1 Runda PPZMot Grupa 1 - Rybnik 1/5/1970
1.Stal Gorzów Wlkp (kask żółty) 18
(?)Bogusław Nowak 1 3 4
(?)Edmund Migoś 2 2 4
(?)Edward Jancarz 3 2 5
(?)Ryszard Dziatkowiak 5
(5)Andrzej Pogorzelski ns
2.ROW Rybnik (kask biały) 16
(1)Antoni Woryna 3 0 3
(2)Andrzej Wyglenda 2 3 5
(3)Jerzy Gryt 3 3 6
(4)Stanisław Tkocz u 0
(5)Antoni Masłowski 2 2
3.Polonia Bydgoszcz (kask czerwony) 11
(1)Stanisław Kasa 1 1 2
(2)Henryk Glücklich 3 1 4
(3)Andrzej Koselski 2 2 4
(4)Rajmund Świtała 1 1
(5)Marian Zaranek 0 0
4.Śląsk Świętochłowice (kask niebieski) 3
(1)Erwin Brabański 0 1 1
(2)Henryk Jeziorowski 0 1 1
(3)Andrzej Nawrocki 0 0 0
(4)Kazimierz Bury 0 1 1
(5)Paweł Adam ns
Sędzia przerwał zawody po 8 biegach z powodu padającego deszczu.
80:00 84:40
80:80 85:00
81:40 83:80
83:60 85:00
Sędzia - tabela biegów2 Runda PPZMot Grupa 1 - Bydgoszcz 2/8/1970
1.Polonia Bydgoszcz (kask biały) 29
(1)Henryk Glücklich 3 3 3 3 12
(2)Stanisław Kasa 2 3 2 3 10
(3)Andrzej Koselski 1 0 0 2 3
(4)Rajmund Świtała 2 0 1 1 4
(5)Benedykt Kosek ns
2.ROW Rybnik (kask niebieski) 26
(1)Andrzej Wyglenda 0 3 3 2 8
(2)Antoni Woryna 1 3 3 3 10
(3)Antoni Fojcik 1 2 0 2 5
(4)Jerzy Gryt 0 1 1 3
(5)Karol Peszke 1 1
3.Stal Gorzów Wlkp (kask czerwony) 21
(1)Jerzy Padewski 2 1 0 1 4
(2)Edmund Migoś 3 3 2 2 10
(3)Bogusław Nowak 3 1 2 6
(4)Zenon Plech 0 0 1 0 1
(5)Edward Jancarz 0 0
4.Śląsk Świętochłowice (kask żółty) 20
(1)Paweł Waloszek 1 2 3 3 9
(2)Jan Mucha 2 2 2 1 7
(3)Józef Jarmuła 0 1 0 1
(4)Wiktor Waloszek 0 2 0 1 3
(5)Erwin Brabański 0 0
76:20 74:40 75:20 76:70
76:00 75:00 75:00 76:50
76:50 75:60 76:20 77:70
76:50 76:00 76:50 76:00
Sędzia - tabela biegów4 Runda PPZMot Grupa 1 - Lublin 19/8/1970 (organizator Śląsk Świętochłowice)
1.ROW Rybnik (kask żółty) 35
(?)Andrzej Wyglenda 3 3 3 3 12
(?)Antoni Fojcik 3 3 3 3 12
2.Śląsk Świętochłowice (kask czerwony) 24
(?)Paweł Waloszek 2
(?)Jan Mucha 9
3.Polonia Bydgoszcz (kask niebieski) 21
(?)Stanisław Kasa 8
4.Stal Gorzów Wlkp (kask biały) 15
(?)Edmund Migoś 8
: : : :
: : : :
: : : :
: : : :
Sędzia - tabela biegów4 Runda PPZMot Grupa 1 - Gorzów Wlkp 30/8/1970
1.Stal Gorzów Wlkp (kask niebieski) 45
(1)Jerzy Padewski 3 3 3 3 12
(2)Ryszard Dziatkowiak 2 3 3 3 11
(3)Zenon Plech 2 2 3 3 10
(4)Bogusław Nowak 3 3 3 3 12
(5)Wojciech Jurasz ns
2.Śląsk Świętochłowice (kask biały) 20
(1)Wiktor Waloszek 3 2 2 2 9
(2)Paweł Adam 0 0 1 1 2
(3)Józef Jarmuła 3 3 d 2 8
(4)Andrzej Nawrocki 0 1 0 1
(5)Kazimierz Bury 0 0
3.ROW Rybnik (kask czerwony) 19
(1)Jerzy Gryt 1 2 2 w 5
(2)Karol Peszke 2 1 1 1 5
(3)Jerzy Wilim 1 1 1 2 5
(4)Bolesław Fizia 1 2 0 1 4
(5)Bronisław Reinhold ns
4.Polonia Bydgoszcz (kask żółty) 12
(1)Rajmund Świtała 1 0 1 0 2
(2)Stanisław Kasa w 1 2 2 5
(3)Benedykt Kosek 2 0 2 1 5
(4)Marian Zaranek 0 d 0 0
(5)Bogumił Brzeziński 0 0
75:60 75:80 75:30 76:40
75:00 75:60 76:20 75:80
75:40 75:80 75:40 74:60
75:40 75:60 75:60 ??:??
Sędzia - Stanisław Sadowski tabela biegówOstateczna kolejność w GRUPIE 1
1.Stal Gorzów Wlkp 99
2.ROW Rybnik 96
3.Polonia Bydgoszcz 73
4.Śląsk Świętochłowice 67