Półfinał IMP - Łódź 15/8/1957
1. (3)Stanisław Tkocz - Rybnik 3 3 3 u1 3 12
2. (5)Paweł Waloszek - Katowice 3 3 3 u2 3 12
3. (9)Paweł Mirowski - Łódź 12
4. (4)Edward Kupczyński - Wrocław 12
5. (13)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław 12
6. (8)Mieczysław Połukard - Bydgoszcz 10
7. (16)Rajmund Świtała - Bydgoszcz 3 9
8. (10)Norbert Świtała - Bydgoszcz u3 8
9. (2)Stanisław Rurarz - Świętochłowice
10.(?)Zbigniew Witwicki - Skra Warszawa (być może miał nr.7(w programie M.Stawecki-Lublin))
11.(?)Jan Różański - Rzeszów (być może miał nr.1(w programie E.Nazimek-Rzeszów) lub nr.11(w programie W.Bistroń-Rzeszów)))
12.(6)Leszek Próchniak - Lublin
13.(?)Marian Korus - Skra Warszawa (być może miał nr.7(w programie M.Stawecki-Lublin))
14.(14)Jan Bański - Świętochłowice
15.(12)Waldemar Miechowski - Częstochowa
16.(?)Jan Krakowiak - Łódź (być może miał nr.15(w programie do tego nr. nie był przypisany zawodnik))
17.(?)Włodzimierz Sumiński - Łódź
18.(R1)Bolesław Bonin - Bydgoszcz
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - Zbigniew Flasiński tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.(źródło informacji - Wojciech Wilde - facebook: "Śląsk Świętochłowice - historia")
Półfinał IMP - Leszno 15/8/1957
1. ()Joachim Maj - Rybnik 3 3 3 3 3 15
2. ()Tadeusz Teodorowicz - Wrocław 11
3. ()Jan Malinowski - Bydgoszcz 11
4. ()Marian Kaiser - Warszawa 10
5. ()Janusz Kościelak - Rzeszów 10
6. ()Marian Philipp - Rybnik 9
7. ()Henryk Żyto - Leszno 9
8. ()Józef Wieczorek - Rybnik 9
9. ()Kazimierz Bentke - Ostrów Wlkp
10.()Julian Kuciak - Częstochowa
11.()Zdzisław Waliński - Leszno
12.()Tadeusz Stercel - Gorzów Wlkp
13.()Zbigniew Flegel - Leszno
14.()Wiktor Brzozowski - Skra Warszawa
15.()Franciszek Cieślawski - Rawicz
16.()Zygmunt Kuchta - Rybnik
: : : : :
: : : : :
: : : : :
: : : : :
Sędzia - tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
13. Finał IMP - Rybnik 18/8/1957
1. (10)Marian Kaiser - Warszawa 3 3 3 3 3 15
2. (2)Joachim Maj - Rybnik 3 2 3 3 3 14
3. (5)Edward Kupczyński - Wrocław 1 3 2 2 3 11
4. (9)Stanisław Tkocz - Rybnik 2 1 3 3 2 11
5. (7)Paweł Waloszek - Katowice 3 1 3 2 1 10
6. (12)Tadeusz Teodorowicz - Wrocław 1 3 1 2 3 10
7. (15)Marian Philipp - Rybnik 3 2 0 2 2 9
8. (1)Mieczysław Połukard - Bydgoszcz 2 2 3 1 1 9
9. (3)Konstanty Pociejkowicz - Wrocław 1 3 2 d 2 8
10.(8)Marian Wieczorek - Rybnik 2 2 1 2 0 7
11.(6)Jan Malinowski - Bydgoszcz 0 0 2 1 0 3
12.(4)Paweł Mirowski - Łódź 0 1 w 0 2 3
13.(13)Norbert Świtała - Bydgoszcz 2 0 1 3
14.(11)Janusz Kościelak - Rzeszów 0 0 1 0 1 2
15.(14)Henryk Żyto - Leszno 1 1 0 0 d 2
16.(16)Rajmund Świtała - Bydgoszcz 0 0 0 1 0 1
(R1)Stanisław Rurarz - Świętochłowice ns
(R2)Kazimierz Bentke - Ostrów Wlkp 1 1
77:70 80:10 82:60 81:50 81:90
80:40 79:10 80:60 82:00 81:70
78:90 81:90 81:00 81:40 81:50
80:60 80:30 81:00 82:00 82:10
Sędzia - Szajer tabela biegów
Zmiany: R2 w biegach 14,19 za 13.