5. (13)Franciszek Stach - Opole 0 2 3 1 3 9
6. (14)Robert Słaboń - Wrocław 1 1 2 3 2 9 lub 10
7. (8)Antoni Fojcik - Rybnik 2 3 0 2 1 8
8. (7)Alfred Siekierka - Opole 1 2 2 2 1 8
9. (5)Jerzy Kochman - Świętochłowice 3 0 2 2 u 7+3
10.(1)Paweł Bukiej - Bydgoszcz 3 1 0 1 2 7+1
11.(2)Andrzej Marynowski - Gdańsk 1 2 1 3 0 7 lub 6
12.(4)Grzegorz Szczepanik - Rybnik 2 1 1 w 1 5 lub 7+2
13.(3)Kazimierz Adamczak - Leszno 0 1 1 1 1 4
14.(10)Roman Jankowski - Leszno 0 0 0 d 3 3
15.(12)Wiesław Patynek - Bydgoszcz 2 u 0 0 0 2
16.(11)Stanisaw Kowalski - Gdańsk 1 0 1 t t 2
(R1)Norbert Ciomber - Opole ns
(R2)Jacek Goerlitz - Opole ns
(R3)Stanisław Pogorzelski - Opole ns
Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp qns
Marek Cieślak - Częstochowa qns
Zenon Plech - Gdńańsk qns
69:00 69:20 70:60 70:50 71:80
69:00 70:50 70:00 69:60 69:30
69:00 69:30 69:20 70:00 69:00
68:90 69:20 69:00 69:20 :
Sędzia - Tadeusz Skiba tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.Półfinał IMP - Leszno 28/6/1978
1. (1)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 3 3 3 2 3 14
2. (13)Bernard Jąder - Leszno u 3 3 3 3 12
3. (4)Zbigniew Filipiak - Zielona Góra 1 3 3 3 1 11
4. ()Stanisław Turek - Leszno 3 2 3 1 2 11
5. (2)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów 2 2 2 3 2 11
6. (11)Bogdan Skrobisz - Gdańsk 2 3 2 2 2 11
7. (3)Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp w 1 2 3 3 9
8. (16)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp 2 d 1 2 3 8
9. (6)Daniel Chmielewski - Częstochowa 3 1 d 2 1 7
10.(14)Kazimierz Bury - Świętochłowice 3 1 1 1 w 6
11.(15)Andrzej Koselski - Bydgoszcz 1 2 d 1 2 6
12.(10)Jan Puk - Gniezno 1 0 2 1 0 4
13.()Włodzimierz Heliński - Leszno d 2 1 u d 3
14.(8)Marek Towalski - Gorzów Wlkp 1 1 1 0 ns 3
15.(7)Zdzisław Dobrucki - Leszno 2 d ns ns ns 2
16.()Henryk Brodala - Leszno d 0 0 d 1 1
Marian Zaranek - Bydgoszcz qns
Marian Witelus - Opole qns
Zbigniew Jąder - Rzeszów qns
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.(źródło informacji - Andrzej Korzybski)
34. Finał IMP - Gorzów Wlkp 22/7/1978
1. (12)Bernard Jąder - Leszno 3 3 2 3 2 13
2. (5)Bolesław Proch - Gorzów Wlkp 3 3 3 wu1 3 12
3. (6)Robert Słaboń - Wrocław 2 wsu 3 3 3 11+3
4. (14)Andrzej Huszcza - Zielona Góra 1 3 3 2 2 11+2
5. (16)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp 2 2 2 3 w 9
6. (1)Stanisław Turek - Leszno 3 0 1 1 3 8
7. (10)Bogdan Skrobisz - Gdańsk 2 2 3 1 w 8
8. (9)Mariusz Okoniewski - Leszno 0 1 0 2 3 6
9. (15)Antoni Fojcik - Rybnik 3 2 1 wu 6
10.(3)Zbigniew Filipiak - Zielona Góra 0 1 2 2 1 6
11.(13)Alfred Siekierka - Opole 0 2 wust 3 d 5
12.(4)Grzegorz Kuźniar - Rzeszów 2 wsu 2 1 5
13.(7)Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp wu 3 u/- ns 3
14.(11)Jerzy Kochman - Świętochłowice 1 0 0 1 d 2
15.(2)Piotr Pyszny - Rybnik 1 1 d t 2
16.(8)Franciszek Stach - Opole 1 u 1
(R1)Daniel Chmielewski - Częstochowa d u
(R2)Grzegorz Szczepanik - Rybnik 1 2 1 2 2
(RT1)Marek Towalski - Gorzów Wlkp 0 0 0 1
(RT2)Bolesław Rzewiński - Gorzów Wlkp 1 1 0
Bogusław Nowak - Gorzów Wlkp qns
75:80 72:10 72:00 72:40 75:30 73:10
73:40 73:20 70:60 74:10 73:00
73:80 72:20 71:80 73:20 74:00
73:40 73:20 73:60 72:80 71:60
Sędzia - Edward Kozioł tabela biegów
Zmiany: RT1 w biegach 2,12,17 za 7, RT1 w 8 biegu za 8, RT2 w 8 biegu za 4,
RT2 w 14 biegu za 8, R2 w 14 biegu za RT2, R2 w biegach 11,14 za 8, RT2 w 12 biegu za 13,
R1 w 14 biegu za 2, R2 w 16 biegu za 4,R1 w 17 biegu za 8, R2 w 17 biegu za 15,
R2 w 18 biegu za 2, RT2 w 18 biegu za 16.
źródło informacji - MN